Tüp bebek tedavisi ile akupunktur a giden arkadaşlar yardımcı olur musunuz

mmcu01

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2022
415
239
27
Tüp bebek sürecinde akupunkturun faydasını gördünüz mü? Yaptıran arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Yarın ben başlıyorum akupunktura Mart ayında tedavim 1 ay öncesinden başlamak istedim

Tüp bebek sürecinde akupunkturun faydasını gördünüz mü? Yaptıran arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Yarın ben başlıyorum akupunktura Mart ayında tedavim 1 ay öncesinden başlamak istedim
Ben gitmedim ama faydalı olduğunu duydum. Hatta tüp bebek tedavisine tam başlayacakken akupunktur ile hamile kalanı bile duydum.

Ayy inşallah bize de nasip olur öyle bir şey yarın başlıyorum bakalım hayırlısıyla akupunktura 1,5 yıllık evliyim ben 1 düşük 1 kürtajım var
Ben gitmedim ama faydalı olduğunu duydum. Hatta tüp bebek tedavisine tam başlayacakken akupunktur ile hamile kalanı bile duydum.

Ayy inşallah bize de nasip olur öyle bir şey yarın başlıyorum bakalım hayırlısıyla akupunktura 1,5 yıllık evliyim ben 1 düşük 1 kürtajım var
İnşallah canım inşallah En azından gebelik elde edebilmişsin bende oda olmadı. 2.5 yıllık evliyim. Aşılama için tedavi görüyorum şu an. Nerede yaptiriyosun akupunkturu hangi ilde ?

E
İnşallah canım inşallah En azından gebelik elde edebilmişsin bende oda olmadı. 2.5 yıllık evliyim. Aşılama için tedavi görüyorum şu an. Nerede yaptiriyosun akupunkturu hangi ilde ?
Elazığ’da görev yapıyoruz biz o yüzden Elazığ’da yaptırıcam canım, tedaviyi Diyarbakır bahçeci de olucam benim amh düşük o sebeple yumurtalarımın kalitesiz olduğunu düşünüyorum o yüzden hamile kalıyorum ama devamı gelmiyor canım. Sizde sorun ne canım?

Yaaa bende geçen sene elazığda akupunktur yapan bir yer bulmuştum ama gitmek nasip olmadı bir türlü. Eskişehirliyim aslen. Eşimin işi sebebiyle doğudaydık tuncelide. Elazığa gidip geldik tedavi için ama olmadı. Zaten doktorda saçma sapan biriydi bi işe yaramadı yaptıkları. Şu an eskişehirde başladım tedaviye. Benimde amh çok yüksek pcos um var. Hiç gebelik olmadı canım.

Ooo canım tüp bebek tedavisinde pcos olanların çok yumurtası oluyor tedavi ile olur inşallah hepsinin derdi ayrı Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin bize

Ooo canım tüp bebek tedavisinde pcos olanların çok yumurtası oluyor tedavi ile olur inşallah hepsinin derdi ayrı Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin bize
Amiinn inşallah canım aşılamada pozitif sonuç alirimda tüp bebeğe gerek kalmaz inşallah ya. Sende uğraşıyorsun bilirsin bu süreç insanı çok yıpratıyor.

Amiinn inşallah canım aşılamada pozitif sonuç alirimda tüp bebeğe gerek kalmaz inşallah ya. Sende uğraşıyorsun bilirsin bu süreç insanı çok yıpratıyor.
Aminnnn inşallah canım Rabbim en kısa yoldan hayırlısıyla nasip etsin valla çok zor

Anladım canım pozitifi gördün mü peki
Evet ama düşük oldu daha sonra yapışıklıklar varmış simdi dondurulmuş embriyolarım var tekrar deniyecem rahim yıkama yapıldı temizlendi suan ilac verildi 7 gün sonra gidecem insallah gün verilecek bakalım

Evet transferden sonrada uzanırken yapıldı
Anladım canım pozitifi gördüno
ay hadi hayırlısıyla tekrar gör pozitifi canım Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…