Tüp bebek yolunda ilerleyen anne adayları

Allahım yollarımızı kolaylaştırsın canım bende Ankara bahçeci Aytaç hocam ile tedavimi oldum geçen hafta opu oldu. Benim yumoşlarım genetik teste gidecek 1 ay beklemedeyim. İnşallah hepimiz için güzel ilerler herşey
Amin cnm Allah bol bol sabır versin zorlu süreçler bir an önce bebişlerimiz olur inşallah. Daha önce var mı denemen.

Selam kızlar tüp bebek yolunda hangi aşamadasınız ???
Merhaba . Bende transferin 2. Gunundeyim. Heyecanla pozitif haberler almayı bekliyorum. Siz meşhur mra ya tedavi olmuşsunuz. Bende hep merak ediyordum muayene yumurta toplama histeroskopi vs ne kadar ödüyorsunuz.bende Diyarbakır'da bahcecide zeki akkumda tedavi görüyorum.sizinle aynı süreç uygulandı bana. Çikolata kistim vardi.Önce yumurta toplandi.sonra polip alındı.sonra transfer.

Bu arada ben sakarya da yaşıyorum fakat istanbul da güvendiğim için doktorum olarak Bahçeci fulya tüp bebek merkezinde Mehmet Reşit Asoğlu seçtim. Belki aranızda ona gidenler vardır.
Canimmm ben o doktoru çok görüyorum ya Instagram da.
Nasıl.memnun.musun?
Birde fiyat ne orda? Raporlu ve raporsuz

Merhaba . Bende transferin 2. Gunundeyim. Heyecanla pozitif haberler almayı bekliyorum. Siz meşhur mra ya tedavi olmuşsunuz. Bende hep merak ediyordum muayene yumurta toplama histeroskopi vs ne kadar ödüyorsunuz.bende Diyarbakır'da bahcecide zeki akkumda tedavi görüyorum.sizinle aynı süreç uygulandı bana. Çikolata kistim vardi.Önce yumurta toplandi.sonra polip alındı.sonra transfer.
Hadi insallah güzel haberler alırsın mutluluğa kavuşursun

Slm cnm bende Mehmet reşit hocada tedaviye başladım iğnelere başlayacağız Allah’ın izniyle
Slm cnm bende Mehmet reşit hocada tedaviye başladım iğnelere başlayacağız Allah’ın izniyle ben .ok memnunum doktordan açıklayıcı aklına takılan ne varsa cevap veren ilgilenen güler yüzlü şenşakrak biri. güven hissini veriyor.

Slm cnm bende Mehmet reşit hocada tedaviye başladım iğnelere başlayacağız Allah’ın izniyle
yaa o hocaya bayılıyorum bennn,
sırf tanısmaya bıle gıtmek ıstıyorum enerjısı cok ıyı gorunuyor.
ınsallah sonucun cok guzel olur kuzum,
rapor kabul etmıyor sanırım degıl mı fıyatlar nasıl ?

Raporlu hastası yok canım 6 aylık muayene 900tl son 6 aya ait yapılmış tüm testlere bakıyor eksik varsa yaptırıyor. Hastanede ben amh yaptırsam birsek 550 ödedim ödemeleri iki taksit şeklinde düşün öyle alıyor
anladım canım ,
tup bebek fıyatı ne 20 bın mıydı ?

yaa o hocaya bayılıyorum bennn,
sırf tanısmaya bıle gıtmek ıstıyorum enerjısı cok ıyı gorunuyor.
ınsallah sonucun cok guzel olur kuzum,
rapor kabul etmıyor sanırım degıl mı fıyatlar nasıl ?
evet canm rapor kabul etmiyor. bahçeci hastane genel olarak pahalı bir yer ama işini gerçekten çok güzel yapan yer. aldıkları para karşılığında hizmetleri var. doktor muayenesi 900 tl

anladım canım ,
tup bebek fıyatı ne 20 bın mıydı ?
evet cnm 20000 bin. ilk adet günü gidinde bir kısmını alıyor yumurta toplama günüde diğer kalan kısmını alıyor.
testleri ben dışarda yaptırdım. ilaçalar 8-10 bin arası tutuyor. eğer rahim dinlendirme gibi ek bir işelm olacaksa onlar ayrı alınıyor fiyat içine dahil değil.

inşallah pozitif haberini de alırız. Biz rahim dinlendirme ile beraber klinik için 21.000,00 TL ödedik. Ayrıca ilaçlar var zaten birde toplanan yumurtaları dondurtmak istiyoruz o da 3.750,00 TL civarında. He ilk muayene var 900 tl 6 ay geçerli. doktorumuzdan çok memnunuz şuan 4. gün de emriolarımız bakalım salı kaç tane doldurulacak göreceğiz.

X