Tüp bebek Transfere hazırlık

Kimlerle oturup kalktığı belli değil mi konuşamam yalnızca ban

Kimlerle oturup kalktığı belli değil mi konuşamam yalnızca ban
Vallahi kimlerle oturduğun kalktığını bilemem ama çok değişik insanlara kalkıp oturduğu belli normal insanlar değil normal olsa zaten bu şekilde bir insan olmazdı değişik değişik tarikatları var değişik değişik yerler var elbet birindedir bu yoksa normal insan olsa böyle olur mu ya şu an üzüldüm onun için inşallah Allah kurtarsın diyelim biz de onun gibi konuşalım da Allah böylelerine pek yardım etmiyor beyim var çünkü Allah beyin vermiş kullansın diye bunlar pek akıl kullanma beyin kullanma taraftarı değil

Beni seviyon ama di mi
Sevmez mi canım en çok seni seviyor galiba beni pek sevmedi genelde bana emojileri genelde üzgünüm emojileri oluyor. Benimle uğraşmak mı istemiyor anlamadım ki.
Ama şaka bir yana gerçekten çok üzülüyorum durumunu İnşallah bulunduğu ortamdan kurtulur da normal bir hayatı olur

Seni göz ardı ettik. Hadi naş

Ah benim cahil melon mutsuz melo'm mutsuzluktan beslenen Melo Allah sana hidayet versin inşallah sana doğru yolu versin inşallah güzel mutlu huzurlu şeyler kalbine versin inşallah doldursun kalbini huzuru da kimseyle uğraşma inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…