Tüp tıkanıklığı veya hamile kalma için kürler 2019

Guzel seyler yasarsak birbirimize umut olmak icin paylaşalım birbirimizle gülüm olur mu biz korunuyoruz suanda ağustosta anca baslariz dusunmeye tekrar

zaten ben hamile kalsam ki bu şuan normal şartlardan mucize doktor dedi
bütüün kk duyar
ancak tüp bebek onunda zamanı var yazdan sonra belkide ne zaman nasip olursa bilmiyorum bende zaman

zaten ben hamile kalsam ki bu şuan normal şartlardan mucize doktor dedi
bütüün kk duyar
ancak tüp bebek onunda zamanı var yazdan sonra belkide ne zaman nasip olursa bilmiyorum bende zaman
Ben senin normal yollardan hamile kalacagina gerçekten inanıyorum onu verecek olan rabbim doktorlar ne derlerse desinler. Mucizen seni bulacak zamani gelince canim benim

Ben senin normal yollardan hamile kalacagina gerçekten inanıyorum onu verecek olan rabbim doktorlar ne derlerse desinler. Mucizen seni bulacak zamani gelince canim benim

amin inşallah canım bende çok isterim ikimizede nasip olsun inşallah sağlıklı sıhatli bir evlat

Yok bugun kan tahlilim vardi degerlerin dusup dusmedigini takip etmek icin... hsg cekinmem gerekiyordu fakat ben bastan baslamak icin baska doktorlara yoneldim o isterse cekinecem bakalim :) sen nasilsin?

neler yaptın canım tedavinde ne kdar ilerledin hsg çekildin mi

neler yaptın canım tedavinde ne kdar ilerledin hsg çekildin mi
Oo canim nasilsin? Ne var ne yok? Uzun zaman oldu cok sevindim seni gordugume. Hic biseyyapmadim canim. Cocuk istegimde yok oldu. Son olaydan sonra hic biseyi duzeltemedim suan kilo sikintim var gastrit oldum vs vs.. tup mife ameliyati olmayi dusunuyorum bendeki yenilikler bu

Evet doğal yolla gülüm rabbim sana da nasıp etsin inşallah. Sende ne var ne yok var mı gelişmeler

çok sevindim canım allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
ben laraskopi ameliyatı oldum ve 2 tüpümde alındı tüp bebek deneyeceğiz hayırlısı ile

oo canım yeni bir sayfa açmışsın ve kendini bakıma almışsın sonuçta sağlıkta önemli hem kafan dağılır hem zaman geçer, zaten dış gebelikten sonra bi kabullenme süreci oluyor ve hiç bişey istemiyosun banada olmuştu herşey sırayla gelişiyor allah yardım ediyor bende laraskopi ameliyatı oldum iyileştim dikişlerimin düşmesini bekliyorum :) 2tüpümde alındı tüp bebekten başka çarem yok kuzum. allah nasip ederse inşallah tedaviye başlarız çünkü maddiyat gerekiyor :/

İyi geceler kızlar inşallah anne olmak nasip olur tüm isteyenlere Tüp kapalılığında herhangi bir şey yaşadınız hiç ağrı sızı oluyor muydu ?

tüp tıkanıklığı sinsi ilerleyen kendini belli etmeyen bir durum malesef kaptığın mikrop enfeksiyon yüzünden tüplere sıçrıyor ve tıkanıklık yapışıklık ve sıvı birikmesi şeklinde levelleri var canım. seninde mi tüplerin tıkalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…