Tüp tıkanıklığı veya hamile kalma için kürler 2019

bence adet olduktan sonra başla canım. değerlerin düşecek ama zaten gebelik planlaması yapayacaksın.ama en azından başlarsan hamilelik istediğinde zaten 1 kür bitmiş bile olur :) hızlı olursun :KK36:
Haklisin zaten doktor 3 ay dedi ben daha fazla beklemeyi dusunuyordum fakat baska doktor negatif olduktan sonra tekrar hamileligi deneyebilirsin demisti o yuzden kafam karisti da tum doktorlari degistim. Yarin randevum var zaten yeni jinekologta cok iyi biriymis enfertiliteyle falanda ilgileniyormus bakalim insAllah

Haklisin zaten doktor 3 ay dedi ben daha fazla beklemeyi dusunuyordum fakat baska doktor negatif olduktan sonra tekrar hamileligi deneyebilirsin demisti o yuzden kafam karisti da tum doktorlari degistim. Yarin randevum var zaten yeni jinekologta cok iyi biriymis enfertiliteyle falanda ilgileniyormus bakalim insAllah

3 ay çok uzun bir süre canım. değerlerin düştükten sonra tüperinde allahın izniyle sağlıklı çıkarsa çok bir derdin kalmaz. enfertilit zaten kısırlık oluyor tüpün kapalı olup rahme geri akan ve gebeliği engelleyen sıvı

3 ay çok uzun bir süre canım. değerlerin düştükten sonra tüperinde allahın izniyle sağlıklı çıkarsa çok bir derdin kalmaz. enfertilit zaten kısırlık oluyor tüpün kapalı olup rahme geri akan ve gebeliği engelleyen sıvı
Yurt disindaki jinekologlar ikiye ayriliyor canim :
1-sadece jinekolog olanlar (banal genel kontrol ve gebeligi takip edenler)
2-jinekolog enfertilite ve baska sikintilarla ilgilenen ozel jinekologlar. Ve gebeligi takip ediyorlar
Bende dis gebelik oldugu icin 2.ci olan jinekologla gorusecem insAllah.
3 4 ayda degerler duser insAllah o sirada bu doktor kontrollerimide yaptirir ve kürlerime baslarim oyle hamilelige hazirlik yaparim... insAllah bi 2 3 sene daha beklemem Rabbim yine hamile olmamizi nasip ederde saglikli sihatli insAllah.
Rabbim saglikli sihatli hamilelikler gecirip kucagimiza aliriz bebisleri insAllah...
Biraz korkuyorum yaa :KK43:

2-jinekolog enfertilite ve baska sikintilarla ilgilenen ozel jinekologlar. Ve gebeligi takip ediyorlar
3 4 ayda degerler duser insAllah o sirada bu doktor kontrollerimide yaptirir ve kürlerime baslarim oyle hamilelige hazirlik yaparim... insAllah bi 2 3 sene daha beklemem Rabbim yine hamile olmamizi nasip ederde saglikli sihatli insAllah.
Rabbim saglikli sihatli hamilelikler gecirip kucagimiza aliriz bebisleri insAllah...
Bi dahaki sefere insallah hepimiz guzel gunlerimizi paylaşıriz hamilelikten konuşuruz. Rabbim yarinimuzu bugunumzden daha guzel hayirli eylesin insallah sihhatli gercekten olmasi gereken yerde olan gebelikler nasip etsin. Hepimiz korkuyoruz gülüm çünkü yarının ne getireceginun hic bir garantisi yok elimizden gelen tek şey birbirimize dua etmek

amin inşallah canım benim. anladım seni tatlım o zaman 2 sana daha yakın ve daha iyi inşallah güzel haberlerini alcaz :)

Bi dahaki sefere insallah hepimiz guzel gunlerimizi paylaşıriz hamilelikten konuşuruz. Rabbim yarinimuzu bugunumzden daha guzel hayirli eylesin insallah sihhatli gercekten olmasi gereken yerde olan gebelikler nasip etsin. Hepimiz korkuyoruz gülüm çünkü yarının ne getireceginun hic bir garantisi yok elimizden gelen tek şey birbirimize dua etmek
Aynen cok haklisin amiiiin Rabbim neylerse guzel eyler. Hersey daha guzel olur insAllah

Valla ben iyim cok sukur bi kac gundur kosturmaca gecmis olsun is arkadaslarim geliyo teker teker :) sen napiyosun nasilsin?
Bende iyiyim cok şükür ev hanimiyim ben çalışan biri değilim evdeki işlerle mesgul oluyorum el işi yapiyorum canim sıkılınca eskisinden biraz daha iyi artik morallerim kendimi toparladim cok şükür😊

Bende iyiyim cok şükür ev hanimiyim ben çalışan biri değilim evdeki işlerle mesgul oluyorum el işi yapiyorum canim sıkılınca eskisinden biraz daha iyi artik morallerim kendimi toparladim cok şükür😊

ne güzel canım senin adına sevindim :) bn çalışıyorum ama inan boş vakitlerimde hep aklıma geliyor

Oh guzel Allahim daha iyi etsin insAllah en zor meslek ev hanimligi canim :) moralinin duzelmesine cok sevindim Rabbim kolaylik versin el emeklerini yaparken ❤

ne güzel canım senin adına sevindim :) bn çalışıyorum ama inan boş vakitlerimde hep aklıma geliyor
Boşver dusunme gülüm herkes ayni seyi diyo bak ne zaman bebek fikrini aklimdan attim o zaman hamile kaldim diye stres de cok etkiliyomus ureme fonksiyonlarini hic düşünme. Doktorlarin dediklerini de fazla düşünme gülüm insallah bigun verecek rabbim bize de en guzelinden unuttuğumuz anda bi bakmışsın hamilesin. Nice insanlar okudum burda ameliyatla tupleri alindigi halde 2 tane cocugu olan. Verecek olan rabbim dualar edelim birbirimize. Yada dis gebelik gecirip sonra hemen ardindan normal hamile kalanlar.

Senin yaşın hem cok müsait ben 27 yasindayim 😐 senin ureme fonksiyonlari benden daha hizli calisiyo daha fazla yumurtluyosun mesela. Hic umidimizi yitirmeyelim. Bu aralar nedense hic uzulesim de gelmiyo hani halbuki ben daha ne durumda oldugumu hiç bilmiyorum tupler ne alemde hic bi bilgim yok ama dusunmemek inan iyi geliyo insana hic aklıni o tarafa verme

Kızlar merhaba forum dan uzakta çeşitli arayışlara girdim eski konulara girerseniz görürsünüz
İki tüp um kapalı idi açmak için çok uğraştım hacamat sülük buhar üstüne oturma çeşitli bitki kürleri dualar
Tabi açılmadı ta ki 1 yıl önce burada @duaci arkadaşımın mesaj atması ile hayatım değişti rabbim ne muradi varsa versin inşallah
İnternet de tanıştık onun iki tüp u de açıldı tabi benim için imkansız gördüğüm birşeydi detayları sordum oda aynı benim gibi bir sürü şey denemiş en sonunda doktoru vesilesi ile Echomar a gitmiş ve sonunda mucize şeklinde açılmış
Ben araştırdım ancak maddi imkan yönünden beni zorlayacak birşeydi ancak 1 yıl sonunda karar verdim ve 9 mayıs perşembe gün alıp gittim akşam gitmeden ısırgan buharına oturdum üstüme kaşıklarima 5 tane sülük attım yumuşaması için
Dua zikir ya fettah ile sabah çıktık gittik görüştük çok samimi bir ortamdı sonra heyecan ile işlem başladı cevat bey geldi dünya tatlısı bir doktor
Durumu anlattım inşallah sana da güzel haber veririz dedi aleti taktığını bile hissetmedim ilk normal rahim filmi çekildi kapalı çıktı daha sonra selektif salpingografi yapacağız dedi yani özel bir kateter ile tüp içine girip sıvı verilme işlemi
Ve başladı sol tüp açıldı ben şok
Saniyeler sonra sağ tüp açıldı
Duygularım tarif edilemez cevat hoca tebrik etti ve işlem bitti acı falan olmadı sadece sıvı verilirken çok ince bir sizi oldu
Ama eski tecrübeme göre yani süper diyebilirim
Kızlar kesinlikle cevat hoca ya gidin ben ameliyat oldum rahim filmi çekildim ama açılmadı burada açıldı çok şükür lütfen siz de ilk işiniz oraya gidin inşallah @duaci arkadaşım in bana vesile olduğu gibi bende size vesile olurum.hep daim dualarımdasiniz lütfen sizde dua edin bize 😍😍😍😍

Boşver dusunme gülüm herkes ayni seyi diyo bak ne zaman bebek fikrini aklimdan attim o zaman hamile kaldim diye stres de cok etkiliyomus ureme fonksiyonlarini hic düşünme. Doktorlarin dediklerini de fazla düşünme gülüm insallah bigun verecek rabbim bize de en guzelinden unuttuğumuz anda bi bakmışsın hamilesin. Nice insanlar okudum burda ameliyatla tupleri alindigi halde 2 tane cocugu olan. Verecek olan rabbim dualar edelim birbirimize. Yada dis gebelik gecirip sonra hemen ardindan normal hamile kalanlar.
Senin yaşın hem cok müsait ben 27 yasindayim 😐 senin ureme fonksiyonlari benden daha hizli calisiyo daha fazla yumurtluyosun mesela. Hic umidimizi yitirmeyelim. Bu aralar nedense hic uzulesim de gelmiyo hani halbuki ben daha ne durumda oldugumu hiç bilmiyorum tupler ne alemde hic bi bilgim yok ama dusunmemek inan iyi geliyo insana hic aklıni o tarafa verme

iyi dileklerini kaçırmışım canım kusura bakma aradan zamanda geçti ama olsun :KK200:
çok sağol kuzum

X