Tup bebek

mianur

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2023
43
8
28
Merhaba, bugün tüp bebek tedavisine başladık. Bu ay transfer olmicak sadece yumurta toplama olucak bu süreçte tavsiyeleriniz var mi

ben de 26 ekime gideceğim ilk görüşme olacak Bahçeci Fulya da siz neler yaptınız ilk gittiğinizde benden dr raporları istediler sonra kendileri de labaratuvrdan araştıralım yapılır mı yapılmaz mı diye araştırma yapılacak süreç nasıl ilerledi 2 yıldır eviyim korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyor eşimde sayı düşüklüğü ve morfoloji bozukluğu var araştıma hastanesi varikoselden şüphelendi ama daha fazla zaman kaybetmek istemedim o yüzden tüp bebek tedavisi yapmaya karar verdim

Merhaba sürecin hayırlı olsun Bol yesilikli baklagil tarzı beslenin günde üç dört litre su için hafif egzersizler ve yürüyüş yapın yapın ki rahminize ve yumurtalıklarıniza kan akışı olsun bide günde bı avokado yiyin

Merhaba biz 3 buçuk yıllık evliyiz , iki kaybım var pihtilasmadan dolayı, uzun Bi suredir hamile kalamiyorm ama , aşılama vs tutmadi ,bunaldık artık git gel başka yöntemler dene vs artık tüp bebek yaptıralım dedik jyi Bi doktor araştırdık samsunda ve dün başladık ignelere ,ilk görüşmede zaten daha öncesine ait tahlillerim vs vardi Bi sıkıntım yoktu eşimin değerlerinde de Bi sıkıntı yoktu doktor ekstra bi tahlil istemedi o yüzden. Pazartesi kontrol var bakalm o sekilde

Teşekkür ederimbu ay yumurta toplama olacak muhtemelen haftaya perşembe gbi, dediklerinizi bu ay yapmalı miyim transfer bu ay olmicak ben bu ay bol bol ev temizlerm transfer öncesi diye düşünmüştm

Hakkınızda hayırlısı inşallah güzel haberler alırız allahın izni ile

Teşekkür ederimbu ay yumurta toplama olacak muhtemelen haftaya perşembe gbi, dediklerinizi bu ay yapmalı miyim transfer bu ay olmicak ben bu ay bol bol ev temizlerm transfer öncesi diye düşünmüştm
Ben sürece girmedeen iki ay öncesinden evde hazırladım kendimi yazdıklarım zaten günlük hayatımızda olan şeyler bence şimdiden başla avokadiyu ye toplama olana kadar bide transfer aşamasına yani rahim hazirligina girdiğinde yine günde bı tane ye ha temizliğini falanda yaparsın ben köyde oturuyorum tüm işlerimi transfere bı hafta falan kala bitirp dinlenme moduna geçmiştim ama suyu muhakak içebildigin kadar iç rahmini temizler enfeksiyon mantar vs için

Tmmdir çok teşekkür ederiminsallah güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…