Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar geldim canlarım ;
Sinsirella bak öyle iyi takipçisiniz ki olayın içindesiniz ki ameliyat oldunuz sanıyorlar -) İnşallah senin de mutlu haberlerini alır okuruz
Bir arkadaş özelden sormuştu hemen yanıtlayayım evet idrar sondası takmışlar bana. Ameliyattan önce arkadaşım dalga geçiyordu uzarsa çiş yaparsın sonda takarlar sana diye dediği oldu.
Ben ilk kez genel anestezi aldım.
Yeni eklenenler olmuş. Kimler ameliyat oldular ne ameliyatı oldular. Güncelleyeyim;
Derin plan yüz germe
Endoskopik alın germe
Göz torbaları alınması ve alt göz kapağı
Kantopeksi ( bu alt göz kapağı için torbalar alındığı için zorunlu yani açık mı kalacak zaten dikilecek ama algıladığınız badem göz değil bendeki )
Arkadaşlar geç dönüş yaptım. Çünkü görüntünün sonucun benim kafamda oturması gerekiyordu yanıltıcı şeylerle sizleri bilgilendirmek istemedim. 3 ayı beklemiştim tamamladım.
Sinsirella ; Yürekli kadınlar demişsin ya bizlere sen de olacaksın merak etme -)
Düşününce gerçekten yürek istiyor. Ya olmazsa değil mi geri dönüşü yok.

Kaşlarım hala ağrıyor . Dokunurken hassas. Nemlendirici sürerken acıyor hala. Gözlerimde maalesef asimetri kaldı.Bu canımı sıkıyor. Fakat doktorum halledeceğini söyledi. Ben okumuştum burada zor olan komplikasyonlar var şükür benim öyle bir durumum yok. Bu aralar ne olacak bu durum netleşmeli çünkü bayram tatili var . Ailem bilmiyor bu kadar geniş büyük bir ameliyat olduğunu gözaltı torbaları dedim . Gözüme bir işlem olur ise bayram öncesi yapılmalı değil mi.

Ah ah benim önce kilo vermem gerekiyormus Sevgili Mada’cıgım:)) cünkü pandemi de baya semirdim doktorlar sonra verirsen yaptıgımızı bozacaksın, git once ver sonra gel dedi. Sıkı diyete girdim çok hırslandım. Mutlu olmana sevindim asimetri asiri hallolmayacak bir şey degil öyle anlıyorum yazdigindan ve moralinden, bu motivasyon ameliyat sonrası taktire şayan dr unun da eline sağlık senin kaleminin de bizi habersiz bırakmadın. Cok iyi haberler bekliyoruz senden. Sonbahar girmeden ben de araniza katilmayi umut ediyorum sevgiler asimetrisiz gunler diliyorum sekerim)

Mada asimetri derken biri ufak biri daha buyuk mu ya da biri cekik birisi daha mi yuvarlak tarif etsene biraz canim

Kaşların ağrısı göz asimetrisi için sonrasında yapılan bir işlemden dolayı mı, yoksa üç ay sonrasında devam eden ağrı mı, fotoğraf görmeyi çok isterdim. Ben de artık gün almayı istiyorum Ozan Bitik'ten.

Mada asimetri derken biri ufak biri daha buyuk mu ya da biri cekik birisi daha mi yuvarlak tarif etsene biraz canim
Sevgili Sinsirella ; Evet biri büyük biri küçük görünüyor . Sağ gözüm daha çekik yukarı kavisli sol gözüm çekik değil ve yukarı da değil düz şekillendirilmiş yana .
Ben bunu ameliyattan sonra gözlerim biraz normalleşince fark ettim. Çünkü başta gözler gerçekten şiş ve mor kocaman oluyorlar. Şöyle bir etki olduğunu düşündüm ; Ben orta yüz ameliyatı olmadım fakat olsa idim ödem yani şişlik diyelim morluk aynı olurdu. Alın germe oldum bence yukarı çekilir iken o küçük gözün olduğu taraf kaşımın kalkıklığından da öyle yorumladım daha kalkık kaş kavisi diğer taraf büyük dediğim gözün olduğu taraf yani alın çekilmesi diğer taraf gibi değil. Daha düz kalmış yukarı kavisi diğeri gibi değil.
Ben bu şekilde gördüğümü yorumladım. Tabi hemen ben cankurtaran simidim sevgili Chanel imin başına ekşidim (
Gözlerde asimetri net. O da zaten tecrübeli ve müthiş bir estetik göz var gözlerimi anında fark etti .
Ben doktoruma hemen sordum tabi ki ödem var erken düzelecek dedi. Fakat şekillendirilmesinde bir sorun vardı bence yani şekil verilip dikilmiyor mu işte orada bir farklılık hissettim. Tabi düzelmedi çünkü bunun ödemle ilgisi yok. Düzelmeyecek dedim ve öyle oldu. 2 ay gibi sürede o küçük gözde dikiş eksiltildi lokal anestezi ile. Çünkü gözümde sürekli kıl kaçmış ya da içinde bir şey varmış gibi rahatsızlık verici bir his vardı. Hani alerji olursunuz sulanır sürekli aynı öyle.
Bekledik 3 ay oldu asimetri aynı. Bir parça dikkat çekmiyor öncekine göre çünkü dikiş azaltıldı. Ama gözler farklı.

Ben bu arada göz muayenesine gittim.Çünkü batmalar ve alerji gibi şeyler yaşıyordum. Meğer çok kurumuş ve hassaslaşmış. İki ilaç ve gözyaşı damlası kullanıyorum şu an. Göz doktoru çok beğendi göz torbaları ameliyatını hiç iz yok çok güzel yapılmış dedi. Fakat asimetri için o da doğruladı çekilirken bir tarafın biraz daha kaşlar demek istedi çekilmeli imiş dedi. Bir tık işini görür dedi. Benim hissiyatım da aynı yönde .

Sevgili pyz ;
Kaşların ağrıması normal . Ben sizi bilgilendirmek adına yazıyorum onları ( yakındığım için değil( Alın germe yapıldı kaşlar da kalktı ağrı normal hala. Fotoğraf koyacağım .

Sinsirella ; kilo veriyor musun ya da programını yaptın mı ? Kızma da şu an tatlı yiyorum ( Verirsin korkma yeter ki iste.

Parça parça yazıyorum arkadaşlar vakit buldukça . Benim kanatsız meleğim nerede acaba.( Benden habersiz sanki İstanbul a mı gelmiş (
Chaneeelllllllll. ( (

Arkadaslar hic dr. Hayati Akbaşi arastiran yada dusunen fiyat alan oldumu.Onun hakkinda ne dusunuyorsunuz

Arkadaslar hic dr. Hayati Akbaşi arastiran yada dusunen fiyat alan oldumu.Onun hakkinda ne dusunuyorsunuz
Birrbir hastası ile ilgilenenildiğini sanmam.Yurtdışında da kliniği var bildiğim kadarı ile. Ben çok popülist her gün tv de olan insanlardan uzak duruyorum tabi bu benim fikrim. Fakat bilgisi olan var ise biz de öğrenmek isteriz

Simdi tam net olarak anladim canim. Buyuk bir ameliyat bir suru bolgeye mudahale var sonucta ha gonul istemezdi ama bunu da asarsin sen, doktorun zaten isinin arkasinda. Bunu da hallettikten sonra kim tutar seni)
Sinsirella ; kilo veriyor musun ya da programını yaptın mı ? Kızma da şu an tatlı yiyorum -) Verirsin korkma yeter ki iste.
ahahaha tatli mi sus sus hayal edersem kalori yazacak diye korktum soyle bir on bes yirmi gun gecse de biraz hafiflesem daha cok motive olacagim ya

Parça parça yazıyorum arkadaşlar vakit buldukça . Benim kanatsız meleğim nerede acaba.-) Benden habersiz sanki İstanbul a mı gelmiş -)
Chaneeelllllllll. -) -)
canimmm nerden duydun geldigimi iki gun gelip kactim canim benim botox’umu yaptirdim zekeriya hocaya alis veris yaptim biraz ama cok yogun gecirdim o iki gunu .. ama yazin bi bucuk gelecegim turkiyeye mutlaka goruselim canim arkadasim

canimmm nerden duydun geldigimi iki gun gelip kactim canim benim botox’umu yaptirdim zekeriya hocaya alis veris yaptim biraz ama cok yogun gecirdim o iki gunu .. ama yazin bi bucuk gelecegim turkiyeye mutlaka goruselim canim arkadasim
Ya hu Chanel sen yuz germe islemi mi yaptin yeni gordum . Gecmis olsun Nasil memnunmusun ?

Bilgileriniz çok değerli. Gayet bilinçli ve dikkatlisiniz. Gözlerinizle ilgili durumunun neticesini bekliyorum. Anladığım kadarıyla başka bir probleminiz yok ve süreç planlandığı gibi devam ediyor. Benim merak ettiğim, örneğin ben gıdı ve boyun için düşünüyorum. Söylenildiği gibi bir ayda işe dönme söz konusu değil galiba. Böyle geniş zamanların gerektiğini gördükçe insan doğal olarak erteliyor ameliyatı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…