Turkiye'den Tasinmak

sen kim saraylımı eziklemek kim.
popüler kültüre hizmet eden bir yapın var.
dolu değilsin .
rüzgara göre yön çizenlerdensin .

sen eziklediğini san mutlu ol bari .yapacak bir şey yok.

Bos laf salatasi.

Ornek alsin diyen yok, ikisini kiyas yapman abest diyorum, nesini anlamadin?

Turkiye'ye milyonlarca geldi ve hukumet duzende tutmadi gelenleri. ABD ye ise alti ustu 2000 geldi, yani onlari dogru durust karailamalri buyuk bi beceri degil diyorum. 2000 kisiyi ben tek basima duzene sokarim yahu.

Anne cocuk edebiyatini geciyorum. Hatali analoji yaptiginin farkinda degilsin, cunku mantiksizsin.

Iyi de canimcim, argumanlarin yanlis.. bak sen bana ABD dedin, kaptim getirdim yazini buraya.. Simdi sen bana bu halka koyun dedigimi soyluyorsun, hadi kap getir koy suraya desem ne edecen? Koyamazsan irezil olmayacan mi canimcim, hi?

He evet mervecikin uzerine cok gidiliyor. Ben Mervecik'i kadin cinayetleri sünnet ve din konusundaki cikislarindan sonra fasulyeden sayıyorum yahu

Şu anda kac kişi mervecikin üstüne gidiyor bak bi? Sen 1 kadesa 2 Atlantis mi ne o da 3 saraylim 4. Hepsine de ayriayri mmantıklı aciklamalar yapiyor sıkılmadan. Bu arada saymayi unuttuklarim varsa kusuruma bakmasinlae :))

Şu anda kac kişi mervecikin üstüne gidiyor bak bi? Sen 1 kadesa 2 Atlantis mi ne o da 3 saraylim 4. Hepsine de ayriayri mmantıklı aciklamalar yapiyor sıkılmadan. Bu arada saymayi unuttuklarim varsa kusuruma bakmasinlae :))
Nickim, gordugun gibi sen de dahil olmak uzere once hep siz laf atiyorsunuz bana su an bu konu basliginda en azindan. Ne yapayim yani, susayim mi?

sen kim saraylımı eziklemek kim.
popüler kültüre hizmet eden bir yapın var.
dolu değilsin .
rüzgara göre yön çizenlerdensin .

sen eziklediğini san mutlu ol bari .yapacak bir şey yok.

Aha bir tane daha cikti saraylimi bilgili zanneden.

Populer kulture hizmetim neymis soyle bakalim? Ruzgara gore degisen neyim varmis? Siyaseti mi diyeceksin? Siyaset degiskendir, bir ideoloji degildir ya da din degildir. Ortama gore siyasi bakisini degistiremeyene yobaz denir, siyaseti din falan zannetmistir.

Nerde üstüne gittim ben ona bile soru sormadım ki kk da her akp li bi kez costu saraylım a.

neyse ki seni de bilgili sananlar var sevin bence. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mervecim, su koyun olayi diyorum, bul da herkesler gorsun diyorum, sonra sen de bos bos konusmus olma yalanci cikma diyorum, bak burda sabirla bekliyorum canimcim...

Saraylımin görüşlerine degil direkt kendisine saldırıyorlar. Eee site sahibinin ne yaptıklarını gorunce biz de aynısını yapalim herhalde diyorlar

Laf cakma. Saraylimin kisiligine laf ettiysem hak etmistir. Yoksa burada tek kisiye bile kisilige saldiri yapmadim. Yaptin diyen varsa buyursun gostersin.

Ama saraylim gelmis bana yok cahil yok askerin kani elinde yok soylediklerim anladigin kodor oncok bla bla... e bi yere kadar... sonra mustehakini veririm

Mervecim, su koyun olayi diyorum, bul da herkesler gorsun diyorum, sonra sen de bos bos konusmus olma yalanci cikma diyorum, bak burda sabirla bekliyorum canimcim...

Evet koyun olayini yazmamis olabilirsin, emin degilim. Yazmadiysan iftira oldu, bir daha yapmam.

Geri kalanlar ise aynen soyledigin laflardir, onlarin ayibi da sana kalsin.

Beğenmeyenler bu yaziyı yazan adam gibi gitse de bizde bi nefes alsak ne güzel olurdu elin memleketine gidin de ordan konuşun bakalim..
Begenmiyorum gitmeyecegim de;çözüm sadece gitmekmi, yanlışları eksikleri elestirerek ve bunları düzeltmeye çalışarak insan gibi yaşamaya calissak daha dogru bir seçenek olmaz mı?
Gözlerimizi yumup hicbirsey olmuyormus gibi mi davranalım.

Son düzenleme:
Asker kani hakkindaki fikrim degismedi. Senin desteklediklerin o kanli katillerin, asker katillerinin ellerinden tutuyordu dune kadar, o zaman ne dediysem simdi de ayni dusunuyorum.

Sen onu birak da, su halka koyun dedigim mesajimi bul getir, yoksa senin de beni iftira ile yikmaya calisan, benim gozumde de hic bir degeri olmayan AKPlilerden bir farkin kalmayacak... Hani bir kac sayfa once burada ben farkliyim, tekim filan ahkam kesiyordun ya, bakalim bir farkin var miymis diger AKPlilerden herkesler gorsun.....

E dedim zaten emin degilim dedim koyun lafindan. Yazmadiysan da iftira olmus, benim ayibim olsun, bir daha yapmam dedim. Geri kalanlar ise senin ayibin olarak kalsin diyorum, kac defa yazayim?

Bir acigi bulunca mal bulmus gibi sevindin resmen yahu. Hemen tribunlere oyna kos.

Az once ABD muhabbetini benim actgm yalanini da hemen unutarak kos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…