Turkcell müşteri hizmetleri

mirosum4513

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
49
-4
26
Merhabalar. Ben eşimin üzerine ait olan turkcell bı hat kullanimi sagliyordum. Eşimle boşanma aşamasına gelince telefonuma hattıma el koydu. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp hattın yedegini eş olarak cikartabilir miyim ve fatura detaylarını vs çıkartabiliyor muyum vs diye bilgi aldım. Onlarda bunlar için hat sahibinin işlem yapması gerektiğini söylediler ve kapattılar. Benden sonra eşimi arayıp eşiniz aradı böyle şeyler sordu vs diye bilgi verirler mi acaba ?

Merhabalar. Ben eşimin üzerine ait olan turkcell bı hat kullanimi sagliyordum. Eşimle boşanma aşamasına gelince telefonuma hattıma el koydu. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp hattın yedegini eş olarak cikartabilir miyim ve fatura detaylarını vs çıkartabiliyor muyum vs diye bilgi aldım. Onlarda bunlar için hat sahibinin işlem yapması gerektiğini söylediler ve kapattılar. Benden sonra eşimi arayıp eşiniz aradı böyle şeyler sordu vs diye bilgi verirler mi acaba ?
yok vermezler herhangi bir işlem yapılmadı ise sadece arayıp bilgi almayla eşinizin haberi olmaz

Müşteri temsilcisi çok tuhaf konuşuyordu veya bana öyle geldi bilmiyorum. Haber verilir diye tedirgin oldum

işlem yapılmadığı sürece eşinize mesaj gelmez yetkiniz olmadığı için de işlem yapamazsınız whatsaap sohbet yedeklerinizi otomatik yedekliyor muydunuz ? yeni sim çıkartabilir uygulama indirip geçmiş konuşmaları alabilir ve geriye dönük konuşmalara bakabilir aklıma ilk o geldi :/ neden direk alır size söyler alacağım kendine hat çıkart der sonra kapatırdı

Yeni sim den nasıl hangi uygulama ile geriye dönük konuşmaları alabiliyorum yardımcı olur musunuz? WhatsApp yedekleme yapıyordu evet ama iCloud üzerinden yapıyordu

işlem yapılmadığı sürece eşinize mesaj gelmez yetkiniz olmadığı için de işlem yapamazsınız whatsaap sohbet yedeklerinizi otomatik yedekliyor muydunuz ? yeni sim çıkartabilir uygulama indirip geçmiş konuşmaları alabilir ve geriye dönük konuşmalara bakabilir aklıma ilk o geldi :/ neden direk alır size söyler alacağım kendine hat çıkart der sonra kapatırdı
Cevap verirseniz çok sevinirim

yedekler sizde ise sorun olmaz sanırım ulaşabileceği bütün şiflerinizi güncelleyin
Güncelledim iCloud yedeklemelerimj aldım teefonu da uzaktan kilitledim fakat hattı başka android vi cihaza takıp WhatsApp ı yüklemiş iphonedan android cihazda WhatsApp ı açınca mesajlar yüklenir mi acaba ?

Güncelledim iCloud yedeklemelerimj aldım teefonu da uzaktan kilitledim fakat hattı başka android vi cihaza takıp WhatsApp ı yüklemiş iphonedan android cihazda WhatsApp ı açınca mesajlar yüklenir mi acaba ?
İzin verdiyseniz aylık haftalık günlük yedekleme ye tüm mesajlar yeniden yükleniyor
İzin vermediyseniz asla seçeneği de var o zaman hiç bir mesaj kalmıyor

Bende WhatsApp iCloud yedeklemelere yapılıyordu oda saklama alanı dolduğu için bayadir aylardır yedekleme yapmamış Ekim ayına kadar yapmış iCloud yedeklemelerimden numaramı değiştirmeme rağmen onları aldım. Ondan sonrakilerde yedeklenmediyse android cihazda da açılmamıştır herhalde

mesajları görebilmesi için whpsatap bir uygulama onun kaydettiği yedeklere ihtiyacı var onlara da ulaşımı engellediyseniz göremez

hayır vermezler

X