Tüm sıkıntılara veda için Hz.yunusun duasındayız...

2, gün icinde 100 okudum, , dogru gidiyorum degilmi günlük 100 okunacak her arkadasa FallenAngel
doğru kuzum

ben anlamadım birşey. dün gülberaya okumadık mı. sen neden "02.05.2016 okuması tubatesbih için okuduk" böyle yazdın ki.

kuzum tuba ameliyat oldu dün ona okuduk

Bende aranıza katılabilir miyim?

tamam canım düzenli bildirim yapabilcekmisin peki?

Kızlar şimdilik kanamam var toparlanınca tüm listeye okuyacağım inş

sen iyi ol yeterki bens enın yerinede okurum

Çikolata kistim vardı onu aldı dr
Tüp bebek yapmiştım öncesinde tutmadı 3 senelik evliyim dr laparaskopi ameliyatı yaptırmalısın dedi öyle cnm işte
Allah bundan sonra herşeyi güzel yapacak görde bak

HAYIRLI KANDİLLER CANLARIM

İnşallah canım yapmaya çalışırım.
Her gün 100 tane çekip, kimin ihtiyacı varsa onun adına mı duası oluyor?

Hayırlı kandiller.

tmm cok tesekkur ederim okur bildiririm ismim bahar bu arada listede belirtirseniz sevinirim kandiliniz mubarek olsun hepinizin Allah tum muratlarinizi gonlunuzden gecen ne varsa versin insallah

FallenAngel bugün benim sıram mi eğer öyleyse duam rabbim eşimin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagumz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etmesi için Rabbimin bu mübarek gecede ben ve benim gibi tüm bebek isteyenleré hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün aklı salim dini bütün allah korkusu olan hayırlı evlatlar nasip etmesini niyaz eder inşallah amin

KUZUM SENIN SINRAN YRN OLMASI LAZIM

Çikolata kistim vardı onu aldı dr
Tüp bebek yapmiştım öncesinde tutmadı 3 senelik evliyim dr laparaskopi ameliyatı yaptırmalısın dedi öyle cnm işte
çok çok geçmiş olsun bende oldum çikolata kistinden ameliyat ...

ilk tüp bebek denememde çoçuğum olduuu .Şükür Rabbimee

bu kadar ağrılı olmaz . laparaskopiii

göbekten yapmışlardıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…