Tüp tıkanıklığı veya hamile kalma için kürler 2019

Bilemeyiz ki gülüm Allahtan umit kesilmez olmaz deriz olur rabbim sifa versin ne zaman ogrendin kapali olduğunu gülüm dış gebelik falan yaşadin mi oncesinde😐
Bilemeyiz ki gülüm Allahtan umit kesilmez olmaz deriz olur rabbim sifa versin ne zaman ogrendin kapali olduğunu gülüm dış gebelik falan yaşadin mi oncesinde😐
[/QUO
Geçen ay öğrendim. 1 yıldır hamile kalamadım doktor hsg istedi. 2 side kapalı. Haziranda tekrar çektiricem yine kapalı olursa tüp bebek dedi bakalım bekliyorum nolucak

Hsg de aci hissediyo musun gülüm bi arkadas bayildim dedi cok acidi dedi bana

bünyeden bünyeye değişir canım birde nasıl girdiğinle alakalı. ben rahat girdim ilk hsg'de kasıklarımda ağrı başımda bir dönme hissettim ama çok kısaydı sanki adet ağrılarının hızlandırılmış versiyonu 1 dk felan zaten çok kısa bir işlem korkulcak hiç bir yanı yok. 2 çekildiğimde ise hiç hissetmedim desem yeridir. ama biraz gergindim :KK70: 2. olduğu için :KK70: doktor ayağa kalktı noldu bittimi ya dedim :KK70: :KK70:

Malesef canım benimde her 2side kapalı. Kist yumurta sayısı kürler değiştiğini duydum ama tüpler hakkında duymadım hiç işe yaradığını o yüzden sordum.

benimde her 2 tüpüm tıkalı. kistlere iyi gelen kür soğan kürü canım onu dene çok faydasını gören var.
ama benim tıkalı tüpler sucuk gibi şişmiş o yüzden bir tesiri olmadı :KK43:

bünyeden bünyeye değişir canım birde nasıl girdiğinle alakalı. ben rahat girdim ilk hsg'de kasıklarımda ağrı başımda bir dönme hissettim ama çok kısaydı sanki adet ağrılarının hızlandırılmış versiyonu 1 dk felan zaten çok kısa bir işlem korkulcak hiç bir yanı yok. 2 çekildiğimde ise hiç hissetmedim desem yeridir. ama biraz gergindim :KK70: 2. olduğu için :KK70: doktor ayağa kalktı noldu bittimi ya dedim :KK70::KK70:
Gercekten mi inşallah ya o oyle deyince bende korkuyorum 22 sinde gitcem isteyecegim hsg doktordan peki sonuçları hemen o gun içinde ogrenebiliyo muyuz gülüm sagol rahatlattin beni 😊

benimde her 2 tüpüm tıkalı. kistlere iyi gelen kür soğan kürü canım onu dene çok faydasını gören var.
ama benim tıkalı tüpler sucuk gibi şişmiş o yüzden bir tesiri olmadı :KK43:
Gecende biride demisti dış gebelik geçirmiş o dış gebelik geçirdiği tup portokal gibi şişmiş tüpü almislar tup bebek tedavisine baslamislar hemen o sekilde anne olmus oda. Allahim yardim etsin bizede tup bebekle olacaksa da hem3n ilkinde oluversin tutuversin

Gercekten mi inşallah ya o oyle deyince bende korkuyorum 22 sinde gitcem isteyecegim hsg doktordan peki sonuçları hemen o gun içinde ogrenebiliyo muyuz gülüm sagol rahatlattin beni 😊

evet canım röntgen filimi gibi zaten anında sonuuçlar filimler elinde oluyor doktor yorumluyor :) hsg'den önce kolundan damar yolu açıyolar ama boşa yani :)

X