Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canim Istanbul da hangi hastanede yapiyor ameliyati, hastane Anadolu yakasinda mi? Turkiye ye gelmeden yanima refakatci ayarlamaya calisiyorum da 😆
4. Gun agrilar azaliyor okudugum kadariyla, 4. Gun izmire ucmayi planlamak hayalperestlik mi?

Son olarak eger 4.gun henuz erken derseniz diye soruyorum. Hangi otelde kaldin? Istanbulu hic bilmiyorum da 😊

Tesekkur ederim simdiden
Hastane maletepede canim
Muane yeri de fulya sisli tarafinda..
Tum yuz germe icin 4 gun bence cok az ama ucabilirsin ben 5 gun sonra uctum fransaya. Ama doktor bile kizdi bana nereye gidiyosun diye 🤣
Ben
Days Hotel by Wyndham Istanbul
Maltepe
De kaldim cok memmun kalmistim hastaneye cok yakin mesafede ve avm ye de yakin..

Ben ameliyat oldum arkadaşlar . Derin plan yüz germe endoskopik alın germe gözaltı torbalarıının alınması ve tabi ki gözaltı kapağı. Bu durumda kantopeksi zaten yapılıyormuş ki başta bilmiyordum ameliyattan çıkınca öğrenmiş oldum. Dr Ozan Bitik yaptı ameliyatımı
Chanel arkadaşıma binlerce kez teşekkür ediyorum her an destek oldu moralimi yüksek tutmamı sağladı hakkını nasıl öderim iyilik perim (:-)
2 ay oldu. Hala ödem var fakat artık düzeliyor. Tek üzücü olan şey gözlerimde asimetri var düzelmedi . 3 ayın dolmasını bekliyorum. Bir müdahale yapıldı fakat aynı neredeyse. .
Gözaltı torbalarının yokluğunu görmek çökmüş yanaklardan kurtulmak boynumun düzelmiş olması harika. Aynaya bakabiliyorum. Fakat ödem gittikçe belli olacak . Şu a yanıltıcı. Fakat genel hatlar oturur yavaş yavaş Şu gözlerimin durumu canımı sıkan tek şey . Dr umla iletişimdeyiz şimdilik bekleyeceğiz .
Gözlerimde bu durum olmasaydı keşke. Bu durumdan dolayı sosyalleşemiyorum maalesef . Sürekli kapalıyım evde acil bir durum olmazsa çıkmıyorum. Çünkü bariz belli. Biri büyük biri küçük ve şekilleri farklı. Bu can sıkıcı . Ben dr uma güvendim . Düzelteceğim bekleyelim dedi bekleyeceğiz .
Geç yazdım çünkü erken yazsa idim panik ve heyecanlı halimle hiç sağlıklı olmazdı hatta hala neresi nasıl olacak son hali anlayamıyorsunuz Şimdilik arkadaşlarımla bile görüşmüyorum gözler moral bozucu .
Detayları sonra tekrar yazarım.

Ben ameliyat oldum arkadaşlar . Derin plan yüz germe endoskopik alın germe gözaltı torbalarıının alınması ve tabi ki gözaltı kapağı. Bu durumda kantopeksi zaten yapılıyormuş ki başta bilmiyordum ameliyattan çıkınca öğrenmiş oldum. Dr Ozan Bitik yaptı ameliyatımı
Chanel arkadaşıma binlerce kez teşekkür ediyorum her an destek oldu moralimi yüksek tutmamı sağladı hakkını nasıl öderim iyilik perim (:-)
2 ay oldu. Hala ödem var fakat artık düzeliyor. Tek üzücü olan şey gözlerimde asimetri var düzelmedi . 3 ayın dolmasını bekliyorum. Bir müdahale yapıldı fakat aynı neredeyse. .
Gözaltı torbalarının yokluğunu görmek çökmüş yanaklardan kurtulmak boynumun düzelmiş olması harika. Aynaya bakabiliyorum. Fakat ödem gittikçe belli olacak . Şu a yanıltıcı. Fakat genel hatlar oturur yavaş yavaş Şu gözlerimin durumu canımı sıkan tek şey . Dr umla iletişimdeyiz şimdilik bekleyeceğiz .
Gözlerimde bu durum olmasaydı keşke. Bu durumdan dolayı sosyalleşemiyorum maalesef . Sürekli kapalıyım evde acil bir durum olmazsa çıkmıyorum. Çünkü bariz belli. Biri büyük biri küçük ve şekilleri farklı. Bu can sıkıcı . Ben dr uma güvendim . Düzelteceğim bekleyelim dedi bekleyeceğiz .
Geç yazdım çünkü erken yazsa idim panik ve heyecanlı halimle hiç sağlıklı olmazdı hatta hala neresi nasıl olacak son hali anlayamıyorsunuz Şimdilik arkadaşlarımla bile görüşmüyorum gözler moral bozucu .
O kadar araştırdınız uğraştınız. İnşallah gönlünüzce olur. İçinize siner de salına salına gezinirsiniz. Bizi de durumunuza göre habersiz bırakmayın. Kendinizi hazır hissedence endoskopik alın germe ile ilgili size müsadenizle sorularım olacak ve ameliyat ücreti ne kadar ödediniz? Sağlıcakla kalın.

Chanel arkadaşıma binlerce kez teşekkür ediyorum her an destek oldu moralimi yüksek tutmamı sağladı hakkını nasıl öderim iyilik perim :-)-)
Cok gecmıs olsun ben anladım ama sızın seısınız cıkmadı hıc ne zamandır. Umarım dıledıgınız gıbı olur. Sızdr murafınıza erdınız darısı benım ve sinsirella2020 sinsirella2020 nın basına

Cok gecmıs olsun ben anladım ama sızın seısınız cıkmadı hıc ne zamandır. Umarım dıledıgınız gıbı olur. Sızdr murafınıza erdınız darısı benım ve sinsirella2020 sinsirella2020 nın basına
Aa helal sana nasıl anladın Nightrider, arkadaş son yazdıklarında vazgectim korktum vs artık diye bahsedip ardımdan da sessizleşince ben hic ummamıştım. Çok çok gecmişler olsun, asimetri ne kadar belirgin bilmiyoruz, sadece gözlerinizi gösteren bir foto atarsanız yorum yapabiliriz ama şişlik üç ay diye dr lar israrla söylüyor sizin doktorunuzun yorumu ne oldu olaya? İkinci müdahale demişsiniz nasıl bir müdahaleydi tekrar aynı hattan kesip dikme şeklinde miydi? Gercekten çok sevindik sizin adınıza boş bir vaktinizde bize neler yaşadınız anlatın sürecinizi çok merak ettik

Arkadaşlar hepiniz pusuda mıydınız (:-)
Nightrider ; nasıl anladınız yok olunca ve öncesinde kararlı olduğumu hissettirmişim demek ki.
Hiç kotkmayınız . Ben bu işi uzatmak istemedim. Gerçekten depresif bit insan gibi olmuştum . Fularla şallarla boynumu saklamaya başlamıştım kötü değildi o kadar fakat başlamıştı kırışıklık. Bulldog görünüm faciaydı ve maske en sevdiğim aksesuar olmuştu (:-) fotoğraf çektirmekten kaçınıyordum bahane buluyordum. İyice kompleks yapmıştım. Gerçekten öz güvenim yok olmuştu. Ben kararlı olduğumu yazmıştım.

Şalları kullanmamın sebebi alttaki çöküntüyü gizlemekti dudaklara kadar çekiyordum . Bu şekilde sosyalleşmek ne korkunç Dikkat çekmemek için giysilerimin tarzı bile değişmişti.
Chanel im ; Güzel meleğim benim her an destekteydi bana hiç bıkmadı hiç yüksünmedi kanatsız meleğim ((;
Tabi ki süreci anlatacağım

Chanel arkadaşıma binlerce kez teşekkür ediyorum her an destek oldu moralimi yüksek tutmamı sağladı hakkını nasıl öderim iyilik perim :-)-)
Canim arkadasim 🥰 moralini hic bozma bekle biraz bakalim en onemlisi doktorun surekli seninle iletisim halinde olmasi.. duzelmeyecek bisey yok.
Bence yuzun harika oldu 🧿
sadece dedigin gibi gozler icin ufak islem gerekecek gibi
Ben her zaman yanindayim biliyosun♥️ Seviliyosun

Şalları kullanmamın sebebi alttaki çöküntüyü gizlemekti dudaklara kadar çekiyordum . Bu şekilde sosyalleşmek ne korkunç Dikkat çekmemek için giysilerimin tarzı bile değişmişti.
Chanel im ; Güzel meleğim benim her an destekteydi bana hiç bıkmadı hiç yüksünmedi kanatsız meleğim ((;
Canim♥️
Ben bu surecten tek basima gectim ve seni asla oyle yanliz birakamazdim
Kizlar benden bile gizli yapti supriz yapti bana da 🤣 ama bende anladim sessizligini 😛
Masallah inanin oyle sis yada mor gezmedi benim gibi gercekten cildi bebek gibi oldu🧿

Gördünüz mü ben bile kendime inanamıyorum . Kafam fena olmuştu oku araştır vs. Hızla olursa olur yoksa uzar ve cesaret edemezdim. Hız katmasaydım inanınız hala burada kim ne yazmış diye bakıyor olacaktım.

Bu kadar kendinizi gizleyip üzülüyorduysanız İyi ki yaptırmıssınız o gelmiş gecmiş olsun. Dr söylemiştir sanırım iki ay zaten şişlikten asimetri normalmiş hatta üc ay.

Canim♥️
Kizlar benden bile gizli yapti supriz yapti bana da 🤣 ama bende anladim sessizligini 😛
Masallah inanin oyle sis yada mor gezmedi benim gibi gercekten cildi bebek gibi oldu🧿
Burda bazen boyle dayanısma gormek gercekten ınsana kendını ıyı hıssetırıyor. Bencede henuz cok erken. Bır cok sonuc gorduk zaman gectıkce mukemmel oldu. Botoks yapınca bıle yuzumuz ıkı hafta kendıne gelemıyor bazen gozumuz dusuyor sonra toparlıyor. Kolay degıl cok agır bısey yasadı vucut onu anlamaya calısıyor hersey guzel olacak bence. M mada07

Gördünüz mü ben bile kendime inanamıyorum . Kafam fena olmuştu oku araştır vs. Hızla olursa olur yoksa uzar ve cesaret edemezdim. Hız katmasaydım inanınız hala burada kim ne yazmış diye bakıyor olacaktım.
Ben de oyleyım mıdem bulanıyor artık okumaktan. Kendımı ıstasyon gıbı hıssedıyorumm. Insanlar gelıyor okuyor karar verıyor gıdıp amelıyat oluyor. Ben hep burdayım :))))) hala doktor doktor gezıyorum

Chaneliiimmm ; Sen olmasaydın ameliyat sonrası depresif olabilirdim. Bu arada sayfanı izinsiz parsellemiş gibi oldum. İzin var mı..........İzin almayı düşündüm . Yeni sayfa açabilirm. Burada da sürpriz yapmak istedim sana (:-) Chanel görünce şok olacak dedim (:-)
Evet Chanel e sürprizimm vaar sanaaa dediğim anı anımsıyorum (:-) Sevgili arkadaşım hemen anladım biliyor musun dedi kahkahayı patlattı tabi (:-) Sonra da jiç yalnız bırakmadı beni. Gün gün takipleştik.

Sinsirella ve diğer arkadaşlar ben hepinizi takip ediyordum zaten sizin de olmak istediğinizi biliyorum. Geciktim fazla da gecikmek istemedim yazmak için çünkü biliyorum o duyguyu. Büyük bir ameliyat bu basbayağı büyük (:-) Uzun süren bir operasyon.Bunu niçin yazdım biliyor musunuz işte burası önemli. Yüz germe çeşit çeşit bir sürü farklı teknik var. Derin plan özel bir teknik herkes her cerrahın harcı değil . Başlı başına tek yapılmalı bence. Uzun ve uğraştırıcı bir operasyon. Yani cerrahın odaklanacağı bir ameliyat. Ne demek istedim özeti şu ; herşey aynı anda yapılmamalı Zaten çoğu cerrahın yapıyorum dediğine aldanmamak gerekiyor çünkü yapmıyorlar. Eğer derin plan smass dokunun tamirini istiyorsanız herkesin yapmadığını yapamadığını anlayacaksınız benim istediğim bu teknikti.

Canim♥️
Çoook teşekkür ederim arkadaşım. Evet yalnızdım hastane sonrası da yalnızdım biraz moral bozucu oluyor o süreç . Ama benim Chanel im vardıııı.(:-)
Bir Chanel olamadım tabi güzellikte (:-)
Kız çoook güzel yahuu

O kadar araştırdınız uğraştınız. İnşallah gönlünüzce olur. İçinize siner de salına salına gezinirsiniz. Bizi de durumunuza göre habersiz bırakmayın. Kendinizi hazır hissedence endoskopik alın germe ile ilgili size müsadenizle sorularım olacak ve ameliyat ücreti ne kadar ödediniz? Sağlıcakla kalın.
Çok teşekkür ederim. Biliyorum arkadaşlar sizlerin de araştırdığınızı. Bu araştırma bilgi toplama süreci çok geren bir süreç.
Bir de hiç bu ameliyatı olup yazan olmadı . Hiç yok ben görmedim Sahte hesaplar var sadece zaten kaçmışlar . Sanırım ben ilkim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X