tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

Carsamba gunu transferm var transfer olcagim yerle yasadigm yer arasi 2 saat ayni gun icinde donebilirmiyim

Dönebilirsin canım zaten işlemden sonra 2 saat hastanede dinlendiriyorlar,şehirlerarası oldğnda izin vermiyorlar hastanede 1 gün dinlendirdikten sonra yola çıkıyorsun

Dönebilirsin canım zaten işlemden sonra 2 saat hastanede dinlendiriyorlar,şehirlerarası oldğnda izin vermiyorlar hastanede 1 gün dinlendirdikten sonra yola çıkıyorsun
Şehirler arası 2 saatlik yol ozaman 1gun kalmam gerekecek

İkinci kez tup bebekte dondurulmuşla denendğinde aynı ucretı ödüyor muyuz doktora birde dondurulmuşlarla tutma ihtimali daha duşukmu aynı mı

Carsamba gunu transferm var transfer olcagim yerle yasadigm yer arasi 2 saat ayni gun icinde donebilirmiyim
Ben istanbulda yaptırdım 4 buçukta transfer 6 buçukta hastaneden çıktım istanbuldan adapazarina bindim otobüse geldim iki saat suruyo dr otobüse binebilirsin dedi

Merhaba arkadaslar ben de farklı bır istirahat konusunu sormak istiyorum :)
Ben ege üniversitesinde tüp bebek tedavisi goruyorum Bugun rahim filmim cekildi ve ilk reglimde aramam istendi Sanırım o tarihte iğneler baslayacak Benim problemım iş yerim cok sorun ve ben tedavi sürecinde ve transfer zamanı rapor alabilir miyim acaba? Bu sayede onlarla muhatab olmak zorunda kalmam
Daha once ozellıkle egede yaptıran arkadaslar calışıyorsa nasıl hallettıler bu işi?
Teşekkurler

Kızlar ben 26 eylül 2014 transfer oldum.üç gün yatmadım 3.5yaşında bir kızım var ona baktım ama dikkat ettim arada uzandım yani.sonrası eşim geldi yurtdışından kurban bayramı için Köye gittik gezdik uzun yürüdüm misafirliğe gittim misafirler geldi onlarla oturdum.benim kasıklarımda müthiş ağrım olurdu ozaman yarım saat uzanırdım.yaradan ol dedimi oluyor şuanda 29 haftalık ikiz hamileyim çok şükür Rabbim isteyen herkese versin

Kızlar ben 26 eylül 2014 transfer oldum.üç gün yatmadım 3.5yaşında bir kızım var ona baktım ama dikkat ettim arada uzandım yani.sonrası eşim geldi yurtdışından kurban bayramı için Köye gittik gezdik uzun yürüdüm misafirliğe gittim misafirler geldi onlarla oturdum.benim kasıklarımda müthiş ağrım olurdu ozaman yarım saat uzanırdım.yaradan ol dedimi oluyor şuanda 29 haftalık ikiz hamileyim çok şükür Rabbim isteyen herkese versin
ne güzel rabbim hayırlısıyla sağlıklı bi şakilde kucağına alacağın günleride gösterir inşallah :KK68:aramızda 3 gün var benim de 3 ekimde tranferim olmuştu :KK66: Allah'ım isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah:KK33:

ne güzel rabbim hayırlısıyla sağlıklı bi şakilde kucağına alacağın günleride gösterir inşallah :KK68:aramızda 3 gün var benim de 3 ekimde tranferim olmuştu :KK66: Allah'ım isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah:KK33:
Şuanda hamilemisin ay çok sevindim ben bu tedavilerden çok çektim bayanda tecrübeliyim 5 defa denedim

evet 28. haftam bitti bugün:anneadayı:senin kadar olmasa da bende artık tecrübe edindim.1 aşılamam var bu da 2. tüp bebek denemem çok şükür rabbim nasip etti:KK36:büyük kızında mı tüp bebek yoksa normal yolla mı oldu merak ettim
Şuanda hamilemisin ay çok sevindim ben bu tedavilerden çok çektim bayanda tecrübeliyim 5 defa denedim

İkinci kez tup bebekte dondurulmuşla denendğinde aynı ucretı ödüyor muyuz doktora birde dondurulmuşlarla tutma ihtimali daha duşukmu aynı mı
Bende dondurulmuşla şuanda hamileyim çok şükür.az para ödüyorsun hastaneye ilaçta az kullanıyorsun yani tutma şansı daha yüksek.bütün yukarıdaki sebeplerden dolayıda az stres oluyorsun bu sebepten tedavin iyi olacak merak etme

evet 28. haftam bitti bugün:anneadayı:senin kadar olmasa da bende artık tecrübe edindim.1 aşılamam var bu da 2. tüp bebek denemem çok şükür rabbim nasip etti:KK36:büyük kızında mı tüp bebek yoksa normal yolla mı oldu merak ettim
Tabiki oda tüp bebek sonrasında kardeşi olsun istiyorsun.sende istersin biraz zaman geçsin

inşallah,şimdilik hele bi kızımı kucağıma alayım da onu da sonra düşünürüm tabi.ben hep 4 tane olsun istiyordum taa başından beri 2kız 2oğlan inşallah rabbim nasip eder

inşallah,şimdilik hele bi kızımı kucağıma alayım da onu da sonra düşünürüm tabi.ben hep 4 tane olsun istiyordum taa başından beri 2kız 2oğlan inşallah rabbim nasip eder
Biz isterizde en son Rabbimin dediği olur.bende iki düşünürdüm bak üç olacak çok şükür anlayacağın bizim dememizde olmuyor

tabiki benim gönlümden geçen o sadece.Rabbim hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip etsin O herşeyin en iyisini bilir
Biz isterizde en son Rabbimin dediği olur.bende iki düşünürdüm bak üç olacak çok şükür anlayacağın bizim dememizde olmuyor

merhaba bende 2.tüp bebek denemesi için tedaviye başlıyorum cumartesi günü iğnelere başlıyoruz Allah herkese nasip etsin bebek mutluluğunu sizlerle konuşmak bana iyi geliyor çünkü çevremdekiler beni sizler kadar anlayamıyor teşekkürler

merhaba arkadaşlar ben mart 23 te aşılama yaptırmıştım bugun 14. günüm ve kanamam başladı :KK43:(( tutmadı belliki okadar kötüyüm ki anlatamam aklım cok karışık yardım almak için yazıyorum tüp bebeğe gecmelıymıyım aşamaları nelerdir ben cunku normal muayene bıle olamıyorum aşılama ve rahim filmimi bile anestezılı yaptırdım aklı verın nolur 3 yıldır evlıyım 1 yıldır ılaslar ıgneler bı tek kımyasal gebelik gecırdım gecen ağustos okadar olmuyo bı turlu sankı :S

Tup bebek tedavisi gormen daha iyi olur hamile kalma olasiligin %60 -70 bende asilama catlatma klomen hersey denedm en kesin tedavi tup bebek bundada ilaclar fazla yumurta toplama anestezi ile sonrada transfer var yani korkulcak bisey yok hence baska derm

merhaba arkadaşlar ben mart 23 te aşılama yaptırmıştım bugun 14. günüm ve kanamam başladı :KK43:(( tutmadı belliki okadar kötüyüm ki anlatamam aklım cok karışık yardım almak için yazıyorum tüp bebeğe gecmelıymıyım aşamaları nelerdir ben cunku normal muayene bıle olamıyorum aşılama ve rahim filmimi bile anestezılı yaptırdım aklı verın nolur 3 yıldır evlıyım 1 yıldır ılaslar ıgneler bı tek kımyasal gebelik gecırdım gecen ağustos okadar olmuyo bı turlu sankı :S
Bence çok üzülme kendini yıpratma aşılamada zaten tutma şansı düşük ve az para ödüyorsun.tüp bebekte şansın yüksek.birde normal muayene bile olamıyorum demişsin propleminmi var önce onu bir hallet,çünkü tüp bebekte okadar çok alttan muayenen olacakki bu korkunu bir aşmana bak.kaç yaşındasın bilmiyorum birde neden bebeğiniz olmuyor sorunun büyükmü küçükmü sana yardımcı olmamızı istiyorsanayrıntılı yazmalısın canım.bende 5 defa tüp bebek yaptırdım tecrübelerimi aktarmak isterim şuanda 3.5 Yaşında bir kızım ve şuandada 29 haftalık ikiz hamileyim istediğini sorabilirsin

Merhaba hanımlar bende ilk defa tüp bebek yaptıracağım çok tecrübesizim yani okadar heyecanlıyımki inşallah ilk seferde olur.transfer sonrası neler yapmak gerek araştırıyorum hep ananas yemeli kabak çekirdeği ödem içîn bol su ☺️:KK39: tüp bebekle ilgili herşeye kulak kabartır oldum hadi hayırlısı

X