Tüp tıkanıklığı veya hamile kalma için kürler 2019

aynen öyle yaptım canım ama sağolsun doktor açıldı dedi ama açılmamış istanbul ecomara gittim orda açıldı tüplerim

kaç ay oldu canım açılalı bende ilk ameliyatımda açıldı dedi ama 4 ay denedik hamile kalamadım. tekrar hsg çekildiğimde kapalı çıkmıştı. ama bide benim diğer tüpümde sıvı birikmesi başlamıştı kurtarılamaz seviye :/
16 ekimde yeniden ameliyat oldum dr 2 tüpümüde aldı. şimdi tüp bebek için gün bekliyorum canım

canım açılalı daha ay olmadı 7 ekimde açıldı çok şükür. ben anlamıyorum biz doktorlarada güvenemezsek kime güvenicez bizim hayatımızla oynamaktan başka bişey değil bu Rabbim misli misli çıkarsan hakkımızı. oo sende baya bişeyler yaşamışsın canım hayırlısı olsun. ne zaman başlıyorsun tedaviye

Ben pkoluyum kuzum hsg çekilmedim ama doktordan isteyeceğim

öyle canım zaman su gibi akıp geçiyor. tüp bebeğe 2 ay sonra gel dedi dr bakalım neler olcak. ovulosyon testleri olsun gerekirse dr takibi ile yumurtlama günlrini takip edip kaçırma canım inşallah bebeğine kavuşursun

aynen öyle canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. takip edicem canım bakalım nolacak hayırlısı

Rabbim sifani versin Rabbim her anlamda yardimci olsun canim benim... cok sevindim seni tekrar gordugume cidden. Aynen hayirlisi hakkimda iste bakalim tup mide yaptirmayi dusunuyorum hayirlisi hakkimizda insAllah ❤❤❤

Rabbim sifani versin Rabbim her anlamda yardimci olsun canim benim... cok sevindim seni tekrar gordugume cidden. Aynen hayirlisi hakkimda iste bakalim tup mide yaptirmayi dusunuyorum hayirlisi hakkimizda insAllah ❤❤❤

arada gene haberleşelim canım

çok sevindim canım allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
ben laraskopi ameliyatı oldum ve 2 tüpümde alındı tüp bebek deneyeceğiz hayırlısı ile
Canım benim hakkında hayırlısı neyse o olsun rabbim yardımcın olsun inşallah. Hemen ilk denemende rabbim evladına kavustursun.

Hurma polenini denedim canım ama faydası oldu mu bilmiyorum düzenli kullanmadım çünkü bi iki kaşık yedim siz de mi gebelik planlıyorsunuz. İkinciyi düşünecegiz bizde bakalım Rabbim herkese Nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…