Tüp bebek

Busrapink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
85
39
Merhaba kızlar. Baya yazdım daha öncede. Anksiyete, korkular, takıntılar, hastalık hastalığı, bi türlü büyümeyen bi ben yani. 30 yaşımdayım. Erteledikçe erteledim hani her yönden hazır olmak istedim ama artık değişmiyorum bi türlü. Sürekli bi kısır döngü içerisindeyim. Eşimlede sıkıntı tabi. Kızlar hemşirelik okudum çalışıyorum ediyorum ama bu kendimi hapsettiğim durumdan çıkamadım gitti. Eşimde gerçekten iyi biri. Fakat 4 yılı geçti evleneli ama çok yıprattık birbirimizi. Ha iyi biri ama huyu suyu bana uygun değilmiş evlendikten sonra anladım. Tabi çokta düşünmeden tartmadan evlendim o heyecanlarla. Ama yinede iyi biri ve evliliğimiz devam etsin istiyorum. Öyle böyle geçinip gidiyoruz anlayacağınız. Artık evlatlarım olsun istiyorum. Artık bu halimle yıllar geçti. Değişmeyi beklemeyi bırakıp Allah büyük teslimiyet ile tüp bebeğe adım atmayı düşünüyorum. Yarın için randevu aldık. Önerilerinizi almak isterim kızlar. Bu süreci yaşayan anlar hani içinden çıkamadığım bi döngü cidden. Hani bende hazır olup her anlamda öyle adım atmak isterdim ama aylar yıllar geçti değişen bişey olmadı. O nedenle durumlar böyle önerilerinizi almak isterim :)

Huyu suyu size göre değil ama iyi biri diye çocuk yapmak…
Rabbim hayırlısını nasip
Tam olarak anlatamadım sanırım. İsteyerek evlendim fakat aynı eve girince birşeyler değişiyor. Zorlaşıyor. Huy suy farklı çıkıyor... Evlenmeden önce insan görmüyor ya da görmek istemiyor bazı farklılıkları vs. Herkes farklı şeylere farklı tepkiler gösteriyor ama ben zorlandım, zorlanıyorum. Neyse anlatmaya çalıştım ama çokta önemli değil.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…