Tur on9 Ailesinden Kadınlar Kulübü üyelerine Özel Tatil İndirimleri!

Merhaba O.........Mavi.........O,

Mordoğan ve Özdere'de çalıştığımız tesisiler aşağıdaki gibidir.
Memnun kalabileceğiniz beklentilerinize karşılık verebilecek tesislerdir.

Club Mordoğan

Club Grand Efe Otel

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

tur on9 un kadınlar kulübü kart üylerine indirimi devam ediyormu ??
sitenizdeki indirimler haricinde extra bir indirimmi söz konusu teşekürler..

marmariste önerebileceğiniz şehir merkezine de çok uzak olmayan oteller hangileridir? 4-10 eylül arası gitmeyi düşünüyoruz.

kazenle görüştüm canımm..evet devam ediyormuşş...
ankara şubesini aradım bölee bişeyden haberleri bile yok...
direkt istanbulla görüşmek gerek sanırımm...

Merhabalar,

Sevgili Kadınlar Kulübü Üyeleri,

Tatil bölgelerimizde 1200′den fazla tesis için Kadınlar Kulübü üyelerine özel ekstra %5 indirim.
Kadınlar Kulübü kart sahiplerine ise ekstra %10 indirim imkanı devam ediyor.
İndirimden yararlanabilmeniz için rezervasyonunuzun İstanbul Merkez Ofisimizden yaptırmanız gerekmektedir.
Merkez Ofis Tel: 0216 550 19 19.

İlginize teşekkür eder şimdiden herkese iyi tatiller dileriz.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi
www.turon9.com

Son düzenleme:
meraba ben Ankaradaki Turon9 yetkilileriyle konuştum böyle bir indirimden haberleri olmadığını söylediler Ankaradaki 3 şubeylede ayrı ayrı konuştum ne indirim ne bişey anlamadım bu işi

Merhabalar hayalkur,

İndirimden yararlanabilmeniz için Rezervasyonunuzu Tur on9 Merkez Ofisimizden veya 0216 550 19 19 nolu telefon numarasında yaptırmanız gerekmektedir. Şubelerimizden yapılacak rezervasyonlarda malesef indirim yapamıyoruz. Bu yüzden %5 veya %10 indirimlerinde haberdar değillerdir. Sizden ricam merkez ofisimizi aramanızdır, konu ile alakalı size bilgi vereceklerdir. İlginize teşekkür ederiz.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba smirna35,

Turon9.com web sitemizde bulunan tüm otellerde Kadınlar Kulübü üyelerine özel ekstra %5 indirim ve Kadınlar Kulübü kart sahiplerine ise ekstra %10 indirim imkanınız mevcuttur. Ancak bu indirimlerden yararlanabilmeniz için rezervasyonunuzu Tur on9 Merkez Ofisimizden veya 0216 550 19 19 numaradan yaptırmanız gerekmektedir.

Merkez ofisimiz dışında yani acentelerimizden yapılan rezervasyonlarda indirim hakkınız malesef mevcut değildir.

KK Üyesi olmanız %5 indirim hakkınızın olması için yeterlidir ekstra yapmanız gereken herhangi bir şey yoktur. Rezervasyon yaptırdığınız esnada Tur on9 merkez ofis müşteri temsilcisi sizden üyelik bilgilerinizi isteyecektir üye olur olmadığınız kontrol edildikten sonra indiriminiz açılacaktır. Bu sayede ekstra %5 indirim hakkına sahip olmuş olacaksınız.
KK Kart %10'luk indirimden faydalanabilmeniz için KK kart sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun için de site yöneticileri ile irtibata geçmeniz yeterlidir. KK kart sahibi olduğunuzda ise yine rezervasyon esnasında kart numaranızı Tur on9 merkez ofis müşteri temsilcisine belirtmeniz yeterli olacaktır. Gerekli kontroller gerçekleştikten sonra %10 indiriminiz açılacaktır. Lütfen aşağıdaki "KK Pro Üyelik ve Kart Sahibi Olma" linkini tıklayıp kart sahibi olmak ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

KK Pro Üyelik ve Kart Sahibi Olma

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
merhaba turon9 ayvalık etap altınel için ayın 11'i ile ayın 16 arasında rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum ..
aile odaları dolmuş görünüyor , sitenizde standart odada 3 yetişkin bir çocuk kalacağız . 3. yetişkin kzım 15 yaşında yani oda yetişkin sayılıyor sanırım.. yalnız şöyle bir durum var bu otel ile ilgili olumsuz şeylerde okudum biraz tereddütdeyim açıkcası , yardımcı olursanız sevinirim..

oteli kendin araştır canımm...tur satann şirketler otelleri hakkında gidenlerden hiçbir şikayet almadık içiniz rahat olsun derlerr..

otelleri araştırabileceğin otelpuan otel şikayet bu gibi sitelerden gerçek yorumlar oku...sonra kendin karar ver genelde 3 aşağı 5 yukarı sana fikir verirler..

ama şuda varki senin standarrtlarınla herkesinki bir olmaya bilir...

bazısı çok şeyle tatmin olamazken bazısıda çok az şeyle yetinebilirr..

okuduklarını iyi yorumlamanda cabası..

oteli kendin araştır canımm...tur satann şirketler otelleri hakkında gidenlerden hiçbir şikayet almadık içiniz rahat olsun derlerr..

otelleri araştırabileceğin otelpuan otel şikayet bu gibi sitelerden gerçek yorumlar oku...sonra kendin karar ver genelde 3 aşağı 5 yukarı sana fikir verirler..

ama şuda varki senin standarrtlarınla herkesinki bir olmaya bilir...

bazısı çok şeyle tatmin olamazken bazısıda çok az şeyle yetinebilirr..

okuduklarını iyi yorumlamanda cabası..

canım teşekkür ederim . dün geceden bu yana o şikayet yerlerini okudum fifti fifti yalnız ortak düşünce denizin yosunlu olması zaten kalacağımız 5 gün bunuda bir günü tekne gezisi bir günü sarmısakılı belki cunda odası olarak düşünüyoruz deniz işi eşimin az düşündürdü birde yer sorunuda var ayvalık full dolu burayıda kaçırmak istemiyoruz ama işte sorular dolanıyor kafamda, ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim :)

Merhaba sergüzeşt,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki gitmek istediğiniz tarihlerde 11 - 16 Eylül arası Etap Altınel Ayvalık otelde aile odası şimdilik müsait görünmektedir.

Aklınıza takılan sorular hakkında bize bilgi verebilirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim.
Etap Altınel Ayvalık otel ile ilgili tarafımıza iletilen şikayetlerden bir tanesi denizi ile ilgilidir. Sezon içerisinde çok yosunlu olduğu ile ilgili şikayetler aldık. Bir diğer şikayet ise sezon içerisinde yemek zenginliğinin fazla olmadığı yönündeydi.
Gittiğiniz otelden genel olarak beklentiniz ne ise o doğrultuda hizmet aldığınız taktirde sıkıntı yaşamazsınız ancak beklentiniz yüksek olduğunda bunu da gittiğiniz otelde bulamadığınız taktırde şikayetler ortaya çıkmaktadır.
Etap Altınel Ayvalık otele yüksek beklenti ile gitmemelisiniz, standart tatil yapabileceğiniz bir tesistir.

Aklınıza takılan soru işaretleri ile ilgili lütfen çekinmeden sorunuz.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

turon9 ,
dün İistanbul şubenizle görüştüm Eda hanım sağolsun ilgilendi, indirimlerinizden de haberim var KK klüp kartımla birlikde %10 luk indirim ,gerçekden güzel bir fırsat ama malesef otel hakkında başka şikayet sitelerindende aldığım duyumlar gerçekden beni soğuttu ..
haklısınız, beklentim yüksek sanırım daha önce side Magic Life da yapmış olduğum tatil mükemmeldi onunla kıyaslamak durumunda kalınca bu otel'in bize göre olmadığına karar verdik, ilginiz için tekrar teşekkürler ...
inşallah bir dahaki seyahatimde KK ayrıcalığı ile sizinle tekrar görüşme imkanım olacakdır.
sevgiler..

Son düzenleyen: Moderatör:
X