Tup bebek dusunurken kendiligimden gebe kaldim sizlere umut olsun

Toprak2516

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
265
161
29
Sevgili kadinlar kulubu ailem sizlere bebek seruveninde basimdan gecenleri anlatmak istiyorum ki sakin ama sakin asla umutsuzluga kapilmayin. 4 yildir evliyim ve 2 yildir cocuk sahibi olmak istiyoruz gitmedigimiz hastane doktor kalmadi ve bize aciklanamayan infertilite teshisi konuldu. Son care artik doktorlarda tup bebek yapicak bir sey yok dediler. Bende tam umidimi kesmistim folik asit kullanmayida birakmistim tup bebek icin kendimi hazirlayacaktim kendime biraz dinlenme suresi verdim. Tabi bu 2 yilda rahim filmi gerekli tum testleri ne var ne yok yaptirdik bir sorun cikmadi. Sonra ben kendim ogretmenim yaz tatili geldi memlekete ailemin yanina geldim adetim gecikti hava degisikligidir dedim umursamadim korkmaya basladim polikistik overde vardi bende kist mi buyudu diye hamileyim diye kendimide umitlendirmek istemedim her defasinda tek cizgiyi gormekten yorulmustum. Megersem hamileymisim Allah ol diyor ve oluyor darisi isteyen herkese nasip olsun lutfen umutsuz olmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…