Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Merhaba hoşgeldinizzz..
Ben konya dayim..medicana konya hastanesinde devam ediyor takip..en kisa zamanda sizinde iyi haberler almanızı bekliyoruzzz..

Kizlar pozitifi gören herkesi kutluyorumm..
Kendinize iyi bakın bu süreçte..
Kavrulmamış ceviz ve badem..her gün süt ve taze meyve..

Kizlar yardim
Yerlesmeden sonra kasik ve bel agrilari geciyor mu ? Yoksa test gunune kadar agri devam mi ediyor

O kisiden kisiye degisiyor canim..kimisi hiç agrim olmadi diyor..kimisi pozitifi görüp agriya devam ediyor..
Tamamrn kişiye gore belirti olarak düşünme bunu..

Merhaba canim bende etlik zubeyde hanımda tedavi görüyorum . Bende haziranda başladım daha bu ay kısmet se geçeceğiz tüp bebeğe yine bir sıkıntı çıkmazsa. Sen neler yaptın , sıkıntı neydi ?

3.gun embriyosu 5.gune merhaba dedik.ilk 3 gun sanci agri sizi
Ve su an agri sizi yok.insallah bebislerim hala benimledir.
Benim 5. Gün transferi yapıldı ve ağrım sızım olmadı bu gün 2. Günü transfer günü sayılmazsa karamsar olma canım çoğu kişi ağrısı olmadığını söylemiş korkma inşallah pozitif sonuç alırsın

Insallah cnm hep birlikte pozitif leri yazariz buraya.agri olsa bi dert olmasa sanki orada yoklar gibi bi tuhaf bekleme sureci

Insallah cnm hep birlikte pozitif leri yazariz buraya.agri olsa bi dert olmasa sanki orada yoklar gibi bi tuhaf bekleme sureci
Çok haklısın canım ama stresten uzak olmamız lazım düşünme kitap oku vakit geçir ve kafanı dağıtmak için birşeyler yap bu hayatımızın sonu değil pozitif düşünüyoruz herşey güzel olacak Ve pozitif sonucu alacağız

Supersin ben bu konu da tevekkul etim.elimizden geleni yaptik.rabbim verecekse basimizin üstüne vermiyorsa da bir bildigi vardir. ESIM den allah raxi olsun iyi ki o var.

Supersin ben bu konu da tevekkul etim.elimizden geleni yaptik.rabbim verecekse basimizin üstüne vermiyorsa da bir bildigi vardir. ESIM den allah raxi olsun iyi ki o var.
Zaten onlar olmasa bu kadar güçlü olamazdık canım benim spontane 2 ektobik ve 1 düşüğüm oldu sebeb bulamadılar bunda da bir hayır vardır rabbim tez zaman da senin ve buradaki bütün isteyen arkadaşlara nasip etsin inşallah

Aminnn arkadaşım rabbim seninde yuzunu güldürsün insallah

Maalesef ben birde eşimin suratıyla uğraşıyorum ikimizde öğretmeniz o yüzden hep evdeyiz beraber sağolsun bana iş yaptırmıyor ama çok gergin hiç yüzü gülmüyor...
Tutsrsa da kız olur yine diyor bi tane kızımız var dünya tatlısı rabbimin hediyesi
Erkek istemesini anlıyorum ama bu yolda bu kadar uğraş verirken ne haddimize cinsiyet seçmek rabbim neyi uygun görürse o
Tutmazsa elimi bi daha hiçbir işe sürmem diyor hep moralimi bozuyor maalesef
Bu da benim sınavım bakalım

Kiyamam ya...olsun arkadasim boyle eşler insani cennet sahibi yapar.cinsiyet ayirt etmenin disinda cocuk icin tum sıkıntıyı bizler çekiyoruz.benimde esim evde tum isi yapiyor bir de disarida kendi isimize koşturuyor uzerine bi de bana teselli veriyor.se kulaklarini tika cnm duyma sadece bebisi düşün

Canim benim de 2dis gebelik bir kimyasalim var benimde sebep buamadilar.Senin tup tuttu mu baska cocugun var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…