Tüp bebek mi? Aşılama mı? Yardım 2024

Hamileyizbiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
81
54
38
Merhabalar,
Yaşım 38 amh 1.79 sol tüp tıkalı. Devlette 2 aşılama yapalim sonra tüpe geçelim dediler. Hic vakit kaybetmeden ozelde tüp mu yaptırmalıyım? Yoksa devlette devam mi etmeliyim? Değerlerim ve yumurtalarımın guzel oldugunu söylediler. Ama kafam com karışık. Benim gibi olan ya da yasayan var mi? Bilgi yardim rica ederim

Merhabalar,
Yaşım 38 amh 1.79 sol tüp tıkalı. Devlette 2 aşılama yapalim sonra tüpe geçelim dediler. Hic vakit kaybetmeden ozelde tüp mu yaptırmalıyım? Yoksa devlette devam mi etmeliyim? Değerlerim ve yumurtalarımın guzel oldugunu söylediler. Ama kafam com karışık. Benim gibi olan ya da yasayan var mi? Bilgi yardim rica ederim
Yaştan dolayı devlette iki aşılama şartıniz olmaması lazım aslında. Doktorla konuşup devlette direk tüp bebekte yapabilirsiniz bence. Bu işler biraz maliyetli işler. Butcesel anlamda zorluk cekecekseniz devlette yaptırmanızı tavsiye ederim. Özele göre daha az maliyetli olur. Aşılama 1 ay sürüyor bir adet dönemi gibi düşünün. Onun haricinde özelde de devlette de süreç aynı değişen pek bir şey yok. Yani bütçenize bakıyor her şey. Olumsuz durumları da düşünmek lazim

Rahim filminde tüp açılmadı mı? Geçenlerde konu açmıştınız film ile ilgili

De
Rahim filminde tüp açılmadı mı? Geçenlerde konu açmıştınız film ile ilgili
Denediler 2 hocada farklı sey dedi biri kapalı dedi diğeri cok kasmışsın kendini yüksel ihtimal acıktır dedi ama filmde görülen kapalı bi de ağrılı bi islemmis dayanılmayacak gibi degil ama ağrılı gerçekten

De

Denediler 2 hocada farklı sey dedi biri kapalı dedi diğeri cok kasmışsın kendini yüksel ihtimal acıktır dedi ama filmde görülen kapalı bi de ağrılı bi islemmis dayanılmayacak gibi degil ama ağrılı gerçekten
Geçen ay çekildi benim de evet gerçekten ağrılı oluyor anestezi yoksa ama kısa sürüyor. Hamileliği kolaylaştırıyor ama değer

X