Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nuri battalın izsiz neww face ameliyatı çok cazip geliyor ama emin olamıyorum ki herkes iyi yaptığını koyuyor izsiz deri çıkarmadan nasıl olacak bilemiyorum. siz gidince izlenimlerinizi yazar mısınız
Tabiki yazarim,halen korkuyorum ama sanirim kesisiz oldugu icin tercih edecegim.Cunku kulak arkası kesidencekiniyorum zira lenflerin olduğu yer

Az önce ben de Nuri Battal'in sayfasina baktım sanırım sadece endoskopik yüz germe yapıyor. Izsiz olması cazip geliyor bana da. Fiyat konusunda bilginiz var mı sizin? Bir de muayene ücreti alıyor mu?
Fiyat konusunda bir fikrim yok çünkü yapilacak işleme göre kişiye özel fiyat verilecektir.Muayene ücreti 100 euro,ameliyata karar verdiğinizde ameliyat ücretinden düşünüyormuş

Merhaba, 58 kg olmama rağmen gıdıma çok taktım. çok sarkık, çene hattım yok ve yaşlı gösteriyordu. Lipo yaptırayım dedim. 4 doktor belirledim. Sayenizde biri de Zekeriya beydi... Bana en mantıklı açıklamayı yapan o oldu. Hepsinin ortak kararı lipo yeterli olmayacak germe de şart. Biri lipo yapalım, cihazla gerelim, biri lipo yapalım gerelim bişektomi de yapalım, göz kapağını da yapalım derken fiyat uçtu gitti.. Biri aa ne gerek var yaşın genç dedi germeye ( 39 yaşım) Zekeriya bey yağ alındıktan sonra sarkmanın çok olacağını alt yüz ve boyun germe yaparsak istediğim şekilde olacağını söyledi. Göz kapağına gerek yok henüz, bişektomiye de ihtiyacın yok dedi.. Fiyat olarakta, mantıklı açıklamaları ile de Zekeriya beyde karar kıldım ve 1 Eylüle alt yüz ve boyun germe op tarihi aldım :) Vakti geldiğinde paylaşırım ben de sizlerle..

Merhaba, 58 kg olmama rağmen gıdıma çok taktım. çok sarkık, çene hattım yok ve yaşlı gösteriyordu. Lipo yaptırayım dedim. 4 doktor belirledim. Sayenizde biri de Zekeriya beydi... Bana en mantıklı açıklamayı yapan o oldu. Hepsinin ortak kararı lipo yeterli olmayacak germe de şart. Biri lipo yapalım, cihazla gerelim, biri lipo yapalım gerelim bişektomi de yapalım, göz kapağını da yapalım derken fiyat uçtu gitti.. Biri aa ne gerek var yaşın genç dedi germeye ( 39 yaşım) Zekeriya bey yağ alındıktan sonra sarkmanın çok olacağını alt yüz ve boyun germe yaparsak istediğim şekilde olacağını söyledi. Göz kapağına gerek yok henüz, bişektomiye de ihtiyacın yok dedi.. Fiyat olarakta, mantıklı açıklamaları ile de Zekeriya beyde karar kıldım ve 1 Eylüle alt yüz ve boyun germe op tarihi aldım :) Vakti geldiğinde paylaşırım ben de sizlerle..
ahh hayırlısı olsun bende zekerıya bey nurı battal arasında kaldım bır de sımdı hakan sırınoglu eklendı lısteme sız tecrubelerınızı paylasırsanız sevınırım gercı 1 eylule kadar bende yaptırırm daha cok varmıs

Ben de 7 doktor gezdikten sonra Zekeriya beye karar kılanlardanım. 8 Ağustosta alt yüz/ boyun germe ve üst blefaroplasti olacağım:)

Geçen Cumartesi Zekeriya Beye gittim ben arkadaşlar Yaşım 36 (37nin icindeyim) bana tüm yüz germe dedi maalesef. Kulak arkası izlerden korktuğumu bu konuda takintili olduğumu söyledim yanında çalışan Leyla Hanım'ı da ameliyat ettiği için ondan rica etti göstermesini baktım izler baya belli ki ameliyat olalı çok olmuş kadın. Ben oradayken bekleyen iki kadın vardı onlar da baya baya gençti ikisi de tüm yüz yaptırmış ve kulak arkası bariz görünüyordu. Ben bu konuyu takarım deyince Zekeriya bey de evet izler görünebilir o zaman çok iyi dusun ameliyati dedi. Dolguyla hallolmaz mi dedim sakin ha dedi bana. Ben yine karmakarışık kaldım ortada. Haftaici medicalpark'in dermatologuna gittim başka bir sebepten ona da sordum o da ameliyata sakin ha diyor bu yaşta ne yüz germesi ben olsam kesinlikle yaptırmam diyor. Bu arada bir arkadaşım da ameliyat düşünüyordu o da vazgeçti dolguya dondu bir cesaret. Istanbulda Dr. Engin Agackiran varmış ona ayın 29unda gidecekmiş. Dr baya orjinal😁ama instagramda sonuçlarına baktım fena görünmüyor.Arkadas yaptırsın sonuca göre ben de yönlenebilirim. Bir de Hakan Sirinoglu daha çok endoskopik yaptığı için ona da gorunebilirim. Karaca Basaran da çok iyi lakin anladigim kadariyla ameliyat ücreti çok fazla. Umarim hepimiz bizim için en doğru kişilere yonleriniriz.
Merhaba Engin beye yaptırdı mı arkadaşınız bende çok duydum düşünüyorum da

Evet Engin Bey'e ama gitmemiş henüz ertelenmiş. Yalnız onun bir arkadaşı yaptırmış bana onun fotoğraflarını gösterdi çok başarılı gerçekten. Arkadaş kısa sürede yaptirirsa sonucu yazarım ben yine burdan.

Aynı durumdayım.7 sinde Nuri Battal a randevum var.Zekeriya Kul a ise sonra düşünüyorum. Takıp ettiğim kadarıyla Zekeriya hoca bayağı kulak onu ve arkası kesiyor ki istemediğim bir yöntem, aslında yüzyüze görüşmeden doktorla bir yorum yapmamak lazım.
Merhaba, doğum yapar yapmaz yüzümde Face lifting istiyorum, sizin görüşmeniz nasıl geçti acaba ?

Merhaba arkadaşlar,Nuri hocayla görüştüm. Üst ve alt yüz istediğimi söyledim. Diğer hastaların fotoğraflarına baktım.Tarih ve ücret bilgisi olarak asistandan 18.000 euro yu ve eylülde tarih almam için aramam gerektiğini duyunca direkt vazgeçtim.

Başka doktorlarla görüşeceğim.

Merhaba arkadaşlar,Nuri hocayla görüştüm. Üst ve alt yüz istediğimi söyledim. Diğer hastaların fotoğraflarına baktım.Tarih ve ücret bilgisi olarak asistandan 18.000 euro yu ve eylülde tarih almam için aramam gerektiğini duyunca direkt vazgeçtim.

Cok para istiyor :KK43:

324.000 TL miiiii 😳 Çıldırmış bunlar yaaa daha neler artık...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X