Tüp Bebek transfer sonrası idrar testi

Korkuyorum açıkçası erken diye düşünp belki de çıkmaz demiştim ama çıkınca şok oldum. yinede çok ağrım var kimyalsa gebelik olmasında korkuyorum çizgi net çıktı çünkü :/
12 günü bekleyin bence kan için ben beklemiştim çünkü aynı korku bende de olmuştu değer düşük çıkarsa erken yaptırıp ki çıkabilir sonuçta yeni yeni tutunup oluşuyor moral bozabilir. Ama o korku bir süre devam ediyor kanda görüyorsunuz bu sefer kese için endişeleniyorsunuz kese görünüyor kalp atışı için endişe ediyorsunuz annelik böyle bir şeymiş demekki diyorum bende çoğu zaman. Ama hepsini zamanında yaptırmak sizin içinizin rahat olmasını sağlar. Ben meraktan 8-9 erken gebelik testi yaptım kana gidene kadar beta yukseliyorsa çizgi giderek koyulasiyor. Öyle takip etmiştim. Bir kere silik çıktı fotoğraftaki gibi onda da 2-3 saatlik bir idrarla yapmıştım ondan öyle çıkmış. Hem bardağın dolu tarafından bakarsanız kimyasal gebelikler yuzdeye vurunca çok yüksek bir oran değil yüzde 20 lerde. İçinizi ferah tutun bebeğinizi strese sokmayın derim şuan çok işi vardır içeride eminim

Ya o kadar şoktayım ki daha kimseye de söyleyemedim. Çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için inşallah güzel haberler alırız.
Aslında çizgi silik çıkmadı belirgin çıktı görünüyor hani ama diğeri kadar koyu değil sadece

Diğeri kadar yoğun olmaz zaten köyü çıkması güzel bişi demek ki beta değeri yükselmiş beta düşük olunca daha silik çıkıyor cizgi

Koyulugu çok değişmez belki biraz daha artar. Sabah ilk idrar vs olmasıda etkili ben gece 3-4 kez tuvalete gittiğim için sabah idrariyla çok yapamamistm ama olay aslında nekadar süre tuttuğunuz idrarı bir de beta değeri. 2 saatlik idrarla yaparsanız daha silik çıkabiliyor. Bende öyle oldu 4-5 saat en az tutup yapmak daha mantıklı ondan zaten sabah idrarıyla yapılmasını istiolar uzun soluklu tutulduğu için. Tabi en garanti kan vermek sizin kaç gün olmuştu transfer sonrası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…