Tup bebek yaptiranlar buraya

Malesef canim olmadi bu defa zaten ben olmadigini hissetmistim annelik oyle biseymis ya hissedermis insan ben hic hissetmedim hayirlisi diyorum baska caremde yok zaten
Olsun bak benimde ilkinde sevindim tuttu diye sonra kimyasal oldugu ortaya cikti sukurki hic sevinmedin o daha zor inan uzulme ne demisler gittiyse pesinden kim bilir kac derdi birden goturmustur uzulme

Olsun bak benimde ilkinde sevindim tuttu diye sonra kimyasal oldugu ortaya cikti sukurki hic sevinmedin o daha zor inan uzulme ne demisler gittiyse pesinden kim bilir kac derdi birden goturmustur uzulme
cok enteresanki ilginc bi sekilde iyiyim sorun yok sanki dedigm gibi buna hazirmisim zaten.. Okadar alismisimki negatif yok denmesine oyle bi aci hissetmedim

cok enteresanki ilginc bi sekilde iyiyim sorun yok sanki dedigm gibi buna hazirmisim zaten.. Okadar alismisimki negatif yok denmesine oyle bi aci hissetmedim
kacinci denemen? peki neden arastirilmiyor bu durum .bebegin olmamasını uc nedene bağlıyor benim doktorum 1.genetik nedenler 2.anne baba yada ikisinden olusan embriyodaki kromozom problemleri 3. de rahim ve bagisiklik (anneden kaynaklı neden ) bence iyi bir dr ile halledilebilir bu durum

Doktorun demesi hersey cok iyi sende esimde cok iyi normal bile hamile kaabilirsin.. Ama neden olmuyo ama tutmamis diyo anlamadim inanki

Doktorun demesi hersey cok iyi sende esimde cok iyi normal bile hamile kaabilirsin.. Ama neden olmuyo ama tutmamis diyo anlamadim inanki
Baska bir dr git bence benim esimin spermlerinde sekil bozuklugu vardi morfoloji deniyor %2 idi en az %4 ve uzeri olmasi gerekiyor normal yolla bebegin olmasi icin.esimde verikosel var buna da sekil bozukluguna neden oluyormus.belki de zamanini bekliyordur.

Biraz bir iki ay kadar ara vercem canim progestan igneler beni mahvetti hala igne yerlerim bildigin sis o yuzden esim biraz dinlen dedi. Esimin durumu iyimis oyle soyedi doktor dun ama hayirlisi artik

benim hiçbir sorun olmamasına rağmen yaklaşık 3 yıldır olmuyordu. Doktorum direkt tüp bebek önerdi. Hiç uğraşma maddi ve manevi olarak yıpranmamış olursun dedi. Zaten aşılamanın da başarı oranı yüzde 5 dedi. Cinsel ilişkiden farkı yokmuş. Yani ben direkt tüp bebeği kabul ettim.

sağol canım biz de tüp bebeğe karar verdik ama doktorum öncesinda histeroskopi yapacak biesteron verdi kullanıyorum rahime de çizik atacakmış o şekilde 2 ay şans verelim doğal yoldan olmazsa eylül de başlayalım tüp bebeğe dedi kabul ettik

Hangi hastane/doktor? Umarim hersey yolunda gider. Ben de transfer olmak icin adetimi bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…