Tüp Bebek transfer sonrası idrar testi

Eşinizi dinleyin.
Şimdi yok düşük çıktı yok şöyle boş yere kendinizi üzeceksiniz.
Test gününüzde verin güzelce.

Kızlar sanırım 2-3 saatlik idrarla yaptığım için böyle çıktı az önce yaptım şimdiye kadar en koyu hali çıktı mutluluktan havalara uçtum teşekkür ederim desteğiniz için

Eklentiler

• IMG_20240626_163330.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 347
  • IMG-20240626-WA0008.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 344
Evet 5 ci gun embryosu
Bence kanda değer çıkması için çok çok erken ilk 3 günde tutunup içeri doğru gomuluyormus öyle okumuştum yine de umudunuzu kaybetmeyip 12. Günde tekrarlayn belki de geç tutunma olur Allah bu yolda tedavi görüp gönülden isteyenlerin yardımcısı olsun inşallah

Amin insallah tsk ederim

hamile misniz acaba sonuç ne oldu

Muhtemelen vardır tebrik ederim erken gebelik testiyse kesin sonuç veriyor ilk başlarda hafif kasık ağrıları normal bende de olmuştu yerleşmeye çalışıyordur.

Ayy inşallah vardır ben de 18 temmuzda transfer oldum kaçıncı gün embriyosu ve erken testle mi yaptınız ben de yapsam mı acaba benim 3.gün embryosuyduuu

Muhtemelen vardır tebrik ederim erken gebelik testiyse kesin sonuç veriyor ilk başlarda hafif kasık ağrıları normal bende de olmuştu yerleşmeye çalışıyordur.
evet erken gebelik testi şu pahalı olan oluyor ya ondan almıştım. Ay kan testi versem mi yoksa doktorun dediği gibi beklesem mi bilemedim_?

Korkuyorum açıkçası erken diye düşünp belki de çıkmaz demiştim ama çıkınca şok oldum. yinede çok ağrım var kimyalsa gebelik olmasında korkuyorum çizgi net çıktı çünkü :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…