Tüp bebek yolunda ilerleyen anne adayları

açıkçası şöyle doktor ve klinik, laboratuvarı ne kadar iyiyse o kadar tutma olasılık artar. Ben devlet hastanesinde sakarya da rapor aldım herşeyim tamamdı istesem daha düşük fiyatlara devlet desteği ile yapardım ama o kadar yorucu oluyor ki devlette 2 kere aşılama olan biri olarak söylüyorum öyle kolay değil. Ayrıca raporlu hasta olarak özelde indirim alabiliyorsunuz ama benim doktorum raporlu hasta kabul etmiyordu ona rağmen ben devam ettim doktorumla bazen herşey para olmuyor. Biz eşimle 2 senedir para biriktiriyoruz tüp bebek için Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin.
Katılıyorum devlet hastanesi ve özel hastane illa fark ediyor bende sakaryaliyim umuttepede tedavi gördüm doktorum kendi ağzıyla dedi laboratuvarlar eski buranın diye. Özele yönlendirdi beni bende şuan cem çelikte tedavi görüyorum hakkımızda hayırlısı artık

Katılıyorum devlet hastanesi ve özel hastane illa fark ediyor bende sakaryaliyim umuttepede tedavi gördüm doktorum kendi ağzıyla dedi laboratuvarlar eski buranın diye. Özele yönlendirdi beni bende şuan cem çelikte tedavi görüyorum hakkımızda hayırlısı artık
Evet canım hatta korucukta da var ama çok yeni daha yani bence para ayarlayabiliyorsak özel daha etkili yani bu işlem kısmet tabi durumu olmayan için devlette de tutar tutmaz değil. Ne zaman başladın sen ne durumdasın? benim abimler cem çelikte tedavi oldu ilk deneme de güzel yavrumuz doğdu halasının bebeği 4 yaşında ve abimlerde 8 yıl uğraştı. Allah isteyen herkese nasip etsin. :dua:

Evet canım hatta korucukta da var ama çok yeni daha yani bence para ayarlayabiliyorsak özel daha etkili yani bu işlem kısmet tabi durumu olmayan için devlette de tutar tutmaz değil. Ne zaman başladın sen ne durumdasın? benim abimler cem çelikte tedavi oldu ilk deneme de güzel yavrumuz doğdu halasının bebeği 4 yaşında ve abimlerde 8 yıl uğraştı. Allah isteyen herkese nasip etsin. :dua:
Korucuk çok iyi değil diye biliyorum Cnm

Korucuk çok iyi değil diye biliyorum Cnm
yani biz özel tercih ettik. Korucuk devlet hastanesinde de olabilir dediğim gibi Allah ol derse nasip olacak ama yine de devlet hastanesini tercih etmedik, insan sağlam bir yerde olsun istiyor şuan özelde doktorumla çok iyi gidiyor ama para da önemli faktör Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.

yani biz özel tercih ettik. Korucuk devlet hastanesinde de olabilir dediğim gibi Allah ol derse nasip olacak ama yine de devlet hastanesini tercih etmedik, insan sağlam bir yerde olsun istiyor şuan özelde doktorumla çok iyi gidiyor ama para da önemli faktör Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.
Ben korucukta yaptıran hiç bir arkadaşımın olumlu sonuç aldığını duymadım. Bende izmit umuttepede 2 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım olmadı. Şimdi bahceciye geçtim hakkımızda hayırlısı. Tabiki maddi yönden özeller çok zorluyor ama insallah olumlu sonuclanirda gerisi önemli değil

Ben korucukta yaptıran hiç bir arkadaşımın olumlu sonuç aldığını duymadım. Bende izmit umuttepede 2 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım olmadı. Şimdi bahceciye geçtim hakkımızda hayırlısı. Tabiki maddi yönden özeller çok zorluyor ama insallah olumlu sonuclanirda gerisi önemli değil
İnşallah bu sefer elin boş dönmezsin Allahın izni ile. Biliyorum çok zor zamanlar sancılı dönemler ama bu bizim sınavımız inşallah hayırlısı ile bunlarda geçecek. :dua:

Ben de sakarya araştırmada 2 tane aşılama oldum ama negatif sonuçlandı. Nasip değilmiş öyle düşünelim.

Kızlar 25 mayısta kontrolümü oldum. Transfer günü 31 mayısta. O zamana kadar günde sabah akşam olmak üzere 2 iğnem var (prolutex 25 mg) corasprin ve estrofem haplarına devam ayrıca bir de prednol hap eklendi.

X