Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Ben küçükken mahallede 10 kişilik bir guruptan dayak yemiştim.
Adamsanız tek tek gelin dedim..
Sonra teker teker tekrar dövdüler...
Eve dönünce abim kim yaptı bunu hemen bana göster onları dedi gittik...
Çocukları bulduk bi de abimle dayak yedik...
Eve dönünce abim niye söylemiyon 10 kişi olduklarını diyerek beni tekrar dövdü

kolay gelsin canım ben yine annemde olduğumdan akşama bişi yapmadım nasipte ne varsa onu yeriz artık

Ahh ahh gurbet zor vall keske benimde annem yanimda olsa
Sirf bu yuzden yemek yapamasam hatta
Cok zor uzakta olmak canim ya
Doyasiya vakit gecir canim ohh sefan olsun
illa bulunur yencek bisey aman bosver
Karin toklugu degil mi domates peybir biber bayilirim
Esimde hergun ole yerim dese yerim o derece

Bir geyik gordum sankiii

aynen canım kardeşim uzakta paşalarımla nasıl özlüyorum onları...
benim eşime hakikaten bu menüyü ver hayır demez her gün sadece araya bi de çorba sıkıştırsan diyebilir bak...
ramazanda da bir çorba bi salata yeter diyooo...
çok kasmayacam yani..

Bugün ben çok tırsanzi dolayısıyla no yemek yapanzi dışardan söylenzi pide yiyenzi

geçen gün yemek yapmak istemiyorum diye söyleniyordun sanırım paşa paşa da yaptın yemeği tırsaklığından bugünde pek efelenmiş gördüm seni dışardan söylemeler falan

geçen gün yemek yapmak istemiyorum diye söyleniyordun sanırım paşa paşa da yaptın yemeği tırsaklığından bugünde pek efelenmiş gördüm seni dışardan söylemeler falan

Yarın benimki Tel Aviv yatıya gidiyo ben de yazlığa gidiyom...Yemek yapsaydım da çürüsemiydi sevgili editörüm

Nicin tirsanzi ? Eee bide afiyet olanz:))

Jel kahverengi geldi canım öbür topiğe yazdıydım dr aradım hemen ışık hızıynan bişey olmaz didi kırmızı kan ve ağrı olursa kork didi jel vajende tahriş yapmış olabilir didi bi de kese büyürken küçük kanamalar olabilir didi....Didi de didi ama ben hala tırsanziiiiiiii:18: ama çok teşekkür edenziiii

sahurda da uykulu olur şimdi bunlar,,uyur gezerlerde varsa aralarında topik topik gezerler koy ki bulasın yine gerekli ve yeterli çoğunluğu sağlayamayız

en telaşlı zaman :122::122::122::122:
bu topiği toplamak zor olcak anlaşılan

Arkamızdan da ne konuşmuşsunuz yani takip etmediğimi sanmayın yani

Bu nasıl konuşma yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…