TÜP TIKANIKLIĞI :(

Keçiboynuzu aldım ben öyle yerim kaynatma diyor öylede faydası olur mu bilmiyorum benm skntm şu çalışıyorum izin alamıyorum sürekli farklı doktor ve arastrmalara giriyorum az önce femera sipariş ettm eczaneden siparişle geliyormuş şuan regl 2. Günüm onada başlayacağım bide onu deneyecegim benm eşm 17 yasnda varikosel amelyatı oldu eşmde hareket dışnda skntı yok bende var biliyorum en son vitale gittim orada dr yumurtlaman düzensiz demişti zaten femera belki umut olur çok yıprandm 4 sene olacak evliliğim süreçler çok zor hepimiz için
Birde kaç yaşındasınız rica etsem

Peki doktor önerdi mi size o ilacı yoksa eczaneden direk alınabiliyor mu? Ende aynı durumdayım işten izin alamıyorum ve sürekli farklı nöbetçi doktorlara gidiyorum
Düzgn doktor bulamıyoruza ondan sürekli farklı yere gidiyoruz işte

Düzgn doktor bulamıyoruza ondan sürekli farklı yere gidiyoruz işte
Vallahi aynen öyle😏 hangi şehirdesiniz peki istanbulda bahat hastanesinde birçok tanıdığım bebek sahibi oldu fakat ben işten vakit bulupta gidemiyorum bile. Allah bizede bebişler nasip etsin inşallah 🙏

Vallahi aynen öyle😏 hangi şehirdesiniz peki istanbulda bahat hastanesinde birçok tanıdığım bebek sahibi oldu fakat ben işten vakit bulupta gidemiyorum bile. Allah bizede bebişler nasip etsin inşallah 🙏
Beylikdüzündeyim inşallah bizede nasip olsn sizn yaş kaç

X