Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

geçmiş olsun canım...
asıl doğum zamanları gelince çıkacak yer arayacak kuzucuklar

ayy kıyamam ya banada resimler güzeldi demişsin ya valla çok incesin tşk ettim
ben ölesine takılıyorum işte arada ama sohbet etcek kimseyi bulamıyorum geldiklerinde görürler diyede 2 3 resim atmadan çıkmıyorum
sonuçta burası tüp bebek dışı bi sohbet alanı değil mi :)) demekki sadece sürrealistlerin sohbet alanı demek daha dogruymuş
nitekim hem tüpçü hem elit hem sürrealist pek kimse yok anlaşılan o ki

yapalım kuzummm geyik muhabeti candır

ha diyince olmuyor ki bu geyik

yok yok tam tersi hızlı bi şekilde alışıp heveslerini aldılar...
ben başında olsam toplayacamda her zaman da olmuyorum ki yaneee

yine muhteşem bi yorumlama
valla bize sen lazımsın diyorum ve rafet el romandan bu şarkıyı armagan ediyorum sana #egunal#

evet canım her özelliği bir arada taşımak kimseye nasip olmuyor bir elin 5 parmakını geçmez
çakma elitler işte nolcek

ha diyince olmuyor ki bu geyik

yine muhteşem bi yorumlama
valla bize sen lazımsın diyorum ve rafet el romandan bu şarkıyı armagan ediyorum sana #egunal#

ramazan geldi sıcaklar bastırdı mecbur kalmadıkça dışarı çıkma planım yok bu ay...
bu hafta bir siparişim var sonra boşum onu teslim etcem salı günü pazartesi yaparım..
yarın itibari ile sizınlayım ( kulakların çınlasın ivana )
pazartesi salı kesintiye uğrayacak sadece...

Son düzenleme:

ay valla geldi 11 ayın sultanı
ben de ramaznda evde olmayı seviyorum nitekim oruçluyken dışarda olcak gücüm kalmıyor
birine de gidemiyorsun kuru kuru sohbet de olmuyor
illa bi çay kahve bişi istiyo insan ozaman
en iyisi evde kalmak
bızımlasın da umarım diğer kızçelerinde bızımle olur

aynen canımcım..
evde öylece pc başında pineklemeyi düşünüyorum..
30 günlük plan yaptım bunun 1 haftası regl dolayısı ile gezme olabilir 1 hafta hariç..
1.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
2.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
3.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
4.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..

Bu böyle uzar gider nasıl ama planım

en telaşlı zaman :122::122::122::122:
bu topiği toplamak zor olcak anlaşılan

sahurda da uykulu olur şimdi bunlar,,uyur gezerlerde varsa aralarında topik topik gezerler koy ki bulasın yine gerekli ve yeterli çoğunluğu sağlayamayız

miiiiikemmmmmeeeeellllllllllllllll
temmuzun ilk haftası benimde regl dönemi malum
ama gebiş haberimizle topiği yeniden canladndırabilrz
sadece buraya yazarız öbür tarafa yazmayız hihiihhihihihiihihih nasıl plan
valla bırak tüpçüyü eliti sütçüsüde gelir ozamana herbişeyside

evet buraya yazarız burda hamile hamile dolanırız oraya gidince tedavi planları yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…