TÜP BEBEK ANKARA

Nurrr123

Umut var mı? Dua varsa umut var.
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
356
338
Arkadaşlar bana Allah rızası için Ankara’da tüp bebek tedavisi görmüş memnun kalan arkadaşlar yazarsa çok mutlu olurum.

Arkadaşlar bana Allah rızası için Ankara’da tüp bebek tedavisi görmüş memnun kalan arkadaşlar yazarsa çok mutlu olurum.
Ben istanbulda 1 ve Ankara’da 3 ayrı merkezde tedavi oldum.Süreç,labaratuvar,ilgi alaka,dr olarak en memnun kaldığım gürgan clinik oldu.orada murat özel ve ışın hoca ikiside çok ilgili.Sonucumda pozitif.Bu ilk pozitifim değil ama en memnun kaldığım süreç burada oldu.

Merhabalar ben de Ankarada tüp bebek için doktor bakıyorum. Gürgan klinikte Işın hocayla aşılama için görüşmüştüm kendisi çok ilgiliydi. Şimdi aşılama olmayacak tüp bebeğe döndü bizim iş o yüzden tüp bebeği de orada düşünüyorum ama anestezi olayından çekiniyorum. Daha önce lokal almıştım bir sıkıntı olmadı. Ama burun ameliyatı olurken normal anesteziden uyanamadım. Az kalsın entübe ediyorlardı bir şekilde uyandırdılar geç de olsa. Bu yüzden acaba riskli mi olur diye düşünüyorum. Daha teşekküllü bir hastaneye gitmeye gerek var mıdır yoksa sizin tecrübe ettiğiniz kadarıyla imkanları yeterli midir gürgan kliniğin? Gürgan olmazsa Koru hastanesi düşünüyorum ama orada da doktora karar veremedim.

Merhaba benim de ikinci tedavim ilki samsun da peof. Tayfun Alper oldu tam bir fiyaskosu. İkinci için çok araştırdık novaart ve Tolga Ecemiş arasin da kaldık Tolga hocayla görüştükten sonra kendisin de karar verdik. Temmuz da opu oldum 4 adet 5aa embriyomuz genetikli şekilde donduruldu. Ekim de transfer olu ama inşallah. Tavsiye ederim görüşme ucretsiz zaten. Bi görüşün.

Tolga Ecemiş de Genart ile çalışıyor . Merkez gercekten çok iyi.

Geçmiş olsun.Burun ameliyatında aldığınız narkoz ile opuda aldığınız narkoz süresi farklı.Yani 10dk da biten bir işlem.Ben bir sorun yaşamadım.Ekibi güzel ,ameliyathanesi oldukça kapsamlıydı.Yani sonuçta orada amelıyatta yapıyorlar.Ama yinede çok bir yorum yapamam.Doktorla görüşün bu konuyu.

Tamamdır teşekkürler :)

Merhaba, genetikli şekilde derken genetik testi mi yapıldı? Özel olmazsa toplamda ne kadara mâl olduğunu yazabilir misiniz Sorduğum için kusura bakmayın ama moralim bozuk yaşım 35 olduğundan biraz endişeliyim. Genetik testi yaptırmam gerekir mi veya nasıl oluyor hiç bilmiyorum.

Biz genetik test yaptırdık çünkü 9 jaftalik kalp atışı olmayan kürtajım ve iki kimyasal gebeliğim vardi. 4 embriyo için toplam 1400 dolar ödedik ben de 38 yaşındayım. Genetik gebelik geçmişinize yaşınıza ve bütçenize göre planlanır. Ilaclar haric 80bin ödedik 1400 dolar 4 embriyo icin ngs ye verdik. Ekim de transfer olacak o da 40bin. Ama suqn fiyatlar degisti mi bilmiyorum canim. Bu arada yasin sorun edilecek bir yas değil. Bir düşünüp boşa strese girme. Tam olarak ne denildi size .

Merhaba hangi merkez ?

Çok teşekkürler Bana hani riskli gibi bir şey söylenmedi ama kendim okuduklarım yüzünden öyle düşünüyorum internette çok fazla olumsuz şey var artık takılmamaya çalışıyorum. Benim henüz ilk deneyimim o yüzden belki de genetik test söylememişlerdir. Epey bir maddiyat gerektiriyormuş inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız

9 haftalık kalp atışı olmayan bebeği genetiğe gönderdinizmi? Ben göndermiştim bir sorun çıkmamıştı bebekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…