Tüp bebekte göbekten iğne

Bahceyiye bende gecen sene gitim
Sirf ignelere 32 bin verdim bu sene aret kamara gitim sadece klomen yazdi sonra 3 kere igneye yazdi ama 5000 bin tl verdim toplam
Nasıl o kadar fark oldu ki arada bende dün aldım yumurta büyütme iğnelerini 28 bin verdim ama 5000 tl kim ilaç alacak kadar neredeyse hiç ilaç yazmamış mı adet katmer anlamadım

Merhabalar ben 1 sene 2 aydır çocuk sahibi olamay çalışıyorum. Tüp bebek kararı aldık. Bende herşey normal lakin eşimde morfoloji 1. İlk görüşme için bahçeciye gittim. Fakat çok pahalı bir süreç olacağını anladım. Beni en korkutan yumurta toplama için yapılan iğneler . Bu iğneler kaç tane ve göbekten mi yapılıyor. Ve sizce tüp bebek yaptırmalı mıyım.
Yengem de tüp bebek yapmıştı. Onun kadar iğneden korkan yoktur herhalde. Ama tüm iğneleri kendisi yaptı. Ve dediğine göre acıtmıyor. Kaç tane iğne kullandığını bilmiyorum ama 3 kez demesinden sonra oldu. Doktorunuz da öneriyorsa tüp bebek yaptırın.

Merhabalar ben 1 sene 2 aydır çocuk sahibi olamay çalışıyorum. Tüp bebek kararı aldık. Bende herşey normal lakin eşimde morfoloji 1. İlk görüşme için bahçeciye gittim. Fakat çok pahalı bir süreç olacağını anladım. Beni en korkutan yumurta toplama için yapılan iğneler . Bu iğneler kaç tane ve göbekten mi yapılıyor. Ve sizce tüp bebek yaptırmalı mıyım.
Merhabalar morfoloji büyük problemlerden biri bende geçen sene bu zamanlar ilk görüşmeme Medipol mega hastanesine gitmiştim çok şükür ilk denememizde pozitif sonuç aldık şuan son haftalarımdayım inşallah. Ve iğnelerden korkan biri olarak iğneden iğneye değişiyor acı yok aslında bende sadece çatlatma iğnesi acıtmıştı ya da acıtmadı birsürü iğne sonucunda o iğnede ağlamıştım. Kişiden kişiye tedavi yöntemi değişiyor doğal olarak iğnelerde öyle. Hemen çocuk istiyorsanız ve maddi olarak zorlanmayacağınızı düşünüyorsanız direk yaptırın derim.

Ben konuyu karıştırdım sanırım biri 5000 tl yazmış ya onu karıştırdım bende anlamadım çünkü ilaçlar çok pahalı
Jhayir aret kamarda sadece klomen tedavisi gördüm ve ovitrell 2 tane verdi ve iki baska igne toplam 5 bilntl
Tutu ilaclarim cunku dogal yoldan yapior aret hoca yasim 40 oldu icin ignelerle sisirtmiyor yumurtalari

Ben konuyu karıştırdım sanırım biri 5000 tl yazmış ya onu karıştırdım bende anlamadım çünkü ilaçlar çok pahalı
Bahce
Nasıl o kadar fark oldu ki arada bende dün aldım yumurta büyütme iğnelerini 28 bin verdim ama 5000 tl kim ilaç alacak kadar neredeyse hiç ilaç yazmamış mı adet katmer anlamadım
nahceicidd 32
Ben de yumurta toplamadan once 30 bine yakin ignelere verdim
bahcecide 32 bin tl verdil ignelere aret kamarda 5 bin tl verdim cunku yasimdan dolayislya hapla tedavi yaptin

Bahce

nahceicidd 32

bahcecide 32 bin tl verdil ignelere aret kamarda 5 bin tl verdim cunku yasimdan dolayislya hapla tedavi yaptin
Farkliymis umarim tutar o doktoru ben cok duydum istanbulda olsam ona giderdim. Bende 40 yasindayim amh dusuk tani ignelerle ancak 4 yumurta oldu 1 tanesi ilerledi

Farkliymis umarim tutar o doktoru ben cok duydum istanbulda olsam ona giderdim. Bende 40 yasindayim amh dusuk tani ignelerle ancak 4 yumurta oldu 1 tanesi ilerledi
Malesef tutmadi 2 kesemde bos cikdi bebek yok haftaya hastaneye gidicem
… kilo vermem
Lazim Yumurtam Kaliteli Olsun diye

Atrz kamarin youtubeda videolarindsds diyor 40 yasdan sonra dogal tedavi yapioruz diye yumurta saglikli
Kalsin diye

İçini karartmak asla istemeden yazıyorum, 3 tüp bebek yaptım eşimin morfoloji 4 mesele o değildi bizde miktarı sayısı falanda az deniyodu , bahçecidede yaptım , hiç biri tutmadı herkes aynı değil tabiki böle olup tutanda var. Şunu söylemek istiyorum 7 yıl koskoca bir 7 yıl gittiğimiz heryer devlet bile bize tüp bebek dedi son denemeyi yaptık nasip bir doktora gittik bu geçtiğimiz mart ayında eşimde varikosel tanısı konuldu ve doktor bu değerlerle niye tüp bebek yaptılar size dendi çünkü sıkıntı erkekte olunca embriyoyu rahim kabul etmiyo , çoook yıpratıcı çok zor bi süreç 21 yaşındaydım kaldıramadım heralde dedim 26 yaşındada yaptım bu sefer piskolojik yani eşiniz başka yere sorsun şimdi eşim ameliyat oldu ve düzelme oldu sana uzun uzun anlatmak isterim ticarete dökülmüş insaflıca yapanı bulursan amenna bedeninin yaşadıklarını anlatmıyorum bile

X