TÜP TIKANIKLIĞI :(

Yani ikisininde tıkalı olduğunu aynı anda fark etselermis diğer işlemleri yapmak zorunda kalmadan direk tüp bebek tedavisi ne baslardiniz
Yok canm ikiside tıkalı değildi sağ tüpüm tıkalıydı. Diğeride çok az Bi açıklık vardı hsg de verdikleri ilaç az bişey bile geçmemiş darmış yani sol tüpümde sonuçları gösterdi doktorda dediği gbi ilaç geçmemiş. Tüp tıkanıklığı da ilerde de sorun olabilir dedi adetim düzensiz oluyordu hep zaten kasıklarm ağrırdı laparakobiden sonra hersey düzene girdi. Şuan bnde Bi sorun yok eşimden dolayı Tüp bebek tedavisi olucaz

Antalya dayım medikalpark hastanesine gitmiştim. En kısa zamanda müjdeli haberi almanı dilerim.

Enteres
An
Antalya dayım medikalpark hastanesine gitmiştim. En kısa zamanda müjdeli haberi almanı dilerim.
Bende Medical parka gidiyirm ama İzmir

Film çekimi esnasında da açılıyormuş bazen, bilgin var mı bunla ilgili?
Bazılarnda açılıyormuş bende çektirdim ama açılmadı iki tüpüm kapalıydı laparaskopi ameliyatı oldum tüplerimi açamadıgını fakat biraz genişlettigini yapışıklıkları açtıgını ve kisti temizledigini söyledi 2 ay sonra hsg çektir açılmazsa tüp bebege yönlendircm ddi bende bekliyorum genişletti belki hamile kalırım umudu ile bekliyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun canım rabbim kucağınu doldursunsiz kürü denediniz mi acaba benimde sağ tüpüm tıkalı çıktı 1 buçuk yıldır da olmuyor
Merhba siz tüp tıkalı olduğunu nasıl öğrendiniz bende şüpheleniyorumda

2 yıldır olmuyordu hsg filmi çektirdim onda rahim ters arkaya dönük ve sağ tüp kapalı çıktı.
Birde benim sol yumurtalığım kasığım arasında ağrı vardı ilişkide de normalde de. Rahim tersliğinden kaynaklandığını söyledi doktorum.

hsg ne zaman çektirdiniz hsg sonrası çok gebe kalan var
Hsg geçen ay 22 sinde çektirdim. 15inde adet olmam gerekiyordu henüz olmadım 6 gün gecikmem var. Hamile olduğumu hissetmiyorum. Hsg den ve antibiyotikten dolayı gecikmiştir diyorum kendimce

Hsg geçen ay 22 sinde çektirdim. 15inde adet olmam gerekiyordu henüz olmadım 6 gün gecikmem var. Hamile olduğumu hissetmiyorum. Hsg den ve antibiyotikten dolayı gecikmiştir diyorum kendimce
nasıl dayandın 6 gün hemen bir test almalısın o ay hamile kalan öyle çk kişiyi okudum ki

Bu mesajın üstüne heycanla alıp yaptım sonuç negatif malesef dayanmamın sebebi 2 yıldır sürekli o heycanla yapıyorum ve hep tek çizgi
Kendimde negatif görmüş kadar üzüldüm bende 3 senedir o negatifi görüyorum hislerinizi biliyorum her ay regl kanıyla ağlama krizlerim başlıyor siz en azndan tüplerinizü açtırdınız artk bir adım daha yakınsınız gebeliğe inşallah en kısa sürede bizde anne oluruz inşallah

İnşallah canım ben kendimden çok eşime üzülüyorum resmen psikolojisi bozuldu sürekli amin diyor sessiz sessiz.. Muhtemelen dua ediyor sürekli. Sizin neden olmuyor bir sebebi var mı?

İnşallah canım ben kendimden çok eşime üzülüyorum resmen psikolojisi bozuldu sürekli amin diyor sessiz sessiz.. Muhtemelen dua ediyor sürekli. Sizin neden olmuyor bir sebebi var mı?
Bilmiyoruz dr gittim vajinal usg bakıldı ne kist ne bir sorun görüldü güvenemedm birdha gittm hem karından hem vakijnal usg baktırdım yinensorun yıktu eşime spermıogrm yaptrdk sayı iyi harekette az yavaslık çıktı lökosit çktı enfeksiyonmuş ilaç verdi dr kullandı marfolojıde hafif skntı çktı gebeliğe engel değil sayı iyi dediler geçen sene oldu bunlar yine hamile kalamadım bdhadr gittim anti sperm antikor diye bürntest varmş onunyapalım dedi dr yaptk onda temz çktı sonra polikistk olablrsn ddi adetlerim düzenlidir buna rağmen pko oluşurmuş dr klomen verdi onuda kullandım yine olmadısoğan kürü dediler kullandm çakşır dediler 2mizde kullandık yine olmadı bugn işten izin aldm sağlk ocagna gidicem femera diye ilaç duydm onunla ilgli bilgi alacagım

Benimde eşimde varikosel var ileri hareketliliği baya düşüktü sürekli keçiboynuzu kaynatıp içiriyorum birde her akşam keçi boynuzu pekmezi özü 1 kaşık. Hareketlilik baya baya artıyor canım bilgin olsun. Şimdi ben çok karıştım benim yumurta sayısı 20 den fazlaydı bana bununla ilgili hiçbirşey verilmedi. 5 aydır adetim aşırı düzensiz 10 gün 6 7 gün geç oluyor. Ama neden yumurta takibi vs. yapılmıyor olabilir?

Keçiboynuzu aldım ben öyle yerim kaynatma diyor öylede faydası olur mu bilmiyorum benm skntm şu çalışıyorum izin alamıyorum sürekli farklı doktor ve arastrmalara giriyorum az önce femera sipariş ettm eczaneden siparişle geliyormuş şuan regl 2. Günüm onada başlayacağım bide onu deneyecegim benm eşm 17 yasnda varikosel amelyatı oldu eşmde hareket dışnda skntı yok bende var biliyorum en son vitale gittim orada dr yumurtlaman düzensiz demişti zaten femera belki umut olur çok yıprandm 4 sene olacak evliliğim süreçler çok zor hepimiz için

Peki doktor önerdi mi size o ilacı yoksa eczaneden direk alınabiliyor mu? Ende aynı durumdayım işten izin alamıyorum ve sürekli farklı nöbetçi doktorlara gidiyorum

Peki doktor önerdi mi size o ilacı yoksa eczaneden direk alınabiliyor mu? Ende aynı durumdayım işten izin alamıyorum ve sürekli farklı nöbetçi doktorlara gidiyorum
Yok doktor önermesi zaten sgk karşılamıyormuş siparişile geliyor eczaneyede 140 tl valla herheryden araştrdm o şeklde aldm sağlk ocagna gittm klomen yazalım dedi kullandm klomen diyorum anlamıyo işe yaramadı bende kararttım gözümü yumurtlamayla ilgli ne ilacı varsa kullanacagım elbet biri fayda edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…