Tur on9 Ailesinden Kadınlar Kulübü üyelerine Özel Tatil İndirimleri!

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Tatile gitmeden, denize girmeden hiç yaz geçer mi?
ışte bu sebepten dolayı bütün tatil bölgelerimizde 550′den fazla tesis için Kadınlar Kulübü üyelerine özel ekstra %5 indirim.
Kadınlar Kulübü kart sahiplerine ise ekstra %10 indirim imkanı yarattık.

Neden mi?

Tabiki daha çok tatil yapıp yazın tadını çıkarın diye.

Hayatınıza Tatil Katın…

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi
www.turon9.com

Son düzenleme:
KK Pro üyeler ekstra %10 indirimden yararlanmak istiyorsa Kart Numaralarını rezervasyon esnasında satış yetkililerine bildirmeleri yeterli olacaktır.

KK normal üyeler ise ekstra %5 indirimden yararlanmak istiyorlarsa rezervasyon esnasında KK üye bilgilerini turon9 yetkililerine ulaştırmaları yeterli olacaktır. Gerekli kontroller turon9 ile KK yetkilileri arasında hemen gerçekleştirilip %5 indirime hak kazanmış olacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
indirimli oteller arasında hangi otelleriniz var?yani %5 lik indiriminden faydalanabileceğimiz?

Merhaba basharfiben,

Kampanyamız web sitemizde ( www.turon9.com ) bulunan bütün otellerde geçerlidir. Dilediğiniz otel için %5 veya KK Pro üyesi iseniz %10 İndirim alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

ben kk pro kartımla %10 indirim bizim otelimiz için tam 177 lira indirim kazandım..
çok teşekkür ederimmm

97 tl indirim kazandım teşekkürler kazen
teşekkürler turon9

merhaba bahsettiğiniz adreste turon 9 indirimi %15 olan adam eve otel 340tl den 296tl ye düşmüş.bu fiyat üzerinden birde %10 indirimmi yapıyorsunuz

Merhaba parkon,

Evet doğru anlamışsınız :) Adam & Eve Hotels'in Tur on9 %15 indirimli hali 296,00 TL dir. KK üyesi olduğunuz içinde 296,00 TL üzerinden ekstra %5 veya KK Kart Sahibi iseniz ekstra %10 indirim yapıyoruz.

KK %5 indirimli fiyatı: 281,20 TL

KK Kart Sahibi %10 indirimli fiyatı: 266,40 TL dir.

NOT: www.turon9.com web sitesinde bulunan bütün tesislerde KK üyelerine özel esktra %5 indirim ve KK Pro (Kart Sahibi) üyelerine ise ekstra %10 indirim mevcuttur.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Özelden mesaj yazdım ancak kutunuz doluymuş ulaşmadı

Ben 7 Ekim 15 Ekim arası 8 gece Antalya Özkaymak Falez oteli düşünüyorum.

Ancak sitenizde otel 5 yıldız olmasına rağmen tarafınızdan 1 yıldız verilmiş.

Bu otele 2000 yılında gitmiş memnun kalmıştım. Ancak el değiştirdikten sonra gitmedim.

Yine önerirmisiniz yoksa başka arayışlara mı gireyim Eğer önerirseniz, fiyat verebilirseniz (mümkünse tabi) KK kartım var. 2 kişi konaklayacağız.

Merhaba karamel69,

Özkaymak Falez Otel

Özkaymak Falez Otel 5 Yıldızlı bir tesis olup Antalya merkezde bulunmaktadır. Özkaymak Falez Otelin işletmesi otel açıldığından beri aynı işletmedir. Kendi web sitemizdede Tur on9 değerlendirmemiz 5 Yıldızdır. Daha önce gidip oteli bildiğiniz ve memnun kaldığınız için yine gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Tesis özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Konum: Antalya Konyaaltı Falez mevkii, Antalya Havalimanı'na 11 km, Antalya şehir merkezine 1 km, Denize 250 metre uzaklıkta yer almaktadır. Özel Plaj, Otelden plaja, plajdan otele ücretsiz servis vardır. Plaj kum çakıl karışıktır.

Genel Özellikler: 2 adet Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu(ısıtmalı), Çocuk Havuzu, Su Kaydırağı, Soft animasyon programı, Mini Kulüp (04-11 yaş arası), Olympos Disko (2000 kişi kapasiteli), La pergola Restaurant, falez restaurant, lobi barda canlı müzik, vitamin bar, kristal bar, shadow restaurant, 9 adet toplantı odası, Masa Tenisi, Bilardo, Su Sporları, 4 adet tenis kortu, SPA Merkezi, Hamam, Sauna, Spor Salonu, Fitness Center, Oda servisi, Çocuk Bakıcısı, Çamaşırhane, Kuru temizleme, İnternet Cafe, Doktor, Hemşire, Kuaför, Market, Araba kiralama, Deri–giyim mağazası, Kuyumcu, Hediyelik Eşya Mağazası, Çiçekçi, Fotoğrafçı.

Ücretsiz Aktiviteler: Hamam, Sauna, Spor Salonu, Tenis Kortları (gündüz), Soft animasyon programı, Aerobik, Su jimnastiği, Olympos Disko girişi, Masa Tenisi, internet.

Ücretli Aktiviteler: SPA Merkezi, Çamaşırhane, Kuru temizleme, Oda Servisi, Tenis kortları ışıklandırma, Tenis ekipmanı ve dersleri, Su Sporları, Bilardo, Su Sporları, Dükkanlar, Çocuk Bakıcısı.

Oda Özellikleri: Tesiste Toplam 342 oda, 320 adet Standart Oda(28 m²), 259 tanesi twin yataklı, 12 adeti bağlantılı olan standart odalarda, uydu yayın TV, saç kurutma makinesi, direkt telefon, minibar, duvardan duvara halı, merkezi klima, banyo/küvet, balkon, kasa mevcuttur. 20 adet Suit Oda(58 m²), 1 oturma odası, 1 yatak odasından oluşan suit odalarda, 2 adet uydu yayın TV, 2 adet minibar, direkt telefon, saç kurutma makinesi, duvardan duvara halı, merkezi klima, oturma odasında 1 adet duşlu, yatak odasında küvetli banyo, iki oda arasında kapı, kasa, balkon mevcuttur.

Yeme - İçme: Herşey Dahil ve Yarım Pansiyon çalışmaktadır. Kahvaltı, Öğle yemeği, Akşam yemeği açık büfe.

Aile ve Çocuk: Çocuk Havuzu, Su kaydırağı, Mini club, Çocuk bakıcısı.

Fiyat Tablosu:
7 Ekim 15 Ekim Arası 8 Gece 9 Gün Toplam Fiyatı: 1.382,40 TL
KK Kart Sahibi Olduğunuzdan Dolayı 8 Gece 9 Gün %10 İndirimli Fiyatı: 1.244,16 TL.

NOT: www.turon9.com web sitesinde bulunan bütün tesislerde KK üyelerine özel esktra %5 indirim ve KK Pro (Kart Sahibi) üyelerine ise ekstra %10 indirim mevcuttur.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

merhabalar o özellikleri biliyorum zaten onlara her yerde ulaşabiliyoruz.

Otelde konakladım bunu da belirttim. Benim soruma cvp vermemişsiniz

"Otel 5 yıldız olmasına rağmen sitenizde 1 yıldız verilmiş"

kaliteden düşüş mü var

Tekrar Merhaba karamel69,

Sorunuza önceki cevabımda zaten yanıt vermiştim tekrardan yazıyorum.

Özkaymak Falez Otel 5 Yıldızlı bir tesis olup Antalya merkezde bulunmaktadır. Özkaymak Falez Otelin işletmesi otel açıldığından beri aynı işletmedir.
Kendi web sitemizdede Tur on9 değerlendirmemiz 5 Yıldızdır. Daha önce gidip oteli bildiğiniz ve memnun kaldığınız için yine gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Özet olarak otelin yıldız sayısı kendi web sitemizdede 5 Yıldızdır. Sizi yanıltan kısım [SIZE="1]Tur on9 değerlendirmesidir[/SIZE] yazısının önünde bulunan örnek tek yıldızdır. Otel Kategorisi yazısının altında 5 tane yanyana yıldız bulunmaktadır. Özkaymak Falez Otel kalitesinden herhangi bir ödün vermeden işletilmeye devam etmektedir. Teşekkürler.

Son düzenleme:
teşekkürler , benim için önemli olan otelin yıldızı değil, sizin verdiğiniz yıldızdır o yüzden ısrarla öğrenmeye çalıştığım buydu.

Merhaba karamel69,

Rica ederim, Bu arada verdiğim yanlış bilgiden dolayı özür dilerim bana aktarılan yanlış bir bilgiden dolayı Özkaymak Falez Otel'in işletmesinin değişmediğini söylemiş oldum. Sizinde dediğiniz gibi Falez Otel iken Özkaymak grubu aldıktan sonra otelin adı Özkaymak Falez olmuştur.

Özkaymak Falez otele gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz, bugüne kadar tesis hakkında hiçbir olumsuz yorum almadık. Tur on9 Ailesi olarak şimdiden iyi tatiller dileriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon ıçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
merhaba ben kadınlar kulübü üyesiyim ,kadınlar kulübü kart sahiplerine %10 indiriminiz varmış ?Karta nasıl sahip olabilirim ??

merhaba,

haziran aynda balayımızı marmariste geçirmeyi düşünüyoruz.marmariste her şey dahil ve balayı konsepti olan bir otel tavsiye edebilirmisiniz?

Merhaba aybuer,

Tur on9 Ailesi Olarak Şimdiden Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Marmaris bölgesinde balayı için tercih edebileceğiniz otel isimleri:

Turunç Otel

Art Marmaris

Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında internet sitemizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Tarih aralığı belirtirseniz size fiyat bilgisi de verebiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

turon9
yukarıda indirim üstüden indirm yaptığınızı yazmışsınız
hala bu durum geçerlimi
yani şuanki indirimlerin üstünden %5 indirim hakkım varmı

12-18 eylülde alanya veya sidede 2 yetişkin iki çocuk uygun fiyatlı erken rezervasyonla tatil yapmak istiyoruz.tavsiyelerinizi bekliyorum kk üyesiyim.ilgilenirseniz çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…