Tup bebek 2.Kez transferde negatif sonuc alan var mi?

Merhabalar benim bugun doktorum amh degerin cok dusuk o yuzden de kalitesiz embriyo cikiyor o yuzden tup bebekle %5 sansin var dedi inanamadim yani yasim 35 ve amh degeri evet baya dusuk ama bana sacma geldi bu yorum

Bazen vitaminler yardimci oluyor.
Benim ilk denememde 4 yumurta oluştu ve sadece iki tanesi döllenmişti. Bu denemeden gebelik elde edemedik.

İkinci denmemde 27 yumurta oluştu.
Bunun için pimp my eggs uyguladim ve faydasını gördüm.

Oluşan 27 yumurtadan 6 tanesi 5ci güne geldi. İlk transferden (cift embriyo) birisi tutundu ve oğlum oldu. Geriye kalan 4 embriyo hiç tutunmadi.

İnşallah altin yumurtaniz sizinledir. Bende son demem için hazirlik yapiyorum. Eğer tutmazsa donör düşünüyorum. Amh değerim çok iyi olmasına rağmen yumurtalarım malesef kalitesiz.

Eklentiler

• 1000095914.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 17
Merhabalar benim bugun doktorum amh degerin cok dusuk o yuzden de kalitesiz embriyo cikiyor o yuzden tup bebekle %5 sansin var dedi inanamadim yani yasim 35 ve amh degeri evet baya dusuk ama bana sacma geldi bu yorum
Amh düşük olunca mı yumurtalar kalitesiz oluyor benim amh normal ama yumurtalarim cok kaliteli değil neden böyle oldugunu anlayamiyorum

Evet aşıdan sonra oğlum oldu sizin sorununuz neydi
benim amh değerim en son 2021'de 0.1 idi. Şimdi folikül olarak da 2 tane anca görülüyor herhalde 0.06 falan artık AMH düşük olduğu için yumurta da kalitesiz oluyor dediler. ama yaş 35 bana yumurta donör yapmak lazım dediler. Yani bilemedim bence hala yumurta varken olabildiğince yumurta toplama yapılması lazım.

Doktorlar herşeyin kolayına kaçıyor ama bunu yapacak doktor vardır illaki araştırmanız gerekiyor

Merhaba benimde amh 003 fsh de yüksek ona rağmen bana bu lafı kullanmadılar bence başka yere gidin iyi bi doktor seçin. Benimde yaşım 32
Iyi bi doktora gitmenizi öneririm amh 006 ile arkadaşım ilk denemesinde hamile kaldı tüp bebekle şu an hamile

Amh düşüklüğünün kaliteyle alakalı olduğunu sanmıyorum amh yumurta sayısını gösterir çok düşük amh degeriyle normal yolla bile hamile kalan var kalitesiz yumurtanın sebepleri başka bence benim bütün degerlerim normal ama yumurtalarim kalitesiz sebebini bilsek ona göre duruma bakıcaz bir doktorunda bu şekilde konuşması çok tuhaf 5 denemede negatif alıp 6.da pozitif gorenler var doktorunuzu degistirin bence de

Ben de bugün 3. Transferimin negatif olduğunu öğrendim. Uyuyamıyorum bitik haldeyim. İlk transfer 3. Gün taze 2 embriyo iyi. Kimyasal oldu. 2. Transfer 3. Gün 2 embriyo doğal siklus oldu. Tutmadı. Dr değiştirdim yine opu oldu. 5 embriyo 3. Güne gitti. 2 si dondurulmuşla transfer edildi 6 eylülde sonuç yine negatif. 3 embriyo var geride ama benim umudum ve inancım kalmadı. Başlama sebebimiz düşük sperm hızıydı. Niye olmuyor düşünmekten kafayı yemek üzereyim.

Cok tesekkurler evet direk degistirdim

Ne guzel haber umarim bizim de olur evet direk doktor degistiriyorum

neden tutmadigi ile ilgili doktorun bakmasi gerektigini dusunuyorum benimki de bakmiyor bu nedenle ben doktor degistiriyorum moralinizi bozmayin lutfen denemeye devam edicez pozitifi gorene kadar :)

neden tutmadigi ile ilgili doktorun bakmasi gerektigini dusunuyorum benimki de bakmiyor bu nedenle ben doktor degistiriyorum moralinizi bozmayin lutfen denemeye devam edicez pozitifi gorene kadar :)
Kendimi topladığımda gidip soracağım ben de nedenini. Çok tatlısınız umarım gücümü toplarım ben de yakında. Allah hiç birimizi daha fazla aratmasın. Sevgiler

Değiştirin evet inşallah iyi bi doktora denk gelirsiniz iyice araştırın burdan da yeni doktorunuzu. Umarım güzel haberler alabiliriz sizde bende :)

Aynen benimde şuan 2. Transfer 9. Gün en zoru da bu bekleyiş

Ay ı durumdayım sizinle. İkinci transferim şuan çok olumlu hissetmiyorum. Benimde iki tane kaldı dondurulmuşum. He defasında birinci kalite embriyo diyorlar. Bunlara genetik testi yapmadan mı bunu söylüyorlar acaba. Ben başka düşünmüyorum ama eşim zaten istemiyor artık çok güvenmiyor bu tarz şeylere. Sizin adınıza sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…