Tüp bebek

turuncu agac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
2.055
883
27
Kızlar merhaba tüp bebek tedavisinin 8. Günündeyim bugün doktora gittim 8-9 tane büyümüş var dedi pko var ama bu yumurta sayısı bana düşük geldi niyeyse üzüldüm perşembe kadar artar mı acaba birde ultrasonda yumurta sayısıyla toplanan yumurta sayısı aynı mıdır ki

Hiç az değil gayet iyi canım sayısı hem daha artabilir hiç sayısına ya da embriyo kalitesine takılma bir tane yumurtayla bile insanlar geve kalıyor

Büyümüştür büyümüştür insallah kaliteye sayıya hiiiç takılmayın dediğim gibi benim 3. Denememde ikizlerim oldu ve negatif olanlar hep birinci kalite embriyoydu ikizlerim orta kaliteydi onlR tutundu

Tek bir sağlıklı yumurta bile yeter

Büyümüştür büyümüştür insallah kaliteye sayıya hiiiç takılmayın dediğim gibi benim 3. Denememde ikizlerim oldu ve negatif olanlar hep birinci kalite embriyoydu ikizlerim orta kaliteydi onlR tutundu
Şaka gibi ya bu testler filan hepsi boş mu yani insan inanamıyor cok üzücü

Şaka gibi ya bu testler filan hepsi boş mu yani insan inanamıyor cok üzücü
Boş değildir tabiiki genetik test falan yapılmamıştı bizim embriyolarımıza sanırım genetik olarak sağlıklı değillerdi o yüzden olmadı yani demek istediğim hiç takılmayın olucak oldu mu her türlü oluyor siz rahat olun pozitif olun en önemlisi o

Peki pozitif olduğunda siz genetik test yaptırdınız mı önerilir misiniz

merhaba canım. bende yakın zamanlarda aynı yollardan geçtim. ben dede pko var. bana öuaynelerde 15 yumurta dendi. yumurta toplamada 27 tane toplandı :) 18 i döllendi .
2 tane 5. gün 2 tane 6. gün embiriyom donduruldu toplam 4 tane. çok ağladım sona kala kala 4 tane kaldığı için. bu ay başı transfer oldum. şimdi hamileyim neredeyse 6 haftalık. yani kaç tane yumurtam toplandığı önemli değil kaç tane embriyon kaldığı önemli kaldıki oda önemli değil çünkü sana bir tane lazım :) sıkma canını. en kısa zamanda sen de al güzel haberler

Merhaba ağlamaktan helak oldum gerçekten 12 yumurtam toplandı 4 tane döllenmiş ve şu an 5. Güne giden 1 embriyo var diğeri 6. Günde dondurlacakmış yani o da belli değil akıbeti tüp bebekten cok rahatlamıştım yumurtan cok şöyle böyle dediler şimdi rahatlığım endişeye umutsuzluğa dönüştü

benim 3. günde 18 embriyom vardır. 5. güne arayıp 2 tane kaldı. 1 tanesi birinci kalite 1 tanesi orda kalite dediler. yaşadığım hayal kırıklığına bakın. yemin ediyorum 19-20 saat ağladım. sonra ayağa kalkıp dedim ki: şuan sağlıklı 2 embriyona çok ayıp ediyorsunuz. sesini kes modunu yükselt yoksa bu moralle zaten tutmayacak. o anda kapattım sayı sayma işini. gözümü kapattım ve o tek sağlıklı embriyoma açtım bacaklarımı. şuan 6 haftalık. ve ben inanıyorum ki sizinkide olacak:) lütfen yalvarıyorum sakin olun. rakamsal kalitesi nedir embriyonuzun?

Hiç hiç bilmiyorum doktor kalitesi iyi dedi sadece sormakta istemiyorum açıkçası çünkü bildikçe daha cok üzülüyorum inşallah bende sizin gibi olurım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…