Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Birde birsey soracağım dondurulmuş daha mı iyi oluyor ki neden dondurulmuş uyguluyorlar ki? Tüp bebek tedavisinden sonla başka tedavi yok değil mi en son çare tüp bebek

Can'ım topladığı fazla yumurtayı donduruyor sadece, birde tutmayan transferlerde rahimi dinlendirmek adına dondurulmuş tedavisi uyguluyorlar.. Sonuçta pozitif alan herkesin dondurulmuş değil, geneli taze embriyo.. Ama dondurulup çözülünce daha bir dayanıklı olduğunu söylüyorlar.. Benimde bildiğim kadarıyla tüp bebeğin çeşitleri var ama ötesi yok.. Son çare yani..

Kizlar selammmm
Bisey danisacagim vucut ısısı hamilelik belirtisimidir ?
Benim transferden sonraki 7.gunum bugun bu sabah atesim 36.7 di.
Yatak tan kalkmadan olctum.Yarin da bakicam.
Varmi bu konuda bilgisi olan ?
Beklemek cooook zormus

Günaydın kızlar. Bende bugün Umut Tüp Bebekte Cem Hoca ile tedaviye başladım. Ganol f, menorial ve femara kullanıcam ilk 5 gün perşembe kontrole gidicem. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Inşallah Rabbim eteklerimizi boşa çıkartmaz inşallah tedavin olumlu geçer canım

Can'ım topladığı fazla yumurtayı donduruyor sadece, birde tutmayan transferlerde rahimi dinlendirmek adına dondurulmuş tedavisi uyguluyorlar.. Sonuçta pozitif alan herkesin dondurulmuş değil, geneli taze embriyo.. Ama dondurulup çözülünce daha bir dayanıklı olduğunu söylüyorlar.. Benimde bildiğim kadarıyla tüp bebeğin çeşitleri var ama ötesi yok.. Son çare yani..
Teşekkür ederim canım ankarada

Kizlar selammmm
Bisey danisacagim vucut ısısı hamilelik belirtisimidir ?
Benim transferden sonraki 7.gunum bugun bu sabah atesim 36.7 di.
Yatak tan kalkmadan olctum.Yarin da bakicam.
Varmi bu konuda bilgisi olan ?
Beklemek cooook zormus
Belirtilere fazla aldırma canım tedaviden önce kullandığın ilaçlar hormon değerini etkileyebilir tüp bebekte diğer yollardan hamile kalan bayanlar gibi 15 gün sonra etkisini gösteriyor benim ilk denemem de bütün hamilelik belirtileri vardı meğer ilaçların etkisiymis

Canım hangi doktora gidiyorsun bende Şişli memoriala gidiyorum. Sorununuz ne acaba
canim niyazi emre turgutt a gidiyorum bizim problemimiz yok 1 yildir olmadi asilama yaptik o da tutmadi daha fazla beklemek istemedik tüp bebek yapmaya karar verdik umarim sonuc olumlu olur. sen hangi doktora gidiyorsun probleminiz var mi yoksa bizim gibi sebepsizmi

canim niyazi emre turfut a gidiyorum bizim problemimiz yok 1 yildir olmadi asilama yaptik o da tutmadi daha fazla beklemek istemedik tüp bebek yapmaya karar verdik umarim sonuc olumlu olur. sen hangi doktora gidiyorsun probleminiz var mi yoksa bizim gibi sebepsizmi
Gönül hanım bakıyor canım sebepsizdi ama memoriala gelince tek taraflı çikolata kisti olduğunu bi de esimin morfolojisinun 2 olduğunu ogrendik

Gönül hanım bakıyor canım sebepsizdi ama memoriala gelince tek taraflı çikolata kisti olduğunu bi de esimin morfolojisinun 2 olduğunu ogrendik
anladim canim insallah her sey gönlünden gecen gibi olur suan ne asamadasiniz tüm yazilanlari okuyamadim

Günaydın kızlar. Bende bugün Umut Tüp Bebekte Cem Hoca ile tedaviye başladım. Ganol f, menorial ve femara kullanıcam ilk 5 gün perşembe kontrole gidicem. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
insallah her sey istedigin gibi olur güzel haberlerini aliriz

İnşallah hepimiz güzel haberler veririz
Gerçekten beklemesi çok zor bir süreç hasta olmaya yakın insana daha bir endişe sarıyor ya hasta olursam ya tutmadiysa diye allahım artık versin isteyen herkese ugrasan anne olmak için çabalayan anne adaylarına aratmasin Rabbim evlat sevgisini tattirsin bir an önce o kadar zor ki bu süreçler anlatamam

Inşallah Rabbim eteklerimizi boşa çıkartmaz inşallah tedavin olumlu geçer canım
Bana döndürülmüş embriyo transferi yapıldı bende yumurta çok oluştuğu için ohss geçirdim ki ciddi problem yaşadım yapsak bile bebeğin tutunma durumu zor olur Dedi o yüzden bu aya ertelendi ilk denemem ve blastokist evresinde bana iki embriyo verdiler sonucu 12 Ağustos'ta alacağım rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tüp bebek te annenin durumuna göre döndürülmüş yada direk transfer veya 5. Gün embriyosu 2. Gün embriyosu diye değişebiliyor canım

Arkadaşlar
Ben yarin kan testi yapmayi düşünüyorum
3.gun embriyosu yarin 8.gun
Cikar mi biseyler
Canım bence bekle nerdeyse aynı vakitte sonucu alacağız bende 12 Ağustos'ta yapacağım bekle zamanında yap ben de sağlıkçıyım ve bence sabret bekle kendini çok dinleme hayatın akışına bırak olur mu

Canım bence bekle nerdeyse aynı vakitte sonucu alacağız bende 12 Ağustos'ta yapacağım bekle zamanında yap ben de sağlıkçıyım ve bence sabret bekle kendini çok dinleme hayatın akışına bırak olur mu
Ahh be canim nasil bir sabir imtihanidir bu bugun 1 saat taburede oturmak zorunda kaldım.kalktigimda sag kasigimin agrisindan duramadim.eve gelip uzandim gecti.Bi umut iste

Ahh be canim nasil bir sabir imtihanidir bu bugun 1 saat taburede oturmak zorunda kaldım.kalktigimda sag kasigimin agrisindan duramadim.eve gelip uzandim gecti.Bi umut iste
Canım benim ya ben kahvaltı hazırlıyorum evde küçük işlerimi yapıyorum rabbim nasip ederse o zaten bizimle benim Dr kendini hasta yerine koyma stres Yok dedi öyle düşün İnan şu 5 yıldır neler yaşadım ama hiç takmıyorum herşey olacağına varacak ve inşallah bebişlerimizi kucağımıza alacağız

canım hiç kolay bir süreç değil ama için ferah tut sağlık en önemlisi sağlık olsun bebişte gelir pozitifi gördüğünde yaşadığın mutluluğu anlatırsın burda bize inşallah :halay:güzel haberlerini bekliyorum
Amin canım inşallah çok teşekkür ederim. Ben de güzel haber vermek için dua ediyorum.

X