Turkiye'den Tasinmak

bu arada eski mesajlarını getirip BURADA BEL ALTI VURAN HEP KARŞI TARAF

yahu bugün AK PARTİYİ destekliyor isem yarın beğenmem MHP ye geçerim ONLAR bizim için oradalar ne yani kemik seçmen gibi devam mı edelim körü körüne desteklemeye
MİSAL ben çözüm sürecini tekrar masaya yatırırlarsa ve HADLERİNİ FAZLA FAZLA BİLDİRMEZLERSE TERÖRÜN VE DESTEKLEYENİN ...AK PARTİYİ DÜŞÜNMEM TEK KALEMDE SİLER ATARIM

gerçi görünürde daha iyisi yok ama dilerim böyle bi seçim yapmak zorunda kalmayız

efide efide ben de bel alti demiyorum valla. Yazdiysam yazmisimdir, reddedecek degilim hic. O zaman oyleydi simdi boyle. Uslubumu duzelttim benim kafam rahat. Gelip biri bana kisisel olarak "soylediklerim anca anladigin kadar" diye imalarda bulunmadigi surece kisisl saldiri yapmam.

O degil de baydim hakkaten.

büyük garfle yazmak yasak. hep bunu yapıyorsunuz. devam ederseniz kiblerim o mesajları

onlarda sen değiştikçe değişiyor değimi:KK70:

Ne alakasi var yaaa.. ben feminizme karsiyim en basindan, birak partiyi... kadin cinayetleri safsatasina karsiyim. Marksist diyalektigi feminizm diye yutturuyolar ne de olsa.

Ben en buyuk nefreti oradan topliyorun zaten, o saatten sonra ne yapsam iflah olmam :KK70:

bel altı olamaz. mesela bdvde biri konu açar.
daha öncede konuları vardır. kendiyle çelişen konuları. mesela ben koyarım konuya olayın rengi konunun gidişi değişir. sadece ben değil, çoğu arkadaş yapar bunu.
iyikide yapar.

bu bel altı değildir. gerçeklerin ,zaten bilinenin hatırlatılmasıdır bir yerde

Siyasette donulur valla kusura bakma. Donmem diye diretenlere sasiyorum ben asil. Din mi ya bu, takim mi, namus mu? Tek tuk haric her siyasetci aynini yapsr siyasetin kurali bu, aynen Ataturk gibi.

Akp njn amaci hakkinda kendimce biseyler ogrendiysem tabi ki onlari desteklrrm cunku ikna olmusumdur.
Siyasette halkin siyasi fikirleri tabi degisir bunda hemfikiriz. Ama zamaninda halki "ezikleyen" , asagilayan , saldiran sen; simdi bunları yaptığını iddia ettigin birine uslubum duzeldi demene ragmen kisisel olarak saldiriyorsun. Yoksa senin Akpyi savunman onlari desteklemen ikna olmus olman tiri viri. Banane.

Uslubun duzelmemis degisen saldirilan kesim. Aman bendeki de kader hep saldirilan kesimden oluyorum:KK12:

bel altı olamaz. mesela bdvde biri konu açar.
daha öncede konuları vardır. kendiyle çelişen konuları. mesela ben koyarım konuya olayın rengi konunun gidişi değişir. sadece ben çoğu arkadaş yapar bunu.
iyikide yapar.

bu bel altı değildir. gerçeklerin ,zaten bilinenin hatırlatılmasıdır bir yerde
bir kişi sürekli aynı partiyi desteklemek zorunda değil -oy verdiğinin ertesi günü bile pişman olabilir
ama sizler çıkıp ne yapıyorsunuz nooldu dün böyle demiyordun ne olduya getirmişsiniz

bu arada eski mesajlarını getirip BURADA BEL ALTI VURAN HEP KARŞI TARAF

yahu bugün AK PARTİYİ destekliyor isem yarın beğenmem MHP ye geçerim ONLAR bizim için oradalar ne yani kemik seçmen gibi devam mı edelim körü körüne desteklemeye
MİSAL ben çözüm sürecini tekrar masaya yatırırlarsa ve HADLERİNİ FAZLA FAZLA BİLDİRMEZLERSE TERÖRÜN VE DESTEKLEYENİN ...AK PARTİYİ DÜŞÜNMEM TEK KALEMDE SİLER ATARIM

gerçi görünürde daha iyisi yok ama dilerim böyle bi seçim yapmak zorunda kalmayız
Eski mesajlar belalti degildir canimcim.. Mesela ben seni eski mesajlarindan taniyorum, getrirsem de, getirmesem de..Kimse kendini inkar edemez di mi? Yoksa kendinizden ve yazdiklarinizdan ertesi gun utaniyor musunuz?
Adam gibi yazin, sonra biri getirince utanmayin, kivirmayin, lafinizin arkasinda durun. Unutmayin ki "Laf agizdan cikana kadar siz ona hakimsiniz, bir kere agzinizdan cikti mi o size hakim olur.":KK66:

bir kişi sürekli aynı partiyi desteklemek zorunda değil -oy verdiğinin ertesi günü bile pişman olabilir
ama sizler çıkıp ne yapıyorsunuz nooldu dün böyle demiyordun ne olduya getirmişsiniz
eee. demişiz bu aynı bdv olayı gibi. biri kendiyle çelişirse konur eski mesajları. yada hatırlanır. ispat istenir diyede konur.
bel altı değildir. herkes istese bulur onu. özel değidir. görülen yerdedir.

Siyasette halkin siyasi fikirleri tabi degisir bunda hemfikiriz. Ama zamaninda halki "ezikleyen" , asagilayan , saldiran sen; simdi bunları yaptığını iddia ettigin birine uslubum duzeldi demene ragmen kisisel olarak saldiriyorsun. Yoksa senin Akpyi savunman onlari desteklemen ikna olmus olman tiri viri. Banane.

Uslubun duzelmemis degisen saldirilan kesim. Aman bendeki de kader hep saldirilan kesimden oluyorum:KK12:

Emin misin? Akp yi savunmaya basladigimdan beri oo neler denildi bana. Cogunu da Saraylim dedi. O baslik silinmeseydi orada yazilari vardi.

Bana hitaben akp yi savhndugum icjn "sen ne bicim bir insana.donusmussun" falan demeler... oy verdim diye askerlerin kani elimdeymis de bilmem ne.... dun de tuttu " soylediklerm anlayacagin kadardir"... vs yani cahil, salak imasi....

E bi yerden sonra skiyor tabi. Dolayisiyla karsilik veriyorum ve ozellikle ona karsilik veriyorum farkindaysan. Niye acaba diye sor... yukarida yazdiklarim cevabidir.

Ki daha once kisisel saldiriya bin defaaruz kalmama ragmen karsilik vermedim hic. Belki de ilk defa saraylima karsilik verdkm cunku askerlerin kani elinde diye zirvaladi, millet de bunu elestiri saydi. O zaman Turkiye dusmani derim ben de, o da elestiri madem oyle...

Eski mesajlar belalti degildir canimcim.. Mesela ben seni eski mesajlarindan taniyorum, getrirsem de, getirmesem de..Kimse kendini inkar edemez di mi? Yoksa kendinizden ve yazdiklarinizdan ertesi gun utaniyor musunuz?
Adam gibi yazin, sonra biri getirince utanmayin, kivirmayin, lafinizin arkasinda durun. Unutmayin ki "Laf agizdan cikana kadar siz ona hakimsiniz, bir kere agzinizdan cikti mi o size hakim olur.":KK66:

adam gibi yazın (üslup bozukluğudur ) öncelikle bunu bilgine sunayım hani sonra neden banlandım demeyesin burada hakaret vb.sözler olmadığı sürece dileyen dilediği gibi yazar haaaa eğer illede birilerine adam gibi yazın demek istiyorsan hahahah-hohohoho yazanlara yazabilirsin
herneyse benim hertürlüüüüü mesajımı getirebilirsin hiç sorun yok misal benim önüme ısıtıp ısıtıp konulan bi caps var hemde koyduğumun 30 saniyesinde kaldırdığım ,ancak içerik silmekten banlandığım bu sebeble 1 gün duran 1 caps
ve bu sebeble özür dilediğim bu bel altı vurmadır mesela ...

ancak insanların fikirleri değişir heleki parti konusunda asıl SABİT fikirli insandan korkacaksın korkulası olanlar onlardır
bak çelişkiden bahsetmiyorum , bunu anlayacağını ümid ediyorum ne demek istediğimi

efide efide ben de bel alti demiyorum valla. Yazdiysam yazmisimdir, reddedecek degilim hic. O zaman oyleydi simdi boyle. Uslubumu duzelttim benim kafam rahat. Gelip biri bana kisisel olarak "soylediklerim anca anladigin kadar" diye imalarda bulunmadigi surece kisisl saldiri yapmam.

O degil de baydim hakkaten.
Burada fikirleri değişen tek sen değilsin.
Belaltı bu yapılan.
Daha önceni bilmiyorum şu anda ama siyaset olarak çoğu yazını beğeniyorum .
Daha önce olsa beğenmeyecektim demekki gayet istikrarlı bi insanım : p

Neymiş demekki oky belaltıyı ve koz toplama olayını sadece belli bir kesim yapmıyomuş.Kendisinin dini konudaki görüşlerini çok bilmem ama gördüğüm anladığım o ki bana uymaz.Bu demek değil her görüşüne katılıyorum.Yani yercekimli karanfil yercekimli karanfil ordan burdan msj çıkarıp getirmeye gerek yok.tahmim ediyorum sende saraylımın o görüşlerine katılmıyorsundur.şimdi önümüze bakalım.
Bakıyorum evt başım dönmüyo : p
Belatı ve koz toplama olayımı?
Taraf olucam diye abartma istersen.
Daha önce yazdıklarıyla çelişen ifadeler kullanan insana " bak önceden bunu söylemişsin" diye ıspatta bulunmuş arkadaş.
Mervecik gibi ben senin annenin fikirlerini de bilirim( aslında cümle bu değildi ama örnek verirken bile yazmak istemedim)adın şu, bak buda şortlu foton diye tehdit etmemiş.
Burda tartışılan fikirler, insanların özel hayatı değil,umarım anlamışsındır.(gerçi anladığını ama işine gelmediğini hepimiz biliyoruz da, neyse).

eee. demişiz bu aynı bdv olayı gibi. biri kendiyle çelişirse konur eski mesajları. yada hatırlanır. ispat istenir diyede konur.
bel altı değildir. herkes istese bulur onu. özel değidir. görülen yerdedir.

ne yani ak partili doğduk ak partilimi öleceğiz

yada mhpli -chpli bu mudur ?

Evet yazdiklarimizdan sorumluyuz. Alt tarafi iki yil once siyasette yazdigi şeyleri getirdim koydum. Yok bel altiymis. Ailesine mi kufrettim , cocuklarina mi laf soyledim?

Erdogana da surekli belalti vuruyoruz demek uzuldum bak simdi. Onceden boyle simdi boyle diyosun diyerek. Hayret bir sey ya. Ha gayret olmayan magduriyeti cikaracaksiniz az kaldı

Belatı ve koz toplama olayımı?
Taraf olucam diye abartma istersen.
Daha önce yazdıklarıyla çelişen ifadeler kullanan insana " bak önceden bunu söylemişsin" diye ıspatta bulunmuş arkadaş.
Mervecik ben senin annenin fikirlerini de bilirim( aslında cümle bu değildi ama örnek verirken bile yazmak istemedim)adın şu, bak buda şortlu foton diye tehdit etmemiş.
Burda tartışılan fikirler, insanların özel hayatı değil,umarım anlamışsındır.(gerçi anladığını ama işine gelmediğini hepimiz biliyoruz da, neyse).
Hayir burada yazdigimiz fikirleri alintilamayi bile belalti görüyorlar. Niye? Cunku onlar öyle olmasini istiyor :KK53:

X