Tüp açıklık kontrolü Hystero Contrast Sonography (HyCosy)

Yaaaa mesajı şimdi okudum bence yapın inşallah vardır

Yaaaa mesajı şimdi okudum bence yapın inşallah vardır
13. gün testi malesef beyaz cıktı, 2. çizgiden eser yok canım Yarın da çok ümidim olmasa da deneyeceğim, ne dersin regl gelmesini birkaç gün daha bekleyim mi (Bat Cuma) yoksa Progestan fitil kullanıyordum bırakayım mı hemen regl 3-5 güne gelsin (Progestan fitil reglimi geciktiriyor çünkü)

Yumurtlama gününden emin misin eğer eminsen az da olsa birşey çıkardı bence adet geciktiriyorsa progestan ben olsam bırakırdım ama doktorun kan testi vermeden bırakmanı istemez sanırım

Yumurtlama gününden emin misin eğer eminsen az da olsa birşey çıkardı bence adet geciktiriyorsa progestan ben olsam bırakırdım ama doktorun kan testi vermeden bırakmanı istemez sanırım
az önce test aldım geldim, yarın yap demişti doktorum. yarın yapayım artık doktoru ararım akabinde. Çünkü 16sında iğnemi vurulmuştum, çıksa az da olsa çıkardı dediğin gibi.. ilk ay kan testi ver dedi, ama 2. ay verme dedi testler doğrudur, bakalım bu sefer ne diyecek.

melinda- Merhaba canım, ben sabah test yaptım, negatifti, kliniği aradım kan vermeye gerek görmedi. 7sinde doktorla görüşmemiz var, tüp bebek detaylarını soracağız.. İnş herşey yolunda gider canım. Seni de bilgilendireyim dedim.

Merhaba canım Görüşmede planı belirlersiniz, ilk ve son tedavin olsun inşallah , kaliteli embriyoların olsun sımsıkı tutunsun annesine Dua edeceğim Güzel gelişmeleri bekliyorum

Merhaba canım Görüşmede planı belirlersiniz, ilk ve son tedavin olsun inşallah , kaliteli embriyoların olsun sımsıkı tutunsun annesine Dua edeceğim Güzel gelişmeleri bekliyorum
Allah razı olsun canım, çok teşekkür ederim desteğin için, senin de sağlıkla ilerlesin gebeliğin

Tup de tikaniklik varsa diş gebelige yol acabilir ben yasadim dis gebelik oldu ve tup alindi tek tup le elbette gebelik sansi var ama yuzde 50 dusuyor bence tup bebekten herseyden once iyi bir kdin dogum ve tup bebek uzmanina git ve laparoskopi ameliyati ol tikanikligi acsinlar daha sonra tup bebek dene vakit kaybetme 35 yas cok sınır bir yas bende ayni yastayim bundan sonrasi yumurta kalitesi dusuyor ve sende amh duauklugu var vakit kaybetmeni tavsiye etmem

Canım benim çok teşekkür ederim güzel yorumun için, 7sinde doktorumuzla randevumuz var, ben öncelikle tıkanıklığın üzerine gideceğim, doktor sebebini tespit etsin, giderilebilecek bir durumsa yapayım, yok giderilemeyecekse tüp bebek detaylarına yoğunlaşacağız... 35 evet sınır yaş ve ilk bebeğimiz olacak Allah nasip ederse.... Sizde durum nedir, inş bebeğinize kavuşmuşsunuzdur...

Malesef kavusamadik insallah siz kavusursunuz en kisa zamanda

Saizen büyüme hormonu yumurta kalitesi için kullanılıyor. Regl ortalama 1 hafta sonra. İnşallah yarar bakalım. senin görüntüleme nasılmış tüp harici bilgi verebiliyor muymuş?
Ayyy şuan şoktayımmm... Az önceki forumdaki Merve senmişsin :)) diyorum ben biryerden hatırlayacağım buradanmış...biz seninle ne kadar çok yazışmışız canım yaa Şimdi 2 kat daha fazla sevindim senin adına ... Rabbim resmen bir mucize yaratmış... Sağlıkla artar inşallah...

Hatırlamanı bekledim ses etmedim. çok teşekkürler canım.

Tüpler sağlam değilse aşılama yapılmıyor. Yapışıklık varsa dış gebelik riski de var ayrıca. Diğer sebeplerden daha önemlisi amh nedeniyle tüpe geçin fazla beklemeyin derim ama amh hatalı ölçülebiliyor, ultrason muayenesinde antral folikul sayısı azsa rezervin düşük olduğu doğrulanır. Tek başına düşük amh düşük rezerv değil yani. ilaçla denemeye devam edecekseniz klomen değil femara deneyin derim..

doktorumla perşembe görüştük, bir an önce tüp bebeğe başlatacak. Tek tüpten elbette yumurta gelirmiş fakat kadınların %80 i her ay bir yumurta verir, Yumurtanın aylarca sadece sağ tüpten atılma olasılığı çok yüksekmiş. o zaman doğal yoldan deneseniz de olmaz dedi. Kendimizi garanti altına almak adına da yüksek gebelik şansı olan Tüp bebeğe karar verdik :)

Merhaba bende hsg çekildim hsgden sonra hamile kaldım ama 2 ay önce bende bebeğimi kaybettim kürtaj oldum. Kürtajdan sonra hsgde tüpleriniz kapalıy mıydı acaba zarar verdi mi kürtaj

Merhaba bende hsg çekildim hsgden sonra hamile kaldım ama 2 ay önce bende bebeğimi kaybettim kürtaj oldum. Kürtajdan sonra hsgde tüpleriniz kapalıy mıydı acaba zarar verdi mi kürtaj
Merhaba yorumda yazdığım gibi tek tarafta hafif bir tıkanıklık var ve açılmadı dediler. Ama eski bir tıkanıklıktır, yeni olsaydı açılırdı dediler. Yani işleme bağlı olduğunu düşünmediler.Doktorum hiç ciddiye almadı hatta.Tek taraflı tıkanıklık hamile kalmaya engel değilmiş zaten,bir de tam tıkalı değildi hafif tıkalıydı benim.Ben de kürtajlara bağlı olduğunu düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…