Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bu Chanel arkadaştan şüphelendim ben. Gökten inme falan olabilir mi. Bu kadar muhteşem sonuç :-)-)
Ben bu ameliyatıı olacağııımmmm.

Kendisi zaten güzel bi kadınmış. Güzelliğine güzellik katmış☺️bi maşallah diyelim 🧿🧿
Utandiriyosunuz ama cirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir biz bakimin biraz fazlasini yapiyoruz yada yaptik ama olsun 🤣

Zekeriya beyin muayenehane numarası açılmıyor geçen gün de aradım bilgi almak için biraz önce de maalesef..

Anladım fakat watsapp numaralarından sor
Sizin asistanin cebi yokmu? Bazen muane yeri kapali ameliyat yaptigi icin hoca olmayinca
u sordum asistanına dçnüş yok. Meşgul olabilirler. Randevu alıp görüşme planı yapmak istedim. Umarım randevu da sıkıntı değildir.

Zekeriya beyin muayenehane numarası açılmıyor geçen gün de aradım bilgi almak için biraz önce de
Sonu 44 ile biten numarayı aradınız değil mi?
Sabit telefondan ulaşamıyorsanız asistanın numarasından deneyin isterseniz.

Zekeriya beyin muayenehane numarası açılmıyor geçen gün de aradım bilgi almak için biraz önce de
Sonu 44 ile biten numarayı aradınız değil mi?
Sabit telefondan ulaşamıyorsanız asistanın numarasından deneyin isterseniz.

Dün bayan asistanına yazdım okudu dönüş yapılmadı. Erkek asistanına yazdım kibarca döneceğini sorularımı yanıtlayacağını yazmış dönen yok.

Sevgili Beylem ; Sizin ameliyatınız genel anestezi ile mi yapıldı acaba..
Yüzle ilgili tüm ameliyatlarda; şakak, ortayüz ve alt yüzde genel anestezi uygulanıyor. Yani bunlardan birini tek başına yaptırsanız dahi yine genel anestezi uygulanıyor. Ameliyattan 8 saat önce yemek içme yasak. Ameliyat öncesi anestezi doktoruyla görüşüyorsunuz size bilgi veriyor. Üst göz kapağını belki lokal yapıyordur. Chanel daha tecrübeli onda da muhtemelen genel anestezi yapılmıştır mada07.

Sevgili Chanel ; Sabah mı başlanıyor tüm yüz ameliyatına ve aç olunuyor değil mi.
Merhaba mada,

Evet her genel anestezide ac olunuyor Yani ameliyat tan 8 saat once yemegi icmeyi kesmek lazim
Ameliyat saatiniz sabah ta olabilir oglen de o gunun bosluguna bagli
Benim ilk ameliyatim oglene dogru olmustu ikinci ameliyatta sabah 8 de olmustu..
asistana ulasabildinizmi? Gerci bende bi soru sordum donus yapmadi bana. Ya vok yigunlar yada bilemedim baska bisey var

Sanırım çok yoğunlar. Bir yüz ameliyatı 4..5 saat insan bir tuhaf oluyor. Önerdikleri otelde hemşireler ziyaret ediyorlar mı ..Sanki öyle bir şey okudum gibi. Şimdi anladım oteli niçin muayenehaneye yakın önerdiklerini. Aslında mantıklı. Taburcu olduktan sonra da izlenmiş oluyorsunuz. Fakat hastane çok uzak oraya da. Karar verme aşamamda bu konaklama zorlar beni. İstanbul u hiç bilmiyorum. Sadece bir semti Kadıköy caddebostan ı biliyorum o kadar. O da 20 yıl olmuştur en son gördüğümde.
Oteller çok pahalı o nedenle hep Ankara düşünmüştüm. Evimde olurum bir aksilik olsa ulaşılabilir vs gibi . Bakalım ne olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X