Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sinsirella ve diğer arkadaşlar ben hepinizi takip ediyordum zaten sizin de olmak istediğinizi biliyorum. Geciktim fazla da gecikmek istemedim yazmak için çünkü biliyorum o duyguyu. Büyük bir ameliyat bu basbayağı büyük :-)-) Uzun süren bir operasyon.Bunu niçin yazdım biliyor musunuz işte burası önemli. Yüz germe çeşit çeşit bir sürü farklı teknik var. Derin plan özel bir teknik herkes her cerrahın harcı değil . Başlı başına tek yapılmalı bence. Uzun ve uğraştırıcı bir operasyon. Yani cerrahın odaklanacağı bir ameliyat. Ne demek istedim özeti şu ; herşey aynı anda yapılmamalı Zaten çoğu cerrahın yapıyorum dediğine aldanmamak gerekiyor çünkü yapmıyorlar. Eğer derin plan smass dokunun tamirini istiyorsanız herkesin yapmadığını yapamadığını anlayacaksınız benim istediğim bu teknikti.
Teşekküler Mada77 bizlere hemen cevap vermiş olmanız büyük incelik. Kesinlikle size katılıyorum alt yüz ve üst bölge birlikte baya uzun sürüyor olmalı. Klasik germe sinirlere de zarar vermemesi acısından cok önemli bir operasyondur eminim.

Ben de size teşekkür ederim Sinsirella arkadaş .
Maral adlı üye derin plan yüz ameliyatı oldu ve başka bir şey de yapılmış olmalı ki şimdi anımsamıyorum gözlerim bir tuhaf demişti memnun değilim pişmanım diye yazmıştı. Bakar bulurum Ben odaklandım o zaman ona. Fakat bir daha yazmadı . Mesajlara da yanıt vermedi. Benim de gözlerim iyi değil....İşte bu nedenle uzak duruyorum sosyal ortamlardan. Bir de soğuk ağrı yapıyor o nedenle hiç çıkmıyorum. Çok nadir market vs dışında..

Son düzenleme:
Ben de size teşekkür ederim Sinsirella arkadaş .
Maral adlı üye derin plan yüz ameliyatı oldu ve başka bir şey de yapılmış olmalı ki şimdi anımsamıyorum gözlerim bir tuhaf demişti memnun değilim pişmanım diye yazmıştı. Bakar bulurum Ben odaklandım o zaman ona. Fakat bir daha yazmadı . Mesajlara da yanıt vermedi. Benim de gözlerim iyi değil. .İşte bu nedenle uzak duruyorum sosyal ortamlardan. Bir de soğuk ağrı yapıyor o nedenle hiç çıkmıyorum. Çok nadir market vs dışında..

Chaneliiimmm ; Sen olmasaydın ameliyat sonrası depresif olabilirdim. Bu arada sayfanı izinsiz parsellemiş gibi oldum. İzin var mı..........İzin almayı düşündüm . Yeni sayfa açabilirm. Burada da sürpriz yapmak istedim sana :-)-) Chanel görünce şok olacak dedim :-)-)
Evet Chanel e sürprizimm vaar sanaaa dediğim anı anımsıyorum :-)-) Sevgili arkadaşım hemen anladım biliyor musun dedi kahkahayı patlattı tabi :-)-) Sonra da jiç yalnız bırakmadı beni. Gün gün takipleştik.
Tabiki var canim benim herkes istedigi yere yazabilir
Sayfamda yazdigin icin ayrica gurur verici canip arkadasim♥️🌹
Iyi yapmisin
Bak simdiden soyleyim iyi kotu yorum alacaksin bu kesin ama sakin moralini bozmak yok 🥰

Ben özellikle sayfana yazmak istedim. Çünkü bu forumda karşılıksız insanlara tek tek özen göstererek bilgi verdin soruları yanıtladın bu büyük bir incelik. Sabır gerektiren bir şey. Her türlü teşekkürü hak ediyorsun.
Bir de başka bir nedeni var.Ben başlık açıp bir daha açtığı başlığa dönmeyen sorumluluğunu almayan insanları sevmiyorum . Kimse zorlamıyor özgür iradeleri ile yazıyorlar bir daha dönmüyorlar. Madem dönüp bakmayacaksın niçin başlık açıyorsun ya da durumunu yazıyorsun. Bilgi vermeyeceksen bize ne senin ne yaptırdığından biz mi yazdırıyoruz sana. Üyeler de sürekli o başlıklarda yazışıyorlar ve o sorumsuz insanlara yıllar geçmiş soru soruyorlar Uyardım bakarsanız görürsünüz hatta birlikte uyarmıştık seninle . İşte biraz da çaba gösteren sorumluluk alan aktif olan açtığı başlığın hakkını veren kişinin sayfasında olmak istedim başlık da uygundu. Ya başlık açacaktım ya da hak eden sorumluluk almış olan sayfasını terk etmeyen aktif tutan birinin başlığında olacaktım.senin sayfan yüzlerce sayfa olacak gör bak.

Tabiki var canim benim herkes istedigi yere yazabilir
Sayfamda yazdigin icin ayrica gurur verici canip arkadasim♥️🌹
Iyi yapmisin
Bak simdiden soyleyim iyi kotu yorum alacaksin bu kesin ama sakin moralini bozmak yok 🥰
İyi yorum kötü yorum olacak tabi ki. Sorun var zaten gözlerde. Zaten seninle ilk tespit ettiğimiz şeydi sen hemen anında söylemiştin. Bekleyip çözümüne bakacağız. Umarım sonucu olumlu olur. Şunu anladım bakışlardaki ifade çok önemliymiş.

Hastane maletepede canim
Muane yeri de fulya sisli tarafinda..
Tum yuz germe icin 4 gun bence cok az ama ucabilirsin ben 5 gun sonra uctum fransaya. Ama doktor bile kizdi bana nereye gidiyosun diye 🤣
Ben
Days Hotel by Wyndham Istanbul
Maltepe
De kaldim cok memmun kalmistim hastaneye cok yakin mesafede ve avm ye de yakin..
Canim cok tesekkur ederim bilgiler icin. Ameliyat sonrasi kontrol icin sisliye mi gitmistin? Yoksa hastade mi kontrolunu yapmisti? Eger Maltepeden Sisliye gittiysen kontrollere belki maltepedeki otelde donmem artik diye dusunuyorum.
Kacinci gunde kontrolun oldu?
Fikir leri ne yonlendirmelerine acigim 🥰

Ben özellikle sayfana yazmak istedim. Çünkü bu forumda karşılıksız insanlara tek tek özen göstererek bilgi verdin soruları yanıtladın bu büyük bir incelik. Sabır gerektiren bir şey. Her türlü teşekkürü hak ediyorsun.
Bir de başka bir nedeni var.Ben başlık açıp bir daha açtığı başlığa dönmeyen sorumluluğunu almayan insanları sevmiyorum . Kimse zorlamıyor özgür iradeleri ile yazıyorlar bir daha dönmüyorlar. Madem dönüp bakmayacaksın niçin başlık açıyorsun ya da durumunu yazıyorsun. Bilgi vermeyeceksen bize ne senin ne yaptırdığından biz mi yazdırıyoruz sana. Üyeler de sürekli o başlıklarda yazışıyorlar ve o sorumsuz insanlara yıllar geçmiş soru soruyorlar Uyardım bakarsanız görürsünüz hatta birlikte uyarmıştık seninle . İşte biraz da çaba gösteren sorumluluk alan aktif olan açtığı başlığın hakkını veren kişinin sayfasında olmak istedim başlık da uygundu. Ya başlık açacaktım ya da hak eden sorumluluk almış olan sayfasını terk etmeyen aktif tutan birinin başlığında olacaktım.senin sayfan yüzlerce sayfa olacak gör bak.
Ne kadar guzel yazmissin ♥️ Cok mutlu ettin beni canim arkadasim 🌹

Canim cok tesekkur ederim bilgiler icin. Ameliyat sonrasi kontrol icin sisliye mi gitmistin? Yoksa hastade mi kontrolunu yapmisti? Eger Maltepeden Sisliye gittiysen kontrollere belki maltepedeki otelde donmem artik diye dusunuyorum.
Kacinci gunde kontrolun oldu?
Fikir leri ne yonlendirmelerine acigim 🥰
Rica ederim bu hastane ve muane yeri apayri yerlerde olmasi evet cok kotu ona bir cagre bulmalari sart bence ..
ben ilk gittimde muane yerine yakin otelde kalmistim.. sadece bir hastaneye bir kere git gel yapmistim
Ikinci gidisimde bu sefer hastaneye yakin yerde kaldim yani her turlu git gel yapacaksin . Bana hem hava alinina yakin hem hastaneye yakin olmam daha iyi geldi..
muane yerine de bir kere gidiyosunuz hastaneye de bir kere gidiliyo.
ben o yuzumle uzun yol gitmek istemedim kaldim maltepede.

Kontrolum 4-5 gun sonra olmustu
Yani ben sahsen maltepe tarafini daha cok sevdim daha sakin bir ortam, takci soforleri bile daha sempatik nedense..

Cok alakasiz ama kime soracagimi bilemedim buraya yaziyorum, ben bir profil fotografi koymadim ama bir baktim profilde bir resim gorunuyor, kendiliginden mi bir profil fotografi-resmi veya avatari ataniyor?

Sinsirella ve diğer arkadaşlar ben hepinizi takip ediyordum zaten sizin de olmak istediğinizi biliyorum. Geciktim fazla da gecikmek istemedim yazmak için çünkü biliyorum o duyguyu. Büyük bir ameliyat bu basbayağı büyük :-)-) Uzun süren bir operasyon.Bunu niçin yazdım biliyor musunuz işte burası önemli. Yüz germe çeşit çeşit bir sürü farklı teknik var. Derin plan özel bir teknik herkes her cerrahın harcı değil . Başlı başına tek yapılmalı bence. Uzun ve uğraştırıcı bir operasyon. Yani cerrahın odaklanacağı bir ameliyat. Ne demek istedim özeti şu ; herşey aynı anda yapılmamalı Zaten çoğu cerrahın yapıyorum dediğine aldanmamak gerekiyor çünkü yapmıyorlar. Eğer derin plan smass dokunun tamirini istiyorsanız herkesin yapmadığını yapamadığını anlayacaksınız benim istediğim bu teknikti.
Geçmiş olsun istediğiniz gibi olur umarım sonuç. Ancak gözde asimetri var biri küçük biri büyük oldu demişsiniz. Açar mısınız acaba? Gözün biri fazlamı çekilmiş ondan mı küçülmüş. Ödemden mi küçük görünüyor biri. 2 ay içinde daha erken değil mi müdahale için ama bir müdahalede bulunuldu düzelmedi demişsiniz. Nasıl bir müdahale idi? Düzelmedi ise ikinci kez mi revizyon yaparım dedi dr? Kısaca açıkça başınızdan geçenleri yazarsanız bizde daha iyi aydınlanırız

Darısı sizlere çok teşekkür ederim
Merhaba. Ameliyatı oldunuz bir daha detaylı bilgi vermeye girmiyorsunuz. Siz değilmiydiniz ameliyat olup bir iki yazıp bir daha girmeyenlere kızan? Sizden de ameliyatınız hakkında bilgi bekliyorum şahsen.

Merhaba. Ameliyatı oldunuz bir daha detaylı bilgi vermeye girmiyorsunuz. Siz değilmiydiniz ameliyat olup bir iki yazıp bir daha girmeyenlere kızan? Sizden de ameliyatınız hakkında bilgi bekliyorum şahsen.
Bu hiddet ??? Sakin olunuz lütfen. Tabi ki yazacağım. Sadece vaktim olmadı. Tabi ki ameliyat oldum vs vs deyip tak diye kesenleri şiddetle kınadım ve eleştirdim. Fakat dikkatinizi çekerim o bir kez yazıp da bir daha yazmayanlar burada zaten tanınmayan üyeler. Bense bu konuda güncel sayfaları takipte olan biri idim ve hala da öyleyim . Ayrıca benim eleştirmiş olduğum üyeler sahte üyeler ya da reklam yapanlar . Tabi bir de gerçekten smeliyat olduklarını yazanlar var yazıp bir daha yazmayanlar. Daha önce hiç bir varlıkları yok araştırdıklarını gösteren hiç bir satır yazıları yok hayalet gibiler. Fakat benim bu ameliyata hevesli olduğum ve bu sayfaları inceleyip okuduğum çoğu üye tarafından biliniyor ve iletişimde olduğumuz üyeler var.
Bu ameliyat olduklarını yazıp bir daha yazmayan kişiler niçin böyle yapıyorlar bilmiyorum. Fakat seçenekler şunlar olabilir bana göre.
1 Kötü niyetli kişiler karalamak için yazıyorlar ki düşük bir olasılık bana göre fakat olur mu olur
2 Ameliyatın sonucu konusunda olumlu ya da olumsuz bir çıkarım yapmak için erken heyecana kapılıp yazıyorlar sonra beklemeye geçiyorlar. Tabi burada şunu sormalı ; Uzun süre geçmiş niçin heyecanınız yatışınca yazmıyorsunuz .
Yani Sevgili naz70 ; Ben o kişilerden değilim. Bekleyip emin olmak gerekir. Komplikasyon kalıcı bir memnuniyetsizlik ciddi bir sonuç . Yanıltıcı ödem şişlik vs gibi değişken etkenlerden şeylerden sonuç çıkartmak cerraha da haksızlık olur. O nedenle sakin olmalı . Ben buradayım ve burada olacağım.
İnsanın önce kendisi sindirmeli olumluluğu ve olumsuzluğu sonra bir sorunum var diye sunmalı. Burada gerçekten ciddi üyeler var sorun çözüm aşamasında bilgilerini aktarıyorlar. Bu güzel bir şey.
Yazacağım arkadaşlar tek tek yanıtlayacağım sizleri.

Bu hiddet ??? Sakin olunuz lütfen. Tabi ki yazacağım. Sadece vaktim olmadı. Tabi ki ameliyat oldum vs vs deyip tak diye kesenleri şiddetle kınadım ve eleştirdim. Fakat dikkatinizi çekerim o bir kez yazıp da bir daha yazmayanlar burada zaten tanınmayan üyeler. Bense bu konuda güncel sayfaları takipte olan biri idim ve hala da öyleyim . Ayrıca benim eleştirmiş olduğum üyeler sahte üyeler ya da reklam yapanlar . Tabi bir de gerçekten smeliyat olduklarını yazanlar var yazıp bir daha yazmayanlar. Daha önce hiç bir varlıkları yok araştırdıklarını gösteren hiç bir satır yazıları yok hayalet gibiler. Fakat benim bu ameliyata hevesli olduğum ve bu sayfaları inceleyip okuduğum çoğu üye tarafından biliniyor ve iletişimde olduğumuz üyeler var.
Bu ameliyat olduklarını yazıp bir daha yazmayan kişiler niçin böyle yapıyorlar bilmiyorum. Fakat seçenekler şunlar olabilir bana göre.
1 Kötü niyetli kişiler karalamak için yazıyorlar ki düşük bir olasılık bana göre fakat olur mu olur
2 Ameliyatın sonucu konusunda olumlu ya da olumsuz bir çıkarım yapmak için erken heyecana kapılıp yazıyorlar sonra beklemeye geçiyorlar. Tabi burada şunu sormalı ; Uzun süre geçmiş niçin heyecanınız yatışınca yazmıyorsunuz .
Yani Sevgili naz70 ; Ben o kişilerden değilim. Bekleyip emin olmak gerekir. Komplikasyon kalıcı bir memnuniyetsizlik ciddi bir sonuç . Yanıltıcı ödem şişlik vs gibi değişken etkenlerden şeylerden sonuç çıkartmak cerraha da haksızlık olur. O nedenle sakin olmalı . Ben buradayım ve burada olacağım.
İnsanın önce kendisi sindirmeli olumluluğu ve olumsuzluğu sonra bir sorunum var diye sunmalı. Burada gerçekten ciddi üyeler var sorun çözüm aşamasında bilgilerini aktarıyorlar. Bu güzel bir şey.
Selam Mada affına sıgınarak konuya giriyorum. Muhtemelen erken dönemde ne gibi şeyler yaşanıyor başa gelecek olası sıkıntılı evreleri, problemlerin kaynagını soruyor arkadaş. Ameliyat sonrası gecirilen evreler genelde birbirine benziyor ve genelde hep bir asimetri sorunu anlatılıyor ama yapılan mudahale nasıl bir şey henüz kimse anlatmadı hic bilmiyoruz. Haklı olarak sen de erken dönem negatif pozitif konuşmak istemiyorsun bunu anlayışla karsılıyoruz ama doktoru kritize etmek degil de en azından sürec hakkında bilgi vermen de çok işimize yarar. Zahmet olmazsa kendi sürecini taze taze anlatırsan pek yakında ameliyat planlayan arkadaşlar acısından iç ferahlatıcı olur. Tekrar gecmiş olsun iyi haberlerini de bekliyoruz

Merhaba ben sizin mesajlarınızı okumuş biriyim. Erken dönem sorunları sizde merak edip Defalarca üyelere soruyordunuz. Hatta anlatanlara tekrar tekrar anlayamadım diyip detaylı bilgi istiyordunuz. Ben de aynen sisin gibi sabırsız biriyim demekki. Doktor iyi ya da kötü yaptı demenizi istemiyorum. Çünkü çok erken bir evre. Sadece sorunlar ne, neler yaşanabiliyor detaylı bilgi oeşindeyim sevgiler

Rica ederim bu hastane ve muane yeri apayri yerlerde olmasi evet cok kotu ona bir cagre bulmalari sart bence ..
ben ilk gittimde muane yerine yakin otelde kalmistim.. sadece bir hastaneye bir kere git gel yapmistim
Ikinci gidisimde bu sefer hastaneye yakin yerde kaldim yani her turlu git gel yapacaksin . Bana hem hava alinina yakin hem hastaneye yakin olmam daha iyi geldi..
muane yerine de bir kere gidiyosunuz hastaneye de bir kere gidiliyo.
ben o yuzumle uzun yol gitmek istemedim kaldim maltepede.

Kontrolum 4-5 gun sonra olmustu
Yani ben sahsen maltepe tarafini daha cok sevdim daha sakin bir ortam, takci soforleri bile daha sempatik nedense..
Bu bilgiler cok faydali . Ben de yurtdindan geliyorum. Maltepe civarinda bir otel ayarlamayi dusunuyorum ama otele gelince yuzumuze buz press gerekeirse nasil olacak otelde. Bu yuzden airbnb den bir ev mi bakmak gerek?
bir de refekatciniz var miydi? Refekatcisiz halledebilir miyiz? son olarak bana da resimlerinizi atar misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X