Tüp bebek antibiyotik

Busrapink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
76
38
Kızlar merhaba tüp bebek için tedaviye başladık. Şuan decavit, Yasmin, ecopirin, imply ilaçlarını kullanıyorum. Yumurta takip ediliyor anladığım kadarıyla. Yarın kontrol var. Ve ben iki gündür çok kötü hasta oldum. Boğaz enfeksiyonu, burun tıkanıklığı, aşırı baş ağrısı, halsizlik ilaç kullanmamda sakınca var mı? Hani süreçle ilgili sıkıntı olur mu? Kullandığım ilaçların yanında en azından ağrı kesici, treflu tarzı ilaç içeyim diyorum ama danışmak istedim size.

Çok geçmiş olsun. Yumurta toplama işlemi hemen olmayacak sanırım tam anlayamadım ama bu süreçte doktorunuza sormadan ilaç kullanmamaya çalışın, bir de bağışıklık kötüyken çok tercih etmiyorlar erteliyorlar genelde. Benim transfer olacağım ay bağırsaklarımda sıkıntı vardı 1 ay erteledi doktorum o yüzden

Hmm teşekkür ederim. Evet hemen yarın toplama olmicak. Yarın gidince soracağım doktora. Anladım. Doğru şuan bağışıklığım düştü baya. İki hafta sonra reglim. Normalde regl sonrası yapicak diye biliyorum. Bakalım daha da ertelenir mı vs. sorayım yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…