Tüp bebek günlüğümm ❣️❣️

Bende pico var sanırım bu yüzden 50 yumurtm oluştu.bende 225 kullanıyorum.
Çok yumurta olduğunda Ohss riski oluşuyor sadece kötü düşünmeyin yani en fazla transferi erteliyorlar :) bende aşırı şişkinlik oldu hamile gibi gezdim 1 hafta yumurta toplamadan sonra :) 21 yumurtam oluşmuştu benim polikistik overim bende :)

Çok yumurta olduğunda Ohss riski oluşuyor sadece kötü düşünmeyin yani en fazla transferi erteliyorlar :) bende aşırı şişkinlik oldu hamile gibi gezdim 1 hafta yumurta toplamadan sonra :) 21 yumurtam oluşmuştu benim polikistik overim bende :)
:) korkuyorum ya benim 50 tane olmuş.acaba dozu mu yüksek ilacın.225 gonal f.sizinn dozu kaçtı?

Anladım cnm peki opudan sonra ilaç kullandınızmı. İnşallah ikinci adette olursun gecikmeden. Yeniyıl sizede şans getirsin :)
Evet canım prednol ve pregeston kullandım antibiyotik. Transfer ilaçlarımı aldım bekliyorlar şuanda. İnşallah canım doğum günüm yıl sonu güzel bir hediye başlangıcım olur inşallah transferle

:) korkuyorum ya benim 50 tane olmuş.acaba dozu mu yüksek ilacın.225 gonal f.sizinn dozu kaçtı?
Ben 2 kutu gonal f 900 bitirdim
Bir tanede 450 mg kalem aldım ondada 300 vuruldum yani toplamda 2100 mg gonalf kullandım yani gayet yüksek :) 8 günde hemde :) bende çok yüksek kullandım korktum açıkcası fakat 21 yumurtamın hepsi olgun çıktı 13 tane beşinci gün embriyosu donduruldu. Çektiğim eziyetlere değdi şükürler olsun.

Evet canım prednol ve pregeston kullandım antibiyotik. Transfer ilaçlarımı aldım bekliyorlar şuanda. İnşallah canım doğum günüm yıl sonu güzel bir hediye başlangıcım olur inşallah transferle
Amin inşallah haberdar edin transfer zamanında dua edelim ismen birbirimize

Ben 2 kutu gonal f 900 bitirdim
Bir tanede 450 mg kalem aldım ondada 300 vuruldum yani toplamda 2100 mg gonalf kullandım yani gayet yüksek :) 8 günde hemde :) bende çok yüksek kullandım korktum açıkcası fakat 21 yumurtamın hepsi olgun çıktı 13 tane beşinci gün embriyosu donduruldu. Çektiğim eziyetlere değdi şükürler olsun.
İnşallah benim de değer :)

10 gün önce yumurtalar toplandı test yapıldı pregesteron hormonu yüksek çıkınca erteledi. Cumartesi adet oldum hastaneye gittim küçük yumurtalar büyümüş kullanılacak ilaçlar yumurtaları kiste çevirme olasılığı yüksek olduğu için yine gelecek aya ertelendi
Of ya canım benim çok çok zorlu bir süreç geçirmişsin ama dilerim Rabbim emeğinin karşılığında hayırlı bir evlat verir sana ve hepimize sıkma canını ve kafana hiç takma gelecek ay olacaktır inşallah

Arkadaşlar tekrardan merhaba,bugün tedavimin 3. Adetimin ise 4. Günüydü. 3 iğnemi de vurdurdum,yine biraz halsizlik oldu tabi ki ama çok kosa süreli oldu. Bir de şöyle birşeye dikkat ettim,iğneye başladığımdan beri adet kanamalarımın miktarı artarken günü kısaldı,yani şöyle ki benim normalde adetim 6 gün sürerken bu iğnelerle bugün bitti denilecek kadar azaldı. Başka böyle olan var mı bilmiyorum.Cumartesi kontrolüm var,bakalım kaç yumurta gelişmiş,bana dua edin

Of ya canım benim çok çok zorlu bir süreç geçirmişsin ama dilerim Rabbim emeğinin karşılığında hayırlı bir evlat verir sana ve hepimize sıkma canını ve kafana hiç takma gelecek ay olacaktır inşallah
amin canım Rabbim cümlemize nasip etsin o duyguyu

Merhaba kızlar,dün hastanede randevum vardı,yumurtaların furumuna bakıldı,6. Günde sağ yumurtalıkta 6,sol yumurtalıkta 4 olmak üzere toplam 10 yumurtam oluşmuş. Yalnız istenilen büyüklüğe henüz ulaşmadığı için dün ve bugün iğnelere devam etmem söylendi,yarın tekrar randevum var. Kontrol sonradı transfer gününe karar verilecek. Bana dua edin Aytıntılatı burdan sizlerle paylaşacam..

X