Turkiye'den Tasinmak

Evet partim yoktu. O yuzden donek diyen okypete yi garipsedim. Akp yi elestiriyordum cogunlukla ama hakkini da veriyordum yeri geldiginde. Chp yi zerrre sevmedigimi o zamanlar yazoyordm zaten.

Nickkm unutmamistir hepiniz isdsiniz dedigim zamanlari. Harirliyordur. Hem artik oyle birsey demiyorm hem de zaten deseydim bile her dedigime katilmak zorunda degil.
yok o kadar kabaa değilim. dönek demedim. dönmüş dedim:)

kimse mervenin külotlarını, çocuk videolarını yada adını gerçek olanı yazmadı. annesine kirli düşünceli demedi.. özelden yazdıklarını konuya getirmedi.. forumda yazılan her daim okunur. kalır. özeli yoktur. özel değildir. ama bel altı özel olan bilinmeyen özel hayatla alakalı şeyleri buraya yazmak ,işte odur özel bel altı olayı..
kısaca elmayla armutu bir tutma bence.
Bi üstteki mesajımda açıkladım evt bunlar bel altı ama o da belaltına girer.

Belaltının ne olduğunı bildiğim kadarıyla buda belaltı oldu canım yorma kendini :KK66:
Biyerlerden yazıları çıkarıp getirmek bence hiç kibar değil ki uslubumu düzelttim diyor kendisi.
siteye ilk geldiğinden beri değişen tek kişide o değil :KK66: nelere şahit olduk yane:))
neyse önümüze bakalım :KK66: geçmişe kuzu.
Simdi bana uzun uzun aciklattirma sarjim yok. Sanki cok gizli bilgileri ortaya çıkardım :KK53:

Uslubu Saraylıma yazdigi icin sana düzgün geliyordur.

Allah allah çoğu kez dönmeyi düşünüyorum ama geri vazgeciyorum diyen benmiydim acaba
Haa.. Evet.. Iste oyle diyorum. Memlekette hukuk, ozgurluk yerlerde.. Savasa katilsam yarin bunlar beni PKKli oldurdun diye hucrelere atar be yav.. Daha once askerimize yaptilar.. Neden gene yapmasinlar? Bir Turkiye diyorlar, bir Sayin Apo.. Bunlarin ipiyle kuyuya inilir mi?

yok o kadar kabaa değilim. dönek demedim. dönmüş dedim:)

Siyasette donulur valla kusura bakma. Donmem diye diretenlere sasiyorum ben asil. Din mi ya bu, takim mi, namus mu? Tek tuk haric her siyasetci aynini yapsr siyasetin kurali bu, aynen Ataturk gibi.

Akp njn amaci hakkinda kendimce biseyler ogrendiysem tabi ki onlari desteklrrm cunku ikna olmusumdur.

Bi üstteki mesajımda açıkladım evt bunlar bel altı ama o da belaltına girer.
Belalti filan degil, herkes yazdiklarindan mesuldur. Yazilanlar ucup gitmiyor sonucta, kimse de balik hafizali degil. Bana da getirip yapistirdilar, ben onlara belalti diyor muyum? Sozumun arkasindayim, durust adam sozunun arkasinda durur, kivirtmaz.

Haa.. Evet.. Iste oyle diyorum. Memlekette hukuk, ozgurluk yerlerde.. Savasa katilsam yarin bunlar beni PKKli oldurdun diye hucrelere atar be yav.. Daha once askerimize yaptilar.. Neden gene yapmasinlar? Bir Turkiye diyorlar, bir Sayin Apo.. Bunlarin ipiyle kuyuya inilir mi?

Kim sana onların ipiyle kuyuya in diyor. Şehitlere kelle diye hitap eden bi iktidarı bende savunmuyorum. Aksine ataturkcuyum ailemde öyle. 3 5 capulcu için canım vatanimimi birakacam şimdi.

X