Tüp bebekte crinone jel kullanmayan var mı?

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
7.035
7.596
Herkese merhaba. Hanımlar iki tüp bebek denemem var. Biri 7 haftalık düşük diğeri kimyasal oldu. İkisinde de kaşıntı yaşadım crinone jel alerji yaptı sanıyorum ki. Doktorum yeni transferde prolutex önerdi, bu sefer göbekten onu yap diyor zahmetli ama kaşıntı olmasın dedi. Şimdi benim merakım şu. Crinone jel kullanmayan var mı? Ben direk rahme iyi geldiği için crinone kullanılıyor sanıyordum. Şimdi iğne daha iyi gelick mi bilemiyorum crinone kullanmadan. Haliyle daha evhamli oldum üçüncü transferde cevap verenlere teşekkürler.

Jel kullanmadım vajinal olarak Progestan verdi artı iğne içiniz rahat etmeyecekse progestan fitili kullanın jel çok kişide tahriş rahatsızlık yapıyor ama progestan rahat

Jel kullanmadım vajinal olarak Progestan verdi artı iğne içiniz rahat etmeyecekse progestan fitili kullanın jel çok kişide tahriş rahatsızlık yapıyor ama progestan rahat
Yani hem iğne hem fitil mi verdi canım sana bna fitil demedi hiç sadece iğne dedi göbekten buna takıldım zaten

Bana ikisini de vermişlerdi canım ama tek iğne kullananan da var baya kafana takılıyorsa fitili sor istersen bi

merhaba benimde iki negatif transferim var ikisinde de kullanmadım.. ilk tedavimde hergün göbekten prolutex ve sabah öğle akşam progestan fitil kullandım.. ikinci tedavimde yine aynı şekilde progestan ve 4 günde 1 proluton depot vurdurdum ..

Bnm iki dusukle sonuçlandı bu üçüncü bu sefer prolutex kuzum ama fitil demedi kaç gündr okuyorum herkesin aynı Bn mi desem acaba ya bilemedim evham yaptım iyice

Bana ikisini de vermişlerdi canım ama tek iğne kullananan da var baya kafana takılıyorsa fitili sor istersen bi
2 gün sonra kontrol var o zmn sorcm ya dert oldu içime şimdi 3.artik iyice evhamli biri oldum sağol cevabın için

2 gün sonra kontrol var o zmn sorcm ya dert oldu içime şimdi 3.artik iyice evhamli biri oldum sağol cevabın için
Çok iyi anlıyorum canım benim de üçüncü şimdi beyaz renkli akıntım var ben de ona taktım doktoruma soracağım normalde de oluyordu ama biraz ama transfer yaklaşınca kafaya taktım

Bende gunde 3×2 progestan ve 3 gunde bir proluton vurulmustum kalcadan. Prolutonu cabuk biraktirdi ama fitil doguma kadar kullandim ikiz diye

Ben progestoron fitil kullandim.
2 düsük var bendede.
2nciside keseleri görunce prolutex gobekten iģneyle fitile devam etmiştim.
Ama nasip olmadimi olunca oluyor.
Insallah seninde 3ncuye tutar hayirlisiyla

Çok iyi anlıyorum canım benim de üçüncü şimdi beyaz renkli akıntım var ben de ona taktım doktoruma soracağım normalde de oluyordu ama biraz ama transfer yaklaşınca kafaya taktım
Aynn yaklaştıkça öyle oluyo önemsizdir kuzu akıntı soğukta havalar usutmeyelim de ertelenir dedi hemşire

Bende gunde 3×2 progestan ve 3 gunde bir proluton vurulmustum kalcadan. Prolutonu cabuk biraktirdi ama fitil doguma kadar kullandim ikiz diye
Benimde iki tane konacak bu sefer. Proluton depot farklı galiba prolutex ten muadili mi bilmiyorum ama genel kani hap ve ya fitil yeterli o zmn extra prolutex olck bnm bide kan sulandrici var benim igne

Benimde iki tane konacak bu sefer. Proluton depot farklı galiba prolutex ten muadili mi bilmiyorum ama genel kani hap ve ya fitil yeterli o zmn extra prolutex olck bnm bide kan sulandrici var benim igne
Basta kan sulandirici falan oluyo canim. Bi sorun olmazsa 3.ay gibi birakiyosun. Proluton piyasada artik yok diye duydum muadili olabilir dedigin gibi

İğne daha etkili olur.

Basta kan sulandirici falan oluyo canim. Bi sorun olmazsa 3.ay gibi birakiyosun. Proluton piyasada artik yok diye duydum muadili olabilir dedigin gibi
Geçen sefer de kullandım kan sulandrici o da düşük oldu doguma kdr kullanılacak dedi bna prolutex 3 ay dedi görürsek o günleri inşallah

artık bıktım bu jelden dünyanın en iğrenç ilacı!
artık idrar yaparken jeller kahverengi dökülüyor psikolojimi bozdu iyice bir an önce 12 haftam dolsun diye bekliyorum.
gerçekten nefret ettim

Ya gerçekten çok gıcık 12 haftam dolunca bıraktım resmen tam on gün sonra o kadar büyük bir parça düştü ki bi yerlerde kalmış on gün boyunca çocukları düşürdüm sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…