Tüm sıkıntılara veda için Hz.yunusun duasındayız...

Kızlar kusura bakmayın nete gıremedım...Bende katılıyorum ne zaman başlıyoruz kaç okuycaz ?

Bnde varimmmmmmmmm:)

: ( Ne amelıyatı yahu ? Neler oluyor böyle : ( Allah ım bet erınden korusun hepimize sağlık sıhhat versin inşallah.. Sen de o da nerde hasta varsa hepsıne şifa versın Rabbim
AMİN KUZUM tuba ameilyat oluyor bugun

Ben de gelebilir miyim
seve seveeee
ekledim listeye 100 tane okuyacaksınız

Bnde varimmmmmmmmm:)
oleyy .)

gulbera için 100 tane okudum

FallenAngel

günlük bir kişi için mi okunuyor ?

benim okumam haftaya salı günü olsun mümkünde
evet kuzum günlük bir kişi için tmmm saan ne zaman dersen o gun okuruz

Selamın aleyküm yeni duamiz hayırlı olsun canlar
bugun icin 550 tane okudum rabbim kabul etsin insallah FallenAngel
ve aleykum selam kuzum Allah razı olsun

Suan sirayla okuuoz dimi balim ben 100 taneyi aldim balim okuyacam birde bnm huyum tum listeye okuyorum kac kisi varsa toplu okuyup dua ediuorum kisi basi 100 okuyacam balim nnm bnde cocugum olsun diye okuyacam balim herkesede dua edicen

AH CANIM benim çektir bakalım eğer bi sorun yoksa stresten gebe kalamıosun amannnnnn dedimi kalıyorsun
benımde öyle olmuştu :)
Bu ay stresin sesi yok bende martta dusuk yasadim prolktin yukselmis ilac aldim gecti de bakalim bu ay da olmazsa hsg cektrcem sag yumurtamda hafif pko varmis yani ins gebis kalorim dua edin bana olirmu 7 aydir cok aci cektim balim bnm rabbim dualarimizi kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…