Tüp bebek transferi öncesinde kullandığınız ilaçlar, takviyeler, doktor hastane hataları nelerdir.? Lütfen daha önce transfer olanlar yazsın.

selam ben transfer oldum doktor balıkyağını içebilirsin dedi. Nar suyu içinse herseyin fazlası zarar su süreçte sadece Ölçülü olarak narı sıkma ye dedi.sonra içersin dedi

Herkese merhaba,
Benim ilk tüp bebek denemede genetik test olumsuz çıkınca transfer olmadı.Şimdi 2. Kez deniyoruz.İlk denememde embriyonun genetik problemli olmasının sebebi,bize iğneler boyunca hemşirenin cinsel ilişki yasak demesiydi.Eşim iğnelerin yapıldığı 12 gün boyunca boşalmadı.hatta yumurta toplanacağı gün sperm örneği verileceğinden haberimiz oldu.Nedense tüp bebek tedavisi kadının üzerinden yürüyor.Erkekler konu mankeni! Ama işin özü böyle değil! Benden size tavsiye ve tıbben olması gereken eşiniz sperm örneğinin 3-4 günlük olması gerekiyor! Bizim hatamız bu oldu.sizin olmasın.

Merhaba kızlar. Benimde ilk tüp bebek deneyimimdi Haziran ayında transfer yapıldı. Normalde bende de eşimde de hiç bir sorun yok. Hatta bizim bebegimizde oldu vefat etti 9 ay önce. Doğum sırasında tüpleri baglatmistik o yüzden bebeğimizi de kaybedince tüp bebeğe gittik
Bende Dr un en büyük hatası normal adet döngüsüne 5 gün kala transfer yapıldı. Yumurtlama ve çatlama geç oldu bende sanırım. Dondurup bir sonraki ay yapılabilirdi. Ayrıca Dr ve hastane çalışanları; benden toplanan 5 yumurtadan 4 unun dollendigini, biri transfer edildiğini. Kalan üçünün nasıl oluyorsa hepsinin aynı gün aynı saat aynı dakika da gelişimlerinin durdugu üzerine kem küm cumlelerinden anladığımız yumurtaları dışarda unuttuklariydi.
Drun üç gün sonraki doğum günü partisi tarafımdan bedavaya gelmiş oldu yani. Giden Paraya yazık valla.

Bana da Alper bey i önerdiler büyük ihtimalle de ona gidicem ama insan korkuyor işte.
Dr lar canları isteyince çok güzel işler yaparken canları istemeyince de sonuç hep hüsran oluyor. İnşallah Alper bey onlardan değildir

Merhaba, doktorunuz kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…