Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,
Bende yüz ameliyatımı Nuri hocaya geçen yıl Şubat ayında oldum. Evet randevuları çok dolu maalesef bende bekledim.
O süreçte çok fazla doktorla görüştüm.
Sonunda Nuri hocada karar kıldım. Valla hocanın kendi tekniği ve bu tekniği uygulayan yok,
yüzde kesi olmuyor.
Ben sonuçtan çok memnunum. Tabiki karar sizin şimdiden geçmiş olsun.
Gönlünüze göre bir doktor bulursunuz umarım. Geçmiş olsun

Evet tekniği yüzünden tercih etmiştim,zaten takip ediyordum ancak inanılmaz yüksek bir fiyat.verebilecek olsam bile kuru sabitlememesi beni düşünürdü çünkü zaten ameliyata karar veriyorum ve tarih alıyorum.

Kesinlikle o da suanki kur dediler,ben kasımda ameliyat düşünüyordum dolayısıyla o zamanki kurdan hesaplanacakmis. Yok ya tamamen ticarethane
Aynen ya bu fiyatlar yavaş yavaş tüm drlara yansır seneye ameliyat için ev araba satmak gerekir zannimca Ben farkli yontemlere yoneleyim diyorum mesela yaslanmama duası var mıydı?Tovbe estağfurullah sen akil sagligimiza mukayyet ol yarabbi

Merhaba,benimde tek göz kapağım düsük ve beni oldukça rahatsız ediyor.dr düsük olan kısmı dolgu ile düzeltiriz dedi ama göz kapağı ameliyatı olmak daha mı mantıklı olur?tecrübesi olanlar yazabilirlerse çok sevinirim

Eklentiler

• 13A55EF5-82D4-43B4-BACD-02D0E7849138.jpeg
    41,5 KB · Görüntüleme: 354
Merhaba kesinlikle Göz kapagi ameliyati gerekir bence hatta okuloplastik cerrah olmali diye dusunuyorum

Cok merak ettim sizi.Oncesi ve sonrasi resimlerinize bakabilir miyim?Ben de gogus kucultme olmayi dusunuyorum da.Ayni sizin gibi yurtdsindayim.Almanya’dayim
Merhaba resimlerim acik ismime tiklayip ordan albumlere bakabilirsiniz
Gogus kucultme olmadim bu arada ben diklestirme ve kucuk protez oldu benim

Merhaba kizlar 8 aylik son durumumu ekledim resimler fiktresiz cok sukur hersey yolunda sadece gidimda iste o tukuruk bezelerim den dolayi yandan yada kafami eydigimde keskin bir hattim yok buraya resim ekliyorum anlarsiniz
Ondan haric gozlerim de asimetri hic yok denecek kadar az sadce biri hafif daha cekik ama bunu sadece ben gorebiliyorum . Nazobial cizgilerim yeniden olusmadi harika .birde kulak memelerim eskisi gibi degil resimde belli, zekeriya hoca o sorun degil lokal ile duzeltirip istersen dedi. Yani ufak tefek seylere kafami takmiyorum artik Allah daha beterinden korusun cok sukur … yasimi kimse tahmin edemiyor 41 dedigimde şoka ugrayan cok

Eklentiler

• 7705D5DA-F650-4E62-98D8-C82BC544A4D1.png
    620,1 KB · Görüntüleme: 343
Merhaba sizin goz kapaginizin dusuk olmasi deri fazlaligindan kaynaklanan bisey degil gibi geldi bana .. her zaman mi boyle idi ?

Son fotoğraflara baktım gerçekten guzel görünüyor

merhabalar bende geçen hafta tam yüz ve boyun germe yaptırdım. prof emrah arslan yaptı liv vadi hospitalde oldum 4 saat sürdü. bir gece hastanede yattım ağrım olmadı ama mide bulantısı beni altüst etti. tüm gece gözümü kırpmadım desem yeridir. çok ilgilendi tüm hemşireler sağolsun. bugünde ilk bantlarım çıktı. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Canım, tükürük bezi ile ne ilgisi var o kısmın gevşek durması?

Merhaba bende Zekeriya kul ve Selçuk Yazar arasında kaldım
Beni ve benim gibi daha kac kisiyi mahvettigine dair actigim post ustelik kanitlariyla paylasmistim, yasal olarak???kaldirilmis. Allahtan yurtdisina ulasamiyorlar. Insanlarin vebaline giriyorlar, yazdiklarimda yalan yoktur . hersey ispatli kanitli, hem nekroz oldum, hem de insanlari uyarmam bile engellendi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Size kibar bir şekilde ilgili yazının neden kalktığını, neden isim kullanamayacağınızı anlattım. Size alternatif sundum. Siz hala gelip burada "yasal olarak???" gibi yasalara güvenmeyen tavrınıza devam ediyorsunuz. Durumdan çok rahatsız iseniz "sözde insanları uyarmak istiyorsanız" dava açarsınız hakim karşılıklı 2 tarafı dinler sonra bilir kişi raporu alır karara bağlar. Burada ki gibi tek kişi konuyu anlatıp sonuca gitmez. Ne doktoru tanırız ne sizi. Bizim yayıncı olarak sorumluluğumuz var ve BTK gereği uyar kaldır prensibine göre işleyişimiz vardır. Türkiye'de ki kanunlar işinize gelmiyorsa bu sizin probleminizdir gider Avrupa'da dava edersiniz. Ama bunun çözümü böyle uyduruk forumlarda sayfa sayfa yazmanız sizi sağlığınıza asla kavuşturmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…