Tup bebek 2.Kez transferde negatif sonuc alan var mi?

Ben en yüksek şansın 2. De olduğunu duymuştum. Diğerlerinde şans düşüyordu

Donör nedir acaba???? Bir de pimi my eggs nedir. Birde yaşınız kaç çok soru sordum kusura bakmayın

Benim ikinci transferim 25 değerle pozitifti fakat 1 hafta sonrasında tutunamadı düştü. 3cü için hazırlanacağım önümüzdeki ay umarım kalbinde evlat hasreti olan herkesin kucağına da nasip olur

İnşallah pozitifi görürsünüz psikolojik olarak çok yıpratıcı bir süreç ben 3.transferde pozitifi göremezsem bir süre ara vericem
Canım zaten bir sonu yok inana aldığım maaşı olduğu gibi karta yatırıyorum onu geçtim para pul yerine gelir ama psikolojik olarak bekleme süresi çok zor. İnşallah görürüm ama 5. Gün test negatifti ve her zamanki normal adet belirtilerim var ekstra hiç bir değişik durum yok. Geçen seferde 5. Gün test negatif çıktı sonuçta negatif oldu kendimi alıştırıyorum artık. İnan bak şunu anladım ben olacak olan olacağı zamanda mutlaka olur. Bunlar sadece vesile. O kadar hormon ilaç iğne hepsi bize olumsuz etki de yapıyor

Bizde sadece eşim çalışıyor tek maaşla tedavi olmaya calisiyoruz kafam dagilsib diye işe girmek istedim tedavi oldugum icin yeni bir işe de baslayamiyorum evde butun gün oturup hamile kalmanin hayalini kuruyorum o kadar zor ki cevremde hep hamile insanlar bizler niye bu kadar ugrasiyoruz ve olmuyor anlayamiyorum hep dua ediyorum kendime ve evlat isteyen herkese

Çalışırken zor oluyor kimseye bir şey dememeye çalışıyorsun bir yandan sürekli git gel muayene yok kontrol ve zaten bekleme süresi 2 hafta izin alsan olmuyor rapor alsan ayrı dert. İnşallah bu bekleyişte doğal yolda nasip etsin Rabbim Hakkımızda hayırlısı canım

Amin inşallah sen daha 5.gündeymissin test icin daha erken olabilir umudunu kesme

Deneme ortalaması ne demek oluyor nasıl hesaplanıyor acaba

Asi ise yaradi mi acaba? Bana doktor bunlari onermeyip sizin tup bebekle mucize hamile kalmani. Donoru dusunun dedi. Yani hic denememek hic vitamin vermemek bilemedim
Lütfen o doktorunuzu değiştirin amh yerlerde olan insanlar bile tüp bebekle hamile kalıyolar o ne biçim doktor denemeden nasıl böyle konuşur

Lütfen o doktorunuzu değiştirin amh yerlerde olan insanlar bile tüp bebekle hamile kalıyolar o ne biçim doktor denemeden nasıl böyle konuşur
değiştirdim gerçekten beni baya üzdü kaç gündür hala kendime gelemiyorum bir de bu iş herkes için aşırı zor stresli kimle konuşsam bir doktorun bunu böyle demesi bana daha da stres ve üzüntü yorgunluk herşeyi kattı.

Hiç dert etmeyin 45 yasında kadınların oluyor çocuğu tüp bebekle biraz toparlanın güzel bir doktor bulun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…