TÜP BEBEK NURİ PEKER HOCADA YAPTIRANLAR

YAGMURSONRASII

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
2
1
30
Merhaba ben 2023 aralık ayında, gop medikalparktaki kadın doğum doktorum Sahla hocanın tavsiyesi ile Nuri peker hoca ile tanıştım.
Kendisi ile yaklaşık 8 aydır tedavimi devam ettiriyoruz. hala transfer olamadım ( çikolata kisti, tüplerde sıvı birikimi gibi sağlık sorunlarımdan dolayı operasyon geçirdim).

Kendisi öncelikle bir insan olarak çok iyi tahmin edersiniz ki zaman uzadıkça benim sabrımda duygularımda tükenme aşamasına geldi, ama o her zaman destek oldu 3 kez transferimi erteledi ki ilk transfer ücretsiz sonrakiler ücretli olmasına rağmen, en doğru zamanı bekleyelim dedi, kimi zaman rahim içini uygun bulmadı kimi zaman kan değerlerimi bir başkası olsa para için bu işi yapan birisi olsa şimdiye kadar belkide 3 kere transfer olmuştum ve tutmamış olacaktı daha çok yıpranacaktım ümidim kalmayacaktı. kendisine her zaman dua ediyorum geç olsun ama ilkinde olsun mantığıyla hareket ediyoruz.
Bu hafta kontrole gideceğim şuan estrofem 2 mg (8 saat arayla) kullanıyorum. inşallah bu sefer herşey yolunda gider ve transfer olabilirim ve en önemlisi ilkinde tutar. Anne olmak isteyen herkese rabbim bu duyguyu yaşatsın, ileri de bu zor zamanları hatırlayacağız ve neler yaşadık diye düşüneceğiz ama kucağımızda bebeğimiz olunca eminim tüm zorluklar bize bir pamuk kadar hafif gelecek artık. Güçlü kadınlar ümidimizi kaybetmeyin.

Nuri hocaya her zaman bir telefon kadar yakınım, aklımdaki her soruyu gönül rahatlığıyla sorabiliyorum sağ olsun yardımcı oluyor.

Kendisi şuan Reyap hastanesi çorlu tüp bebek sorumlusu düşünürseniz ordan ulaşabilirsiniz.
Sağlıcakla kalın, sürecim ilerleyince yine burdan yazarım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok şükür bugün b-hcg 82 geldi, ilk denememizde oldu inşallah sağlıkla kucağıma almakta nasip olur.
Darısı isteyen herkese inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…