Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kizlar selammmm
Bisey danisacagim vucut ısısı hamilelik belirtisimidir ?
Benim transferden sonraki 7.gunum bugun bu sabah atesim 36.7 di.
Yatak tan kalkmadan olctum.Yarin da bakicam.
Varmi bu konuda bilgisi olan ?
Beklemek cooook zormus
Internette vücut ısısı hamilelik belirtisi diye çok yazı var ben de okumsutum hatta beklerken hep ölçtüm ben de. İnşallah pozitif sonuc alacaksın öyle inanıyorum. Az kaldı dimi teste 10'unda miydi

Insallah kuzum ❤

Internette vücut ısısı hamilelik belirtisi diye çok yazı var ben de okumsutum hatta beklerken hep ölçtüm ben de. İnşallah pozitif sonuc alacaksın öyle inanıyorum. Az kaldı dimi teste 10'unda miydi
Evet canim benim ❤ ben haric herkes olacak diyo...bende hayirlisi diye biliyorum..agri olsa hehhh oradalar diyorum agri yoksa gittiler olabilir diye teselli ediyorum kendimi.bugun 7.gunum taburede 1 saat oturup sag kasigim agriyinca az da olsa umutlandim ❤

Canim 3 gun embriyosu 8.gunde az da olsa kanda cikoyormus
Ya olumsuz çıktı ve strese girdin ama onlar IrDA'lar bu strese değer mi ben hemşireyim ve doktorunun dediği vakitte bak kitap oku ablam yada ne bileyim tv izle bak ben öyle yapıyorum strese sokma kendini ben çok araştırdım en doğru sonuç 12 gün sonra belli oluyor birde ananas yiyorum oda tutunmayı sağlıyormuş

Offff sabretmeye calisacagim hergin ananas kabak cekirdegi ve incir mutlaka yiyorum ev limonatasi iciyorum 2 gunde 1 somon yiyorum 2 gunde 1 semiz otu

Offff sabretmeye calisacagim hergin ananas kabak cekirdegi ve incir mutlaka yiyorum ev limonatasi iciyorum 2 gunde 1 somon yiyorum 2 gunde 1 semiz otu
Süpersin inşallah olacak birde şu stresten uzak dursan Senin ardından buradan güzel haberi ben de vereceğim inşallah senin ayın 10 unda benim 12 sinde Rabbim tez vakitte mutluluğumuzu arttırsın

Süpersin inşallah olacak birde şu stresten uzak dursan Senin ardından buradan güzel haberi ben de vereceğim inşallah senin ayın 10 unda benim 12 sinde Rabbim tez vakitte mutluluğumuzu arttırsın
Ne güzel 2 gün arayla güzel haberler alacağız inşallah. Bana çok iyi geleceksiniz kızlar hadi dualar size

esraamavi hayirli olsun, Allah sağlicakla kucağına almayi nasip etsin. Benim sana bir sorum olacakti. Adet zamani alinan kan ve yumurta geliştirme aşamasında alinan kan değerlerin nasıldı ?

esraamavi hayirli olsun, Allah sağlicakla kucağına almayi nasip etsin. Benim sana bir sorum olacakti. Adet zamani alinan kan ve yumurta geliştirme aşamasında alinan kan değerlerin nasıldı ?

Merhaba..hangi kan canim tam anlayamadim..adet zamani yani tedaviye baslarken sadece kanda genel.duruma baktilar tam.kan sayimi..
Sonra yumurta gelistiriciler verilirken progesteron ve e2 bakildi duzenli..onlarda artarak devam etti ama kritik seviyeye gel.edi cok şükür..
Baska kan bakilmadi bende..tedavi oncesi genel bi kontrol yapildi ama tedavi sirasinda sadece bu kadar

adetin 2. günü fsh değerim 10 çikmişti e2 40. Doktor fsh i biraz fazla buldu ve ilaci ona göre ayarladı. yumurta gelistirme asamasinda da e2 değerini takip ediyor tedavinin 4. günü 600lerde 7. günü 1400 lerde çikti. Çarsamba ya da pers. opu var. Kaç yumurta olusur diye merak ettiğim için sana sordum

Anladimm canimm..valla ben biraz korktugum icin bu ayrintilara hic bakmadim sadece e2 en son 1000uzeriydi onu biliyorum..doktora biraktim kendimi tamamen gel dedi geldim git dedi gittim o şekil
Insallah sağlıkla devam eder seninde surecin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…