Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgili Chanel burunu atlamışım. Onu ne zaman olmuştunuz. Zekeriya bey mi yapmıştı o ameliyatınızı da. Vallahi cesaret örneğisiniz. Işık oldunuz bana.
Kaç saat sürüyor bu yüz germe. Göz kapakları da var içinde değil mi. Benim göz kapaklarım da olacdk çünkü.
Hiç dikkat etmemiştim bu işe odaklanınca anladım meğer düşmüş. Telefona falan bakarken hafifçe başımı kaldırdığımı fark ettim ee bu da direk alın kırışıklığına yol açar kaşı kaldırıyoruz refleks olarak. Elimle tutuyırum fazkalık resmen çekince eline geliyor. Bunun bir sebebi de geçen ay ilk defa botoks denedim ilk başta iyiydi kaş kalkıktı. Bu hafta kaşlar aşağıta inmiş sanki kaş ile göz kapağı arası kapanmış. Botoks öncesi bu açı bu kadar kapanık değildi. Botoksun etkisi.

.

Arkadaşlar bu Chanel arkadaş bir güzel bir güzel insanı çatlatacak cinsten söyleyeyim. Kalbi dw pek güzel. Şeker mi şeker biri. Her soruma burun kıvırmadan sabırlı br şekilde geri döndü. Hakkını ödeyemem.
Cesaretim sayesinde oluştu biraz da.
Beylem arkadaşa da Chanel arkadaşa buradan nezaketlerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

Burunu 3 sene once yaptirdim , emre salih uregen yapmisti burnumu . Nefes sorunum duzeldi ama tam olarak istedigim gibi olmasada eskisinden iyi cok sukur en azindan dusme falan olmadi.
Benim goz kapaklarim da kirpiklerime deyiyordu agirlik oluyordu
Aileden geliyor hepimizin goz kapaklari dusuk. Hatta 6 sene once bir kere yaptirdim bu ikinci goz kapagi aldirmam oldu.
Ilkini ercan karacaoglu yapmisti iz kaldi ve yeterince alinmadi zekeriya beyde duzeltti yeniden yapti.
Yuz germe ameliyatim 3/4 saat surdu sonrada meme yapilinca 4 saat daha eklendi

Ben senelerdir botox yaptiriyorum anlima iki kas arasina ve goz kenarlarina ve her 6 ay yapmak gerek aslinda etkisi gidiuo cunki malesef kalici olmuyo. Keske olsa.

hakkim varsa helak olsun
Cok tsk ederim sizde cok naziksiniz ama oyle bir saygili yazilariniz varki insan nasil cevapsiz biraksin sizi degilmi bende tsk ederim sizin gibi saygili seker birini tanidigim icin

Sevgili Chanel ben 2022 de değişeceğim hatta mümkün ise 2022 te yeni yüz ile girmek istiyorum. İnsan korjuyır ama bu karalılıpımda kesinlikle sizin katkınız oldu. Sakin kşbar bilinçli bir şekikde ve en önemlisi çok dürüstçe ve açıkça yazmanız kafamda oturttu herşeyi.
2022 de gğzelleşirsem sayenizde olacak..
Hakkımdaki güzel görüşlerinize nezaketinize inceliğinize çook teşekkür ediyorum.

Canım merhaba öncesi ve sonrası resimlerini özelden görebilir miyim

Rica ederimElimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. İnşallah dilediğiniz sonuca ulaşırsınız

Kizlar yeni resimler yukledim’simdi cektim bu arada filtre kullanmiyorum yaniltici olmasini istemem kimseyi kandirma amacim da yok kimsenin ahini da almak istemiyorum bu benim sonucum ve cok mutluyum ve memmunum sonucumdan. Eger kotu olacak bisey olursada cekinmeden burda paylasirim

Kızlar bu Chanel arkadaştan şüphelendim ben. Gökten inme falan olabilir mi. Bu kadar muhteşem sonuç (
Ben bu ameliyatıı olacağııımmmm.

Chanel üst dudağında dolgu var mı?

Yeni fotoğrafları nasıl görüyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…