Tüp bebek Transfere hazırlık

Boşver gitsin bu kadar takmaya değmez, hemen hamile kaldıkları için marifeti kendinde sanıp akıl dağıtıyor böyleleri. Hasta olunca en önden hastaneye koşar, konu tüp bebek olunca Allahın bir bildiği vardır. Okey:))

Tüp bebeğe karşı olup olmadığınızı, fikrinizi mi sordu konuyu açan arkadaş?
Zaten canı sıkkın konu sahibinin, yardımcı olacağınıza yorum yapmayın bari ya.
Ha bir de yapılan yorumları Bir de negatif yorum yapıyor beğenmedim emojisi koyuyor nasıl insan bunlar ya vallahi bilerek kötülük yapıyorlar bence .insan var ya kıyamaz ya bunlar ne zor durumlardan geçiyorlar Allah yardımcıları olsun inşallah dua yolla olur deyip bize teselli vereceğini söylediği şeylere bak. İnşallah kırdığı yerden kırılır Melahat kardeş

Zıt kişiler yorum yapamaz diye kanunda madde mi var? Ben de boşandım ve çocuğum yok. Herkes haddini bilsin. Ben geri vites değilim.

Hesap fake olabilir. Bilerek yapıyor olabilir.

Aynen öyle canım insanlar burada birbirlerinden destek görmek, bilgi almak için umutlarla sorular soruyor...

İnsanların zaten canı sıkkın bir de böyleleri geliyor...

Zıt kişiler yorum yapamaz diye kanunda madde mi var? Ben de boşandım ve çocuğum yok. Herkes haddini bilsin. Ben geri vites değilim.
Ne ne diyorsun kardeşim sen böyle ahkam keseceğine bir özür dile de yanlış anlaşıldım de kusura bakmayın de zor durumda olduğunuz bu kadar hassas olduğunuzu bilemedim de. biz sana soruyor muyuz ne haldesin neler yaparsın diye. Bir derdin varsa söylersin biz de dinleriz sana aklımızın yettiği kadar vicdanımızın yettiği kadar destek oluruz ama senin böyle yaparak anca fitne fesatlık olarak algılanır kusura bakma demek ki bazı şeyler hiç elde edememişsin elde eden insanları da kıskanır durumdasın bu senin yaptığın sadece kıskançlık kusura bakma hatta kusura da bakabilirsin yani düpedüz o yoksa bu kadar sıkıntı içinde olan insanlara girip de böyle laf sokacak bir insan bence kötü bir insandır artık yorum da yapma yerine çekilebilirsin kendin gibi insanlarla baş başa kalabilirsin biz senin gibi insanlar değiliz senin gibilerle de muhatap olmak istemiyoruz artık laf yetiştirme zaten zor durumlardan geçiyoruz canımızı sıkma bizim burada

Ben istediğim yere girip çıkarım. Sen baştabip olsan farketmez.
Keşke sizin gibi insanlar dünya üzerinden silinip gitse cahil cahil konuşuyorsunuz ya inanın hiç çekilmiyorsunuz

Hesap fake olabilir. Bilerek yapıyor olabilir.

Aynen öyle canım insanlar burada birbirlerinden destek görmek, bilgi almak için umutlarla sorular soruyor...

İnsanların zaten canı sıkkın bir de böyleleri geliyor...
Belli zaten fake oldu bilerek nefes alıp karıştırıyor kıskançlık mıdır nedir insanların umutlarını kırmayı mı seviyor ne yapıyor anlamadım ki bence psikolojik sorunları var

Vallahi deme be. Nereden biliyorsun kalbimi. Yalan yere yemin etme!
Vallahi sizin gibileri hem suçlu hem güçlü denir bir de mutsuz denir umutları olmayan insanlar denir. Hayattan zevk almak için sadece fitne fesat işini yaşayan insanlar denir denir de denir daha çok şey denecek şeyler var ama sen bunları da almazsın eminim sen de 100 olsa zaten bu kadar lafı yemezsin köşene çekilirsin kusura bakmayın deyip helallik istersin bu kadar insandan

Sanki Allah tüp bebeği haram kılmış gibi :) bunlar cahil bunlara laf anlatacağına deveye hendek atlatırsın.

Cami duvarına işedin kardeşş, burda herkes yaralı hahahah yaşatmazlar seni konu sahibinin de sorusu araya kaynadı yazık
Aynen kardeş ya hiç güleceğim yoktu beni güldürdün vallahi gerçekten cami duvarına işedi zaten yaralıyız sıkıntılıyız maddi manevi zor durumdayız Bir de böyleleri gelip konunun içine dahil olunca saçma sapan yorumlar yapınca tabii bizim sinir katsayıları artıyor tabii

Canım illaki 5. gün embriyosu transfer edilecek diye düşünme 3.gün embriyosuda olabilir benimki öyleydi çok şükür şimdi 6 aylık hamileyim stres yapma lütfen rahat olman lazım en büyük düşmanımız stres.

Sanki Allah tüp bebeği haram kılmış gibi :) bunlar cahil bunlara laf anlatacağına deveye hendek atlatırsın.
Ya kardeşim biz istemez miydik doğal yolla bebeğimiz olsun bu kadar sıkıntıya girmeyelim maddi manevi yorulmayalım ama ne yapalım anne olmak istiyoruz ailemizi bütünlemek istiyoruz tam bir yuva kurmak istiyoruz belki de Allah bunu vesile kıldı bilemeyiz ki kader gayrete aşıktır derler e biz de gayret edeceğiz elimizden geleni yapacağız ondan sonra tevekkül edeceğiz ama bunun gibi insanlar bizim sinir katsayılarımızın yükseltiyor modumuzu düşürüyor ama odamızı düşürmeyeceğiz bunun gibi insanlara fırsat vermeyeceğiz

Belli zaten fake oldu bilerek nefes alıp karıştırıyor kıskançlık mıdır nedir insanların umutlarını kırmayı mı seviyor ne yapıyor anlamadım ki bence psikolojik sorunları var
Ben böyle insanlarla hiç polemiğe girmiyorum ya elimide beynimide yoramam gerçekten sizde sallayın biz konumuza dönelim kızlar ne diyorduk herkes tüp bebek sürüvenini yazsa seve seve okurum ben uzun da olsa ve elimden gelen yasadıklarıma dayanarak yardımcı olmaya çalılırım en ufak bir teselli bile çok iyi geliyor çünkü bize

Canın sıkılsa nolacak hadi yallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…